Ik mag weer voor de 2e keer! Na ei: * Vlak na ei al een paar dagen misselijk Week voor NOD: * Gevoelige borsten * Minder eetlust * Misselijk NOD: * Nog gevoeliger borsten * Hele gevoelige tepels * Grotere tepels (volgens mijn man) * Stukken beter ruiken dan normaal Na NOD: * Posi test! * Meer spikkeltjes op tepelhof
Heb vanmorgen ook positief getest...! Ben nog maar heel pril zwanger en vind het allemaal superspannend. Wat symptomen betreft....mmm...nou, niet veel tot nu toe moet ik zeggen. Het is dat ik vanmorgen impulsief heb getest met een positieve uitslag, anders was ik er vanuit gegaan dat ik gewoon ongesteld zou zijn geworden. Het enige dat een klein belletje deed rinkelen waren mijn borsten. Normaal gesproken krijg ik vlak na mijn eisprong al last van gespannen en gevoelige borsten. Nu had ik dat niet; ze bleven zacht. Tot drie dagen geleden; toen begonnen ze ineens heel beurs aan te voelen en het voelde iets anders dan anders, zeg maar. Ook had ik heel lichte ongesteldheidskrampjes diep onderin mijn buik en heb ik iets meer last van afscheiding. Het is dat ik nu -door de positieve test- weet dat het wel echt iets was/is, maar ik had op het moment dat ik het opmerkte niet meteen zoiets van 'zou het?' Maar verder niets. Niet moe, niet misselijk, geen donkere tepels, troebele urine of ineens andere eetgewoonten en zeker niet een alwetend gevoel van 'ik ben zwanger' (wat ik wel had gedacht te hebben, maar nee). Liefs, Lonit
Nou, ik pas me volledig bij Lonit aan: Vandaag voor het eerst in 2 jaar een posi zwangerschapstest in mijn handen. Anders dan anders deze maand: Niet zoveel. Voor NOD: - normaal na eisprong direct zere borsten, nu een week voor NOD pas en ze deden echt heel erg pijn. Vooral aan de onderkant. - Normaal 5 dagen voor NOD start bruinverlies, nu niets! Verder geen enkel symptoom. De reden dat ik toch een testje ging doen: - werd vannacht wakker van steken in de buurt van mijn oksels - temperatuur was vanochtend ineens terug hoog - gisterenavond in bed steken in mijn liezen en dat heb ik anders nooit!
Ik heb vanmorgen positief getest! Mijn kwaaltjes zijn: steken ( soort spierpijn ) in liezen steken in onderbuik vlagen van misselijk opgeblazen gevoel in buik aders zichtbaar op borsten snel geirriteerd Ik wist voor 90% zeker dat ik zwanger was... Dit was het eigenlijk wel, heb dus NOG niet te klagen, hopen dat het zo blijft
Op NOD, gisteren, heel bizar hoe snel die symptomen zich ontwikkelen: - de hele dag licht misselijk geweest en weinig eetlust - Dood en doodmoe - Barstende hoofdpijn Maar ik neem het helemaal voor lief!
Zoveeeeeel gelezen hier en nu mag ik ook Ik heb geen voor/na NOD kwaaltjes ( ten minste nog niet.... haha) Ik heb ook eigenlijk alleen maar al vanaf week voor NOD constante druk op m'n onderbuik, rammelende darmen en zware obstipatie! Dus voor de rest geen blauwe aders op m'n boobs, geen zere boobs geen misselijk niks! (maar misschien komt dat later nog dubbel en dwars! haha)
Mijn eerste symptomen; Voor NOD; Ik had echt niet het gevoel dat ik zwanger was! Omdat bij mij elke menstruatie anders was, durfde ik niet meer op zogenaamde 'symptomen' te vertrouwen. Toch had ik last van; - erg gevoelige tepels en grotere borsten - opgezette buik met veel meer zichtbare aders dan normaal Nu, met ongeveer 6 weken heb ik nog precies dezelfde symptomen en verder gelukkig helemaal niks! Wel gek, ik had echt gedacht het te 'weten' als ik zwanger zou zijn. Helemaal niet dus, ik geloofde het dus ook echt niet toen de test gelijk positief werd. Nu wel en ben helemaal gelukkig!!
Eindelijk ik ben Zwanger!!! 1e symptomen die mij opvielen waren; - Iets vollere borsten, maar NIET gevoeliger ofzo - Aldoor soort hol gevoel in de maag, alsof je niks gegeten hebt. - Moe sloom gevoel wanneer ik niks doe - Andere trek, meer hartig o.a augurken - Ik heb krulletjes in mijn haar voor bij mn gezicht - De innesteling heel duidelijk gevoeld; Soort samentrekken van de buik wat pijnlijk was. Duurde 10 min. - Af en toe wat steekjes onderin de buik
jahaa ik mag me hier ook weer melden, gisteren pos getest - het gevoel zwanger te zijn ik wist het gewoon, had ik bij de 1e ook - opgeblazen gevoel - moe - slechte stoelgang - pijnlijke boobs - hoofdpijn - beetje misselijk soms, heel de dag zo'n raar leeg gevoel xxx
JAAAA ik mag ook schrijven na 8 maanden wachten!!! Iedere maand dacht ik ja heb grotere borsten en goh wat ik toch misselijk en wat ben ik moe!!! Ieder maand wist ik gewoon dat ik zwanger was maar helaas toch iedere keer een teleurstelling:x Deze ronde - voelde niets (mijn man zei nog je bent vast zwanger normaal voel je altijd wel iets). - Na een paar dagen grotere borsten - een opgezet buikje - meer pukkels - steekjes in de buik - steeds niet misselijk!
