Je kan nu hopelijk wel aan de klus weer Mel! Ik hoop het voor je. Ik hoop dat mijn cyclus zo blijft, maar dat is niet gegarandeerd natuurlijk. Maar we zijn positief!
Goeiemorgen dames, hoe is het met jullie?? Lynnes, toon je snel een foto van je buikje? Heb je de baby nog gevoeld? Ik had vandaag een temperatuur dip.... hopelijk is dat geen slecht nieuws.... word vandaag gebeld door de gyn, wil vrijdag bloed laten prikken. Hopelijk mag dat!
Ik mag bloedprikken vrijdag, officieel pas volgende week vrijdag de uitslag! Slaat toch nergens op! Maar vriendinnetje kijkt vrijdagmiddag vast voor me Trouwens veel last van witverlies sinds mijn ei... Ik ga trouwens zaterdag voor de 10e en laatste keer naar Tarzan!!!
Goeiemorgen meiden! Moet sewwes gaan werken.. Ben nog zooooooooo moe. Pfff... Vliegje, spannend seg! Ben heel benieuwd! Mel, ik duim voor je dat jullie binnenkort een fantastische, geweldige, romantische nacht kunnen hebben waar de vonken vanaf springen! Lynnes, ben benieuwd naar je buikje.. Binnenkort kunnen we het irl zien! Ik ben gisteren ongi geworden...dus 8/6 naar het UZA... Mag maandag naar m'n gyn voor verdere uitleg. Prettige dag iedereen! xxx
Hee Elke, wat balen meis Ik hoop zo dat ze in het UZA positiever nieuws hebben! Je kan er gelukkig al redelijk snel terecht. Hier alles oke. Mijn temp had gister ff een dip... nu is tie weer goed hoog. Lyn, heb jij een tempdip gehad ten tijde van je innesteling?? Had je verder al klachten kort na je ei/innesteling? Behalve dat bloedverlies. Ik ga verder aan de communiefoto's van gister. Waar is iedereen toch? We zijn er niet meer zoveel Mis jullie.
Vlieg ik had op de eerste dag van mijn innesteling een temp dip. ipv 37.1 naar 36.9. daarna alle dagen precies 37.0. en veel witverlies maar dat was maar op 1 dag veel, dat had ik alle cyclussen hoor. spannend voor je he. wacht met je mee hoor! en ja ik mis hier ook iedereen! heb t zelf ook superdruk helaas. en elke hopen dat ze idd in de fert kliniek veel positiefs te zeggen hebben. wat zijn de volgende stappen? xxxx moet ff weg, kom zo terug ben aan t behangen met mijn vader. t schiet aardig op.
Ik had dus gister ook een tempdip naar 36,96 en vandaag gewoon weer 37,1..... Veel last van mijn buik ook namelijk, soort drukkend gevoel.
oooh vlieg wat spannend weer.. ik hou geen nagels meer over met jullie meiden hiero hahaa zo vader is net weg, hoeveel dagen na ei zit je? ik testte elf dagen na positief en had mijn innesteling van dag 9 tot 11. behangen is voor zover klaar, morgen de sierrand opplakken en dan aan de meubeltjes beginnen. vriend is te voetballen, lig lekker met de kat in bed, laptop op schoot. heeerlijk eindelijk ff momentje voor mezelf. vanavond dubbele laatste aflevering van prison break kijken snik snik is zooon gave serie!
Hey meiden! Ja, het is hier idd stilletjes tegenwoordig.. Ik kom ook niet meer zo vaak omdat ik gewoon nérgens zin in heb en graag op de zetel lig tegenwoordig als ik thuis ben. Ook probeer ik zoveel mogelijk te gaan sporten...Hoop dat we in het UZA psychologische begeleiding krijgen want ik zit er een beetje doorheen de laatste tijd... Vlieg, goh spannend seg! Duim voor je zenne meid! [-o< Lynnes, ben zo benieuwd naar het kamertje! En nog 5 dagen en dan kan weet je wat het wordt!
