Hallo meiden, Ik mag me hier ook melden: Voor NOD: - Snel prikkelbaar, onwijs humeurig - gevoelige borsten - lichte menstruatie krampen - Veel afscheiding Nu 2 dagen NOD: - misselijk - nog steeds afscheiding - nog steeds krampjes en steekjes Voor der rest topfit, nog niet moe of iets. Ben meer een beetje verslagen door het nieuws, had het niet zo snel verwacht!
En ik mag mij ook melden! Mijn NOD moet ik nog voorbij komen.. maar ik had voordat ik het wist maar 1 symptoom en dat was super shagrijnig zijn! echt zo'n flapuit troela! Sinds dat ik het weet voel ik heel af en toe een paar lichte steekjes, meer niet! en nu vanavond heel lichtelijk misselijk.. ook een beetje last van gevoelige tepels! Liefs, Martina
Mijn allereerste sympthomen waren Een hele vervelende lage rugpijn. dat begon een week voor de nod dag. 3 dagen voor de nod kreeg ik last van 1 borst, en die doet nog zeer!
Mag ik er ook nog aan toevoegen dat ik verschrikkelijk duizelig ben als ik opsta? echt super irritant...
De dag na de bevruchting had ik een black out (blijkt achteraf, na de bevruchting) Zere borsen Humeurig Rommelende buik Trek ik vanalles
Hier juist weinig symptomen -moe -koud -pijnlijke steken in mn borsten -pijnlijke steken in mn onderbuik Verder niks.. en vorige maanden stond ik stijf van allerlei klachten, maar dat zal dan het verschil zijn tussen de normale hormonen, en zwangerschapshormonen..
Na veel in dit topic te hebben rondgeneusd, mag ik me ook hier melden. Een wirwar van dingen, geen idee of het met de zwangerschap te maken heeft, maar dit voelde ik gewoon: * 5 DPO: Kleine subtiele steekjes * 6 DPO: Pijnlijke tepels, Gevoelige/schurende huid, spierpijn onderbuik * 7 DPO: "Ander gevoel" in buik, duizelig * 8 DPO: Hele dikke witte afscheiding en vooral VEEL!! Zeurend gevoel in onderbuik en rug * 9 DPO: Veel witte afscheiding, licht in het hoofd, licht misselijk *10 DPO: HONGER!! Steekjes in de onderbuik, moeilijker poepen *11 DPO: Zeurderig hoofd, diarree, krampjes onderbuik, afscheiding *12 DPO: Steekjes achter schaambot, gevoelige maag, afscheiding wordt minder *13 DPO: Krampjes onderbuik (en de gedachten dat ik ongi ging worden) *14 DPO: Afscheiding, eten blijft hoog zitten, boer maagzuur op, voel me anders dan anders *15 DPO: Negatieve test NOD: waterige afscheiding, last van de rug, voel me anders dan anders, duizelig met vlagen 1 dag overtijd: Positieve test en nu: krampjes, afscheiging en honger honger honger honger honger! Erg onzeker, maar met mn hoofd in de wolken!
Bij mij valt het ook wel mee. -ongi krampen -pijnlijke tepels -met vlagen misselijk O ja en soms wil het nog wel eens duizelen maar dat heb je als je aan het dansen bent en je moet de draai steeds oefenen Hihi
Hier 5 dagen na nod -met vlagen misselijk -zijkant van mijn borsten doen zeer -weinig eetlust -geen trek meer chocolade meer -moe -bobbeltjes op mijn tepels -grotere borsten
4 dagen voor nod moe kortlontje grotere borsten + meer bobbeltjes weinig eetlust en al een positieve test
5 dagen voor nod clearbleu zwanger 2-3 ! - harde borsten - weeïg gevoel - hoofdpijn Verder helemaal niks!
