Ik ga ook zeker kijken! Ik ben niet zo van de romantische films, maar deze is wel favoriet. Hugh Grant is dan ook errug leuk!
tja die is inderdaad superleuk. Maar als ik 'm afkijk ben ik morgen een dweil.....helaas niet kijken, ik houd niet van een halve film kijken.
Ik had de planning om hem te gaan kijken, maar er is visite onverwacht. Dus ik ben hier eigenlijk om de pc uit te zetten hahaha.
Ik heb hem opgenomen en kijk ik hem volgend weekend! Heb hem al zo vaak gezien. Maar moet morgen ochtend om 06:15 op mn werk zijn dus ik ga nu lekker mn bedje in
Tuuuuuuuuuuuuuuuurlijk kijk ik die Heb 'm al 100x gezien...maar hij blijft geweldig Heb ook heel wat afgezwijmeld bij deze film, samen met een vriendin van mij
Heb hem niet gekeken omdat het tegelijk kwam met SYTYCD kwam. Maar Hugh grant en Julia Roberts samen in één film zetten, dat is dan natuurlijk een ultieme feelgood-film
hier staat ie ook op manlief is toch nog even de deur uit haha.. Heb hem al zo vaak gezien, maar kan het niet laten om tóch te kijken
Heb hem ook gezien, voor het eerst. Ben helemaal weg van Julia Roberts al sinds ze begon met acteren zowat, wat een prachtvrouw. Deze moet ik even met jullie delen: Ik zeg tegen mijn vent: wat een prachtig mens is dat toch he? Zegtie: wat vind je zo prachtig aan haar? Ik: omdat ze zo'n geweldig mooi bruin haar heeft en zo'n grote stralende mond. Hij weer: schat, dat heb jij toch ook? lief toch he?!
Wat een lieve opmerking zeg! Man en ik hebben de film ook gezien. Het is echt mijn favo film. Ik lig vooral altijd in een deuk om Spike! hahaha verschrikkkelijk hoe hij daar in de deuropening staat in zijn grijze onderbroekje!
Oooooooooooh, wat mooi he??!?! Ik keek eerst sytycd, maar heb hem er tegen 22.15 opgezet en lekker afgekeken in bed! Heb de film al zo vaak gezien dat ik zooooooooo in kon vallen! Heerlijk! Moet nog steeds huilen op het eind!