Wauw Debora gefeliciteerd met jullie dochter! ! En fijn dat alles goed is en fijn dat jw al zo goed voelt...wel rustig aan he en genietse met jullie gezin!!! En aparte naam en kan jammer genoeg de foto's niet meer zien...en ikke nieuwsgierig. ..
Ja op foto's lijkt ze dat echt! Maar ze heeft echt maar een klein koppie met bolle wangen. Ze is nog geen 4 kg dus heel groot is ze niet, maar op dr een of andere manier lijkt dat zo op foto. Kleertjes helpen op deze foto niet echt: eerste is een slaapzak en de tweede een jurkje dat ik gemaakt heb. Maar waarom ik dacht dat dat handig zou zijn als net geboren zijn... Had beter een shirtje kunnen zijn, nu lijkt haar bovenlijf enorm!
Het is zo'n tevreden meisje, ongelooflijk. F was ook zo maar dat was ik alweer vergeten door het vele huilen van N. Echt heerlijk. Dus mocht ik er een tijdje niet zijn, dan ben ik aan het genieten!
Heel fijn Debora. Ik wist helemaal niet dat N. zo´n huilbaby was en je een PND had¿ Of was het alweer vergeten Pfff ik moest gister tot 24:00 uur werken daarna om 00:30 pas thuis en kon natuurlijk niet meteen slapen. Film gekeken tot 02:00 en daarna hele nacht over Ebola gedroomd en toen ging de wekker om 07.30 ben zo moe en moet zoooooveel doen in het huishouden.
Wauw wat is ze mooi Debora! Prachtmeisje! En wat ontzettend fijn dat het zo goed gaat en ze zo tevreden is (Ik had Debora trouwens even een pbtje gestuurd, kon het niet laten..) SM, over Ebola dromen is ook k*t Zijn wel van die typische 'zwanger zijn dromen'.. Ik droomde ook altijd van die achterlijke dingen als ik zwanger was. Ook over s*x trouwens, ik heb het met de meest idiote mannen gedaan.. Kan je vandaag een dutje doen tussendoor?
Haha alleen een pbtje??? Ik had Debora en haar man(Kon toevallig de naam en achternaam herinneren) al gegoogled en kwam op de familie stamboom uit hahaha daarna in Facebook gezocht of ik iets kon vinden Detective gespeeld gelukkig kwam Debora snel zelf met nieuws. Haha ja sex dromen met bekende en onbekende mannen heel herkenbaar inderdaad
Dank je!! Haha detective gespeeld! Tja ik was het gewoon echt vergeten. Raar ook dat ik geen meldingen meer kreeg. Maar ik heb wel een mooi excuus naast me liggen
Oh mennnn, ik word zo moe van die stomme virussen die niet uit ons huis willen:x T. begon 4 weken geleden met een paar dagen koorts, de week daarop L koorts en spugen. De week daarop T weer een kleine week met koorts, keelpijn en een keer de bank eronder gekotst en daarna werd ik ziek. Ben al dagen aan het kwakkelen. Een dag koorts, de dag erna gaat het wel weer, dan 's avonds ineens weer koorts en ziek en de dag erna gaat het wel weer. En vandaag weer bagger, voel me zo slap en duizelig, bah. De kinderen zijn bij mijn schoonouders en eigenlijk moet ik ze ophalen maar zie het niet zitten om bijna 45 minuten te rijden.. Dus J gevraagd, die is aan het werk en hij apr net terug dat hij zich ook niet lekker voelt. Pff.... Klaar mee!! Slaap al een maand geen nacht door. En ik wacht nu al een kwartier op antwoord van J wat hij gaat doen en of hij nou in staat is om de kids op te halen of niet want anders moet ik mijn ouders bellen, die zitten weet ik veel waar dus moeten daar wel rekening mee houden. Bah, ik wil op bed.
Oh he bah maja. Beterschap voor jullie allemaal. Hier is het ook aangekomen; N. vannacht koorts en oorpijn. Maar ze wilde wel naar school