Thanks Lin! Leuk he Ze waren gister ook in the mood hoor Onze honden zie je vaak met de ogen rollen als ze mijn camera zien hahahahaha! Lekker relaxen, hier ook! Net al friet op Wil nu nog ff aan die film van mijn nichtjes werken, moet er nog 6 dus wil deze ff afmaken... maar kan me er moeilijk toe zetten. Verder lekker relaxen
lekker he? zit even wat op te zoeken over de basale lichaamstemp, ben benieuwd waarom ie nu hoger is dan gemiddeld, zo leer ik steeds weer wat bij Ja je kan echt zien dat je hondjes in de stemming waren idd, vooral de foto samen vind ik super gelukt! Ahh lekker frietjes, gaan wij vanavond ook maar even lekker doen, geen zin om te koken dus vraag of vriendlief wat meeneemt..
Als je ongesteld bent geworden. Dus tot de ongie blijft het hoog, en als je zwanger bent. Maar een dag na de 1e ongiedag zakte ie bij mij.
ik denk dan toch dat ik echt een ei heb gehad hoor, of ik moet door de clomid hogere temp hebben. waneer mag jij weer naar de gyn?
maartje je honden hebben zojuist een hooog *aaahhhh, ahhhhh, ahhhhhh* factor behaald zooooo cute! en ik wil ook wel cursus fotografie doen.. wnnr heb je tijd? lyn gaan we samen naar maartje? heheheheh
Hahahaha kom maar hoor, gezellie! Ik moet morgen weer naar de gyn voor een meting. Zal wel niks gegroeid zijn, dus we zullen wel weer een mens. opwekken..
Hai hai,zoals je al weet, ik wil echt serieus een fotografie cursus gaan doen wil met de basis cursus gaan beginnen. Wat voor camera zou je mij aan kunnen raden, wil m gebruiken voor hobby maar wel professionele fotos kunnen maken! Duim voor je dat ze morgen opeens flink gegroeid zijn hoor!
Zowieso spiegelreflex, je ziet zeeen van verschil als je dit vergelijkt met een compactcamera. nu maken die ook mooie foto's hoor, maar echt kwaliteit krijg je met een spiegelreflex. En tja, het merk, dat is helemaal persoonlijk. Ik fotografeer met Olympus, maar er zijn mensen die zweren bij Canon. Dat is gewoon vergelijken, wat wil je, wat wil je ervoor uitgeven? Canon en Nikon veroveren de markt, hebben daarom veel lenzen en aanbod. Maar als je naar Oly kijkt, iets minder aanbod, duurdere lenzen, die kwaliteit van die lenzen vergelijken bij een zelfde soort lenzen als van Canon/Nikon, zijn die van Oly qua glas gewoon heel sterk. Tis maar net wat je wilt uitgeven
He en wat voor cursus/opleiding heb jij gedaan om zelf reportages enz te kunnen maken? En moet je papieren halen om voor jezelf te mogen beginnen? Kun je er goed van leven?
Vliegje zat even op je site te kijken, mooi portfolio hoor, heb je er trouwens ook een foto van jezelf op staan? altijd handig een gezicht bij iemand voor te kunnen stellen.
Eeej meidjes! Hier ben ik weer. Weekend werken zit erop. Ben nu weer een weekje vrij maar begin morgen met cursus theoretische rijlessen van 9u30-12u. Werk was niet zo leuk...er ligt iemand op sterven en ben dus het hele weekend bezig geweest met stervensbegeleiding... Hij 'leefde' net nog toen ik doorging maar heeft al 9 (!) dagen niets meer gegeten of gedronken! Hoop dat hij snel mag gaan... Ga nu snel ff ventje helpen met was ophangen en kom dan terug om op iedereen te antwoorden!
Ok, hier ben ik dan weer. Maartje, wat een GE-WEL-DI-GE foto's! Echt super! Ik wil ook zo'n hondjes! En idd, ben ook wel eens benieuwd naar een foto van je! Duim voor je echo morgen! *duim duim duim* Linda, gezellige droom... Renaat, en wat heb je nu gekookt?