Elke ik vind t zo rot voor je dat je er doorheen zit, ik kan t me indenken dat je hoofd dan niet naar deze site staat, maar weet zeker dat we je allemaal willen steunen en kop op houd moed, ook al klinkt dat makkelijk gezegd natuurlijk. als je wilt dat ik wat minder vertel hier dan moet je t wel zeggen he want ik wil niemand voor zijn hoofd stoten! Ja over 5 dagen weten we t, de tijd gaat razendsnel! zal morgen, wanneer de stickers erop zitten een foto plaatsen en dan meteen van mijn buik. Wat denken jullie dat t wordt? jongen of meisje? Wie gaan er de 6e allemaal mee? ben bang dat er bijna niemand mee gaat omdat t hier ook zal zo rustig is... vind t niet leuk! waar zijn jullie allemaal!!!!!
Hee meis, ik wil eerst je buik zien voor ik zeg of ik denk een jongen of meisje Elke, ik begrijp je zo goed meis Sterkte! Ik denk dat we met z'n 4en zijn?? Melanie wilde wel mee toch? Ik heb 's avonds een feest/fotograferen, dus moet wel om half 4 weg. We gaan naar Blijdorp, Rotterdam toch?? Ach, wordt vast gezellig toch!?
Lynnes, ik vind het heel leuk dat je hier over je zwangerschap vertelt zenne! Vind ik écht helemaal niet erg! Het zijn vooral de trieste zaken die ik nu niet graag lees, ze geven me niet bepaald hoop als je begrijpt wat ik bedoel. Maar we zullen er over 2 weekjes wel uitgebreid over babbelen. Ben zoooo benieuwd naar jullie! Denk dat ik me heel verlegen ga voelen in het begin... Zal nog eens een krabbel zetten op hyves bij iedereen om te vragen wie er nu meegaat. Dacht dat zus of mona ook wel mee wilden gaan en Renaat toch ook?!
Ik hoop het Elke! Goed idee om iedereen nog te vragen. Ik zal ook wel verlegen zijn hoor. En we moeten nog kijken hoe we mekaar gaan herkennen
Hahahaha, ja hoe gaan we elkaar herkennen? Met een rode roos in ons knoopsgat?! Nee, we kunnen mss wel een bloem meenemen ofzo. Seg Vlieg, waar woonde jij alweer? Ik kon mss een stuk met je meerijden? Ik moet namelijk met het openbaar vervoer komen, mag niet rijden in het buitenland.
Hoezo mag je niet in het buitenland rijden? Hihi. Waar kom je langs?? Welke steden? Roosendaal toevallig?
Hai was ik nog even, ja we moeten elkaar wel herkennen idd haha Ik zou graag met zus die kant opgaan, maar ja ze is amper nog te vinden hier dus kan niet echt overleggen. Dus zus als je dit leest: ga je ook heen en zoja, hoe? ik moet smiddags ook niet te laat weer terug, zwager komt dan terug uit afghanistan na 3 maanden en hebben een verassingsfeest voor hem. Slaap lekker alvast meiden, Liefss
Lynnes, heb iedereen een krabbel gegeven op hyves. Tot hiertoe heeft alleen Mona gereageerd dat ze niet meegaat. Vlieg, géén idee waar ik langskom. Heb ik nog niet uitgezocht. Woon jij toevallig vlakbij Tilburg? Er rijdt een bus van hier vlakbij tot in Tilburg dus dat zou voor mij het makkelijkste zijn. Maar ik heb geen idee van de geografische toestand van NL dus als je daar echt totààl niet dichtbij woont, sorry... Ik zal het wel eens uitzoeken dan welk traject ik volg met de trein. Slaap lekker meiden! Morgen weer om 5u eruit!
Nee Tilburg ligt hier een halfuur van vandaan, maar totaal niet op de route (is zuidelijker en we moeten juist noordelijker). Waar woon je precies? Als je langs Tilburg komt, kan je volgens mij ook doorreizen naar Roosendaal... of Breda eventueel. dat is ook wel op de route voor mij.
JA! EI GEHAD!! Waarde van 41 Niet goed geklust, das minder, maar een ei, daar ben ik al heel blij mee! 2x cyclus van rond de 40 dagen, als dat voor altijd zo is, ben ik dolgelukkig
Joehoe!!!!!! Geweldig! Ben héél blij voor je! =D> Heb ondertussen een krabbel teruggekregen van Tamaar en Zus, ze gaan niet mee de 6e juni. Zo, nu ga ik ff een dutje doen!