Een zoon?! Wat leuk! Vind het alleen jammer dat ze ons niet meer interessant vond.... Lyn, ik heb krampen om de zoveel uur... nu is het weer weg...
heb je niet nog ergens een 2 voor 5 test liggen ofzo ik zou t niet volhouden hoor als ik jou was spannend hoor zeg, heb je nog iets van bruinverlies gehad de laatste dagen? ik had dat tijdens mijn innesteling wel, maar elke bijv weer niet. dus dat zegt niks. duim duim duim duim voor jou!!!
nee heb niet heel veel in de zon gelegen en het streepje is niet heel duidelijk maar viel me op heb ik nooit gehad Ik kijk nog uit met de zon hoor vanwege dat zwangerschapsmasker wat ik heb .
Lyn, we gaan morgen weer een test wagen, van sensitest heb ik nog liggen. Is kruidvat beter dan? Heb ook nog predictor liggen en een digitale, maar die 2 doe ik pas als een andere positief is, zijn veels te duur haha. Ik ga zo ff zwemmen!
kv zijn erg gevoelig dus ik zou voor die iig gaan en dan ben je 2,50 kwijt Elke oja over ZH bevallen mannetje denk dat als er dan wat is ze er snel bij zijn dus zekerheid voor alles .
Kruidvat 2 v 5 is de beste, supergevoelig en als ie nega aangeeft is ie echt nega en dat geldt ook voor posi. test noooit vals.
Lynn sorry dat is niet helemaal waar hoor Ik teste op NOD negatief en bleek toch een MK 2 weken later gehad te hebben toen testte hij licht posietief hety ligt er maar aan hoeveel hormoon je aan gemaakt hebt
misschien maakte je toen al te weinig hormoon aan omdat t bbm was, normaal gesproken is ie altijd heel gevoelig en hier op t forum lees je nooit vals positief tenzij er een hele korte zwangerschap is geweest. Maar goed, t maakt niet uit, hij is gewoon een van de allergevoeligste. Ik heb met die van de apotheek vaker vals posi gehad en matcare ultra ook. Laten we voor vlieg en jou ook natuurlijk hopen dat jullie snel posi mogen teste, met wát voor test dan ook
Hier komt de ongie er echt aan. temp flink gedaald en negatieve test. Hopelijk krijg ik de nieuwe ronde weer een ei die we goed kunnen benutten. Eigenlijk was dit pas onze 1e echte kans van het hele jaar.... Dus nu mogen er meer volgen!
vliegje nu je nu pas eitjes hebt gaat je jaar nu echt in toch dus wie weet ben je binnen een jaar wel mama Hier alweer echt een jaar bijna bezig in aug alleen tja moet ik die 4 maanden die ik niet benut heb wel of niet mee tellen want had geen eitjes vanwege die MK. Ach moet iig 13 aug naar de gyna toe dus kijken wat er dan gezegt word . Hopelijk heeft ie goed nieuws haha
Ja je hebt eigenlijk wel gelijk. We hebben een jaar kado gekregen Maar goed, ik ga nog steeds voor zwanger worden voor het nieuwe jaar. Had gehoopt voor mijn verjaardag, maar helaas. Jij mag volgende week al testen he!
Ja maar weet niet of ik het doe hoor wacht eerst af als ik kan tot ik naar de gyn moet en anders zeker als ik 2 weken overtijd ben . Ken me cyclus nog niet
Heee Flubbers . Vliegje toch wel balen zeg had zo'n goede hoop.. Hier 4 jaar kado gekregen, ook niet fijn. En ook wij gaan voor een zwangerschap voooor 2010 .. Moet kunnen toch . Hee meiden allemaal heeeeeeeeeeeeeel veeeeeeeeeeeeeeel succes.
en over testen gesproken,, alle testen gaven negatief terwijl kruidvat 2 voor 10 euro positief zei. Op de echo bleek wel, dat ik al 12 weken en 6 dagen zwanger was van alleen een vruchtzak.. Die schijt maar een klein beetje hcg af die die kv 10 wel kon traceren en de 5 niet.
Tante Mars had ik ook hoor Had MK gehad en KV test was posie maar zelfs op de echo was er niks te zien. En nu zijn we 4 maanden verder en kunnen we er weer voor gaan.
Magdat nu pas weer??? Wij werden eerst onderzocht, doordat wel al zolang bezig waren op dat moment. En werd meteen vol gedouwd mt medicatie.. Primoluut Clomid. In ieder geval heel veel succes. Ik moet hier afsluiten. Ga ff naar me mam. Toedels
Tante M nee hoor heb een hele toestand gehad hoor Kijkoperatie enz enz nu pas is al het hcg uit me lichaam enz Heb ook aan de primolut gezeten maar dat hielp niet
Ow wou net zeggen, als het allemaal zelf af gegaan is. Mag je dr meteen weer voor. Heeft wel lang geduurt, zat het ergens anders dan dan in de baarmoeder?? Ow primoluut hier wel, sjesus wat een hel. Heb echt 4 dagen niet kunnen lopen van de spierpijn en zodra ik een stap zette lekte ik door bah.. Niks aan.. Tot vanvond