Ja Renaat was t geslaagd? en Elke, ja zeker een gezellige droom, maar dat heb ik regelmatig hoor, komt denk ik omdat we net verhuisd zijn. Wennen aan een nieuwe omgeving, slaapkamer enz.. Elke lekker een week vrij dus? heeerlijk voor je, lekker genieten met je mannetje samen! zitten we nog samen in t wachtbankje? Vlieg, succes morgen bij de gyn. Zou echt lekker zijn als ze net nog ff flink gegroeid zijn voor je! Tamaar, Melanina, leven jullie nog? Net als Mona en Zus, Luna? Zouden jullie willen opgeven of jullie ook mee willen naar t uitje en welke datum jullie NIET kunnen? dan kunnen we misschien komende dagen een definitieve datum prikken! Wordt een dierentuin ofzo dus? Zus hoe was je weekendje weg? Brugge is een leuke stad he Alvast wat kinderspulletjes aangeschaft ?
En Elke succes met de cursusdag morgen, dat ga je halen hoor! Makkie! Gewoon logisch nadenken dan is t niet moeilijk hoor! Je kan t
Ik heb geen speciale opleidingen gevolgd, gewoon alles zelf geleerd. Veel doen, fotofora bezoeken, kritieken ontvangen, en de opdrachtjes gingen lopen. Vorig jaar mijn 1e huwelijk gefotografeerd, inmiddels alweer een aantal gedaan en voor 2009 staan er ook 4. Was nog even de vraag of ik ze kan doen, maar nu het zwangerzijn niet wilt vlotten, lukt dat zeker. Voor een foto van mij kan er gemaild worden Zet ze hier niet online, wordt snel herkend Kan je ervan leven, nee. Ik doe het er echt bij, en ben nu 3 jaar bezig zonder winst. Dus dan weet je het wel Soms heb je een extra zakcentje, maar aangezien je ook in apparatuur investeerd hou je bijna niets over. Tenzij je het fulltime kan doen, maar dan krijg je weer huurprijzen erbij, nog meer materiaal. Plus het is moeilijk fulltime fotograaf te zijn, tussen de zoveel fotografen die er al zijn. Elke, wat moeilijk zeg, stervensbegeleiding. Maar nu dus een paar dagen vrij, heerlijk. Succes morgen! Hoe is het met de rest van de dames? Ik mis er ook een aantal ja! Ik ga zo slapen, tot morgen meiden!
Jep, ik zit ook nog altijd op het wachtbankje... Tepels zijn wat minder gevoelig maar heb nu pijn aan de zijkant van m'n borsten... Ik weet het niet zenne... Ik hoop het zooooooo hard! Maar ben echt bang dat ik mezelf weer voor de gek hou... Tja, we wachten nog maar wat af hè... Idd Zus, waar zit je? al die andere zwangeren hier? En Tali? Fijn weekend gehad allemaal?
OOoh Elke stel je toch eens voor heb je de pijn aan de zijkant al eens eerder gehad? Ik zou t je zooooo gunnen he Spannend hoor! wanneer kan je testen? ook net na kerst?
Tja, als m'n eisprong idd maandag was, dan kan ik de 29e testen... Weet niet of ik zo lang kan wachten...
Als mijn eisprong afgelopen weekend was dan kan ik de 27/28e testen. dus we zitten echt dicht bij elkaar.. ik baal evengoed wel want voor mijn gevoel heb ik weer een ronde gemist dit keer omdat ik ervanuit ging dat ik ongi zou gaan worden. Dus ik ben benieuwd. als ik wel ongesteld wordt tegen oud en nieuw dan moet ik ook weer achter een kuur clomid aan denk ik, want anders heb ik die volgende cyclus weeer geen kans Ga je eerder testen denk je? vanaf hoever voor nod kan je al posi testen?