Eerste symptomen: erg moe al voor NOD, beetje algeheel naar gevoel (misselijk, geen zin in eten, beetje chagrijnig enzo). Nu nog steeds moe en misselijk. Heb nergens energie voor. Net als bij de eerste eigenlijk. Ook ineens geen zin meer in bepaalde etenswaren en dranken. En veel dingen vind ik stinken. Ook af en toe last van maagzuur.
Hai meiden,Ik heb even gewacht met het noteren van de kwaaltjes.. maar hier komen ze alsnog Voor NOD: - Een gevoel alsof het 'raak!' was;- Ongesteldheidachtige pijntjes in mijn onderbuik.Na NOD:- Pijnlijke tepels en nu ook borsten.. ;- Vanaf afgelopen week flinke misselijke vlagen; - Spierpijnig gevoel rond de navelstreek en opgezette buik;- Heel vermoeid... heb vorige week bijna een hele dag geslapen.. ;- Zin in van alles; dan weer hartig dan weer zoet! Pff! Al met al: wel ontzettend blij en bevoorrecht weer zwanger te zijn!
De symptomen waar ik nu last van heb zijn: Heel snel & heel erg moe zijn. Vaker plassen. Raar gevoel in mijn buik. Hoofdpijn. En misselijk. vooral in de ochtend. En niet kunnen slapen, ondanks dat ik zo moe ben..
Voor NOD: Borsten doen zeer en groeien. Lichte streep onder mijn navel. Kan niet naar de wc. Rommelende darmen. Niet elke nacht gekke dromen (had ik anders wel altijd). 's Avonds op bed ijskoud hebben en toch een temp van 37.1 en heet aanvoelen. Het koud hebben en dan weer heet. Lichtjes misselijk en sinds paar dagen zo'n misselijk gevoel wat doorstraalt naar de keel. Honger hebben. Donkerdere kleur onder mijn ogen . Veel boeren haha. Duidelijk positieve test! Na NOD: Borsten doen zeer, tepels voelen gek aan: brandend gevoel. Lichte streep onder mijn navel. Het koud hebben en dan weer heet. 's Ochtends niet meer kunnen slapen. Sneller honger hebben als ik dan niet eet word ik lichtjes misselijk. Hoofdpijn. Wel naar de wc kunnen. Rommelende darmen. Gekke krampjes in de buurt van mijn baarmoeder. Dat zijn mijn dingetjes . Achteraf zie ik dus dat er wel kans was om zwanger te zijn, maar ik durfde het niet te geloven! Alleen door mijn zere borsten ging ik twijfelen, want dat had ik zeker nooit van mijn leven gehad.
Voor nod (de week dat ik positief testte): gevoelige borsten en 1 dag heftige menstruatiekramp 'snachts denk dat dit de innesteling is geweest. Na nod: zere borsten en vermoeidheid. Nu bij 7,5 wk zwanger: vlagen v misselijkheid overdag, avond en 's nachts, gevoelige borsten, vermoeid en af en toe zeurend gevoel onderbuik en steekjes in onderbuik. Bij lege maag gevoel snel misselijk worden. Vaak plassen.
Achteraf gezien; Veel moe en ontzettend last van mn darmen maar niet opgevat als zijn de zwanger Deze week meer gerommel in mn onderbuik, steken, trekkend gevoel en beetje het gevoel ongesteld te moeten worden. Sinds vandaag ook erg last van mn borsten (pijnlijk en gevoelig, begon bij pijnlijke tepels) en bij een lege maag snel misselijk. Nu dus 5 weken en 6 dagen zwanger
Hallo meiden Ik mag ook weer hier posten! Vandaag + getest! 1 dag na ei: Nattig gevoel i.p.v. het droge, witte, plakkerige slijm. 5+6 dagen na ei: Heel veel vruchtbaar slijm. Daarna tot NOD: - nattig gevoel - heel prikkelbaar - hele dag gapen - misselijk - niet naar de wc kunnen - minder borstvoeding (dochter komt vaker eten, ook 's nachts weer) - tepels doen pijn (aan bv-mama's: net als bij spruw) - veel speeksel Deze symptomen heb ik niet elke maand en gaven mij al snel het idee weer zwanger te zijn. Ik hoop dat jullie er wat aan hebben. Liefs SimplyMe
Yesss! Eindelijk ik mag hier ook wat neer zetten! Vlak na mijn innesteling.. * Misselijk s'avonds, na 2 koffie gedronken te hebben, en dus moest ook overgeven. * Koffie smaakte niet meer,wordt er misselijk van * Wee gevoel hele dag in me maag. * Beetje duizelig.. * En nu begint de moeheid een beetje. Hoop dat ik hier nu ook meiden mee ken helpen! En ik heb volgens mij 5 dagen positief getest voor mij nod..maar is wat moeilijk in te schratten omdat ik nogal een wisselende cyclus had.. Voor alle meiden,succes!!! En oja,ik had toch wel een soort gevoel van dat t raak was! Liefs! Xxx