Een grill is voor binnen hoor, of tenminste degene die ik gehad heb. Tis net zoiets als gourmetten! Dus koud is het niet hihi... en een heel leuk cadeau wat je gehad hebt, heel toepasselijk voor als je weer gaat werken! Ik heb ook lekker tot half 10 uitgeslapen, had niet eens door dat manlief er al was voor douchen en flesje geven... heerlijk!
Hey hoi!! hoe is het met de meiden die weer aan het werk zijn? en met de rest van de dames? Wij hebben vandaag een tripje ziekenhuis gedaan. Sebas was gevallen en zn kin moest gehecht worden... Denis is nu net vertrokken naar engeland voor een week,,,dus dat wordt zwoegen deze week!!! Iedereen een fijne moederdag gehad?
Ook jij een fijne moederdag. En wat vervelend dat Sebas gevallen is. En idd ploeteren succes er mee. Groetjes
hey pnir, was nog ff bezig op hyves en nog ff een laatste pot thee naar binnen werken voor mn bv!! hoe is het met jou
Ik voel me zo verdomd alleen... (zie dat ik de enige ben op dit moment die op zp is hihi) Beide moeders zijn niet thuis, dus we hebben vandaag geen verplichtingen... manlief is nu bezig met de grill en we gaan zo beginnen!!! MMMjammie, heb zo'n trek mmmm... Iedereen eetsmakelijk en een fijne avond! XxX
Zoooo terug van capoeira, heerlijk gespeeld. Toch wel makkelijker zonder dikke buik Maar ben nog zo harkerig, moet er echt inkomen. Als moederdag kadootje heeft Renske vandaag twee keer haar best gedaan op een flesje van 30 cc (oefenflesjes). En beide zowat leeg.
Hoi hoi had jullie foto.s belooft van Karishma met haar en nu zonder haar. Het zijn er een stuk of vier denk. Dus even spam van mij en hier komt het Zo was ze vrijdag.
Dit is tijdens het scheren. Wat een klus met een baby die zit natuurlijk niet stil. En laat zeer zeker haar ongenoegen blijken blijf van mijn hoofd
hoi hoi, allemaal een leuke moederdag gehad? nee pnirmal was geen geintje, zijn echt mensen die het nog niet weten vandaar hier lekker uit mogen slapen vanmorgen en toen kwam mijn meisje koffie op bed brengen. daarvoor had ze een heel verhaal mmet opa en oma op bed gehad blijkbaar waarbij Woezel een engelse man uit north end was (mijn vader is engels) en pip een hondje uit parijs dat alleen frans kon...ja vraag het me niet ik heb geen idee gisterenavond heb ik nog een lieve kaart gekregen en een marsepeine roos. daarna zijn we met opa en oma uiteten geweest. was dus echt heel erg leuk. vanmiddag waren mijn broertje en schoonzusje er nog even dus al met al erg geslaagd. nu ga ik zo de kleine op bed leggen en lekker in het bad. mooie moederdag he