Vind het moeilijk om te beoordelen of het nu symptomen zijn of dat het gewoon toevalligheden zijn, die ik aan een zwangerschap verbind! Vandaag in ieder geval positief getest en wat ik ervaar: - Heb het al dagen steeds erg koud, maar zweet ondertussen wel. - Van de week (NOD ongeveer) dacht ik dat ik ongesteld ging worden, heftige menstruatiekramp achtig iets. Werd er wakker van en heb zelfs een tampon in gedaan. - Nu steeds licht menstruatie achtige krampjes. - Van de week tijdens douchen (meerdere keren douchen), soort ijzer/bloed smaak in mijn mond, terwijl er geen bloed was. - Vaak moeten plassen. - Vind mijn urine "anders" ruiken. - Vaker een "grote boodschap" moeten doen. Verder voel ik me prima, niet overdreven moe ofzo (van de week wel erg moe, maar dat ligt vermoed ik aan mijn werk, drukke feestdagen etc.) Geen misselijkheid, behalve van de week wat wagenziek (maar ook dat is wel eens incidenteel vaker, dus ook niet echt te herleiden naar een zwangerschap).
Mag me hier ook melden. Heb op 2de kerstdag postief getest en ben zwanger van de 2de. Voor m'n NOD: Geen idee of ik symptomen had, heb namelijk 1,5 week met flinke griep in bed gelegen. Wel wat bruin verlies gehad een paar dagen voor NOD. Na m'n NOD: - af en toe een beetje misselijk maar dat is een teken dat ik wat moet eten - ontzettend moe, ga tegelijk met m'n dochtertje naar bed. - 1 dag wat bruin verlies gehad maar dit heb ik bij de zwangerschap van m'n dochtertje ook gehad. Toch maak ik me wel wat zorgen ivm medicijnen die ik heb genomen ivm de griep. Maandag vk maar eens bellen en advies vragen.
Nu zes weken heen, maar nergens last van. Juist minder honger dan voorheen. Als ik teveel eet word ik juist misselijk. Mijn darmen zijn al jaren niet meer zo rustig geweest. Wel een hele bolle buik en af en toe opvliegers. Geen pijn in de borsten. Wel kringen om borsten, maar niet continu. Ze zijn wel enorm. Wel steken in buik en af en toe 'menstruatie' krampje. En heel snel buiten adem en lui. Niet extreem moe, lui. Ik vind het niet erg, maar ben dan wel bang dat het ergens mis zit. Je leest overal dat pijnlijke borsten gangbaar is. Zijn er meer dames zonder echte kwaaltjes?
Nou kadootje, dat vind ik toch aardig wat symptomen! Wat kunnen we onszelf ook lekker gek maken... Ik heb sinds een week echt nergens last van....ook geen opgeblazen gevoel of grotere borsten of vermoeidheid. Ben nu alleen flink verkouden.
de enige symptoom die ik had voor dat ik positief kon testen was buikpijn elke dag. ik heb nooit buikpijn dus dat was voor mij heel vreemd
Ja daar heb je wel gelijk....maar ik maak me wel zorgen. Het heeft zolang geduurd. Ben gewoon bang...
Yeah mag hier ook posten! Voor mijn nod had ik af en toe steekjes in mijn buik aan 1 kant. Moest al een week ervoor wat vaker plassen. Paar dagen voor mijn nod begon het slechte slapen. Dacht dat ik ongesteld ging worden. Had ook af een toe kriebelende tepels. Heel raar gevoel wat ik normaal niet had. Op mijn nod een licht positieve test. Had een korte lf dus was toen pas 12 dpo eigenlijk. 14 dpo was het al een dikke vette knaltest. Heb denk ik ook de innesteling gevoeld of een deel ervan. Had echt enorm rare lage rugpijn beetje kloppend die uitstraalde naar mijn billen en bovenbenen. Na mijn NOD heb ik: - steken in onderbuik - lage rugpijn - gevoelige borsten, voelen een beetje blauw/beurs - nauwelijks misselijk, af en toe een vlaag - slecht slapen, niet in kunnen slapen maar enorm moe zijn Dat was het geloof ik wel! En ohja ik wist absoluut niet zeker dat ik zwanger was.
nou nu mag ik ook eindelijk!! Voor nod: -grote boobs -pijnlijke nippels -hele erge lage rugpijn -steken links en rechts onder bij de lies -koude voeten op nod: soms een licht buikkrampje verder niks en had ook niet het gevoel dat ik zwanger was!!!