Vorige week heeft mijn man met een vriend samen de babymeubeltjes in elkaar gezet, in 1 middag en speciaal voor mij voordat ik mijn verjaardag vierde! Dus ik ben heel blij en heel dankbaar natuurlijk..maar..... Ik zei gelijk al, er klopt iets niet aan het ledikantje, ik vond de zijkanten niet mooi afgelakt, zaten 2 schoefgaten bovenop en miste gewoon wat, maar nee dat was niet zo, dat hoorde zo. Zit ik vanmorgen de foto's te bekijken die ik in de babyzaak had gemaakt, en ja hoor, zijkanten zien er heel anders uit! Ik net naar boven en hebben ze de zijkanten verkeerd om gedaan! De bovenkant zit onder! Nu zit de brede mooi gladde kant onder, en de lelijke kant met 2 schroefgaten boven! Meneer ligt nu nog in bed (nachtdienst) dus kan niet wachten tot ie zijn bed uit komt! hahahahahah Niet om hem belachelijk te maken, want vind het super dat ze speciaal voor mij zo snel dat kamertje in elkaar hebben gezet, maar gewoon ff, om me GELIJK te halen! lekker puh! hihihihi zo wilde ik ff kwijten..zit stiekum te lachen hier op de bank! hahahahahahhahahahahahahaha kus miek
hahaha! Die van mij heeft het toen ook mooi gemaakt. Hij dacht: ik doe het wel effe alleen... Het ging goed, totdat ik boven een enorme doffe klap hoorde. Hij had het geraamte van de nieuwe peperdure kast op zijn kant in elkaar gezet en dacht hem even rechtop te zetten. En toen viel hij plat weer in elkaar! Allemaal blussen van de kast af, hout kapot en gespleten, en hij stond met een deken van boosheid tegen de vloer te meppen. Whahahaha! Ach, ik kon er niet boos om worden, omdat hij zelf al zo boos was en zo idioot stond te doen. En met een beetje typex en creativiteit zie je er nu echt helemaal niets meer van.
ik zeg ff nix ze bedoelen het goed zullen we maar zeggen tralalalalaa even fijn bezig zijn ze kunnen ook niet zonder ons he
nou hij is uit bed hoor! Heb het heel subtiel gebracht... foto van de babyzaak en van ons ledikantje naast elkaar gelegt en laten zien..euuhh..ja die bovenplank is anders..JA duh! Maar verder zei die niks hoor..denk toch niet dat ie toe gaat geven dat ik GELIJK had? Hij gaat het wel veranderen, heb verder maar mijn mond gehouden hahahahahhahahahahaha Ik heb de laatste tijd wel vaker zulke dingen en dan zegt hij op een grappige manier: "he joh, ik houd niet van inteligente vrouwen!"...grappenmaker!