De gevulde eitjes

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Mississippi, 3 aug 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Emma86

    Emma86 VIP lid

    25 jun 2012
    5.281
    2.232
    113
    Vrouw
    Nederland
    Bubbels dat is mooi nieuws! Wat al eerder gezegd is; alles op z'n tijd. Als jullie merken heel graag direct door te willen gaan dan vooral doen, merk je dat je nog iets meer tijd nodig hebt neem die dan. Gelukkig is de keuze nu geheel aan jullie. Als jullie starten dan duim ik flink voor een positieve zwangerschapstest.

    @Ilona
    Whoohoo op de helft!

    @Roosie
    Wow gaat hard. Straks echt aftellen. Wat gaat er bij jullie gebeuren in de badkamer?
     
  2. Belbail

    Belbail Bekend lid

    23 apr 2016
    833
    6
    18
    @Bubbels pas je goed op jezelf meid?:) Fijn hoor dat groene licht, je lichaam heeft het goed opgepakt zeg! Hoe is het psychisch gezien met je?

    @danseressen :D Morgen doe ik mijn 29 weken dans. Wat gaat het vlot he..

    Ik heb een enorme vreetbui.. voel me dan tijdens het eten ervan al schuldig..... hoe hebben jullie dit? Ben nu al 13 kilo aangekomen, dus ik moet eigenlijk wat gaan opletten.
     
  3. IlonavanH90

    IlonavanH90 Fanatiek lid

    6 aug 2014
    1.580
    2
    38
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Oosterland
    (Zit op dit moment in bad met een bakje chocolade mini's, spekjes en koekjes)
    Ik sta nu net op de 0.. en ik geef er af en toe gewoon even aan toe. Ik mag door dat overgewicht maar 7 kilo aankomen, is de vorige keer precies gelukt, maar ik heb nu echt iets van; wat willen ze doen als het 8 is? Snap je?
    Ja natuurlijk moet het er straks ook weer af, maar zo af en toe moet het kunnen. Eet ook vaak genoeg gezond en beweeg nog best een hoop..
     
  4. Belbail

    Belbail Bekend lid

    23 apr 2016
    833
    6
    18
    @Ilona oh heerlijk he nu in bad met die kleine in je buik. Misschien ga ik straks voor het slapen ook nog wel eventjes. De kleine is erg rustig de afgelopen dagen, dus misschien dat ik hem/haar dan ook weer even wat beter kan voelen.

    Ik ben verder ook niet zo'n hele gezonde eter. Ik ga morgen een anti-snoep dag inlassen hahaha, gewoon voor het gevoel. Soms houdt de weegschaal me wel wat tegen, maar vandaag niet haha.
     
  5. Bubbels84

    Bubbels84 Fanatiek lid

    27 jun 2016
    2.284
    611
    113
    Het gaat elke week een stukje beter.
    Ik wilde juist 2 kilo kwijt want een erfenis aan deze zwangerschap zit ik niet op te wachten. Dus ik Let op mijn eten en sport 3 x in de we3k en beweeg de andere dagen waar mogelijk.
    En hoezeer ik sporten ook stom vind en hoe lekker ik snoepen vind het helpt me echt! Heb veel meer energie voel mijn bekken niet meer zit beter in mijn vel en barst niet meer steeds jn huilen uit.
    Ik ben er nog niet maar zit zeker op de goede weg :)

    Ik had bij de 2e zwangerschap suiker. Man wat heb ik het snoepen toen gemist! Ik zou zeggen geniet er van ;)
     
  6. Rosy90

    Rosy90 VIP lid

    29 jul 2014
    9.546
    6.410
    113
    Vrouw
    We halen alles eruit! Nieuwe tegels, wc, wastafel, en een bad ipv een douche dus de hele badkamer gaat op zijn kop haha
    Vloerverwarming, me moeder komt me gelukkkg helpen poetsen!!!
     
  7. Rosy90

    Rosy90 VIP lid

    29 jul 2014
    9.546
    6.410
    113
    Vrouw
    Hmm ik heb geen vreetbuien meer maar eerder problemen met mijn eetlust heb helemaal geen honger! Ik eet wel gewoon, nou ja niet veel kan meer denk ik. Ben nog steeds 9 kilo aangekomen dus vind het wel genoeg en ben blij dat ik al een paar weken stil sta qua gewicht
     
  8. Leeuwtje1981

    Leeuwtje1981 Actief lid

    3 mei 2012
    399
    0
    16
    WAO
    Via deze weg wil ik iedereen een hele mooie fijn en en zonnige valentijnsdag toewensen!

    Liefs van ons 😙💞
     
  9. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Hoi ladies!

    Sorry voor mijn afwezigheid! Beetje druk gehad de afgelopen week!

    Ik zie mooi nieuws van Leeuwtje! Meid wat geweldig! Gefeliciteerd!! :D

    Bubbels: fijn dat je eerste ongi is doorgebroken! En gewoon rustig aanvoelen of jullie al klaar zijn ervoor de komende weken. Ik wens je daarin veel wijsheid.

    Roosie: jeetje lekker zeg zo'n verbouwing terwijl je 29 weken bent! 😂 Hoop dat het lekker vlot gaat! Hoe lang zitten jullie zonder badkamer dan?

    Belbail: hier nog helemaal geen vreetbuien gehad tot de laatste paar dagen, maar bij mij komt het ook omdat ik ineens weer mega trek heb in een sigaret, echt heel apart na zo veel maanden zonder. Maar daardoor ga ik dus wel meer eten.

    Bad: heerlijk he! Ben ook zo blij dat ik nu een bad heb! Bij de vorige zwangerschappen niet gehad!

    Hier: deed ik gister mijn 26 weken dansje! Momenteel in het ziekenhuis voor extra controle omdat ik vanochtend bij de minste inspanning al een harde buik kreeg. Ze willen ff controleren dat ik geen blaasontsteking heb en of m'n baarmoederhals nog mooi lang is. Ik denk zelf combinatie van stress en drukte rondom klusjes thuis en de meiden. Ben nu aan het wachten op de Gyn voor de echo.

    Fijne Valentijnsdag allemaal!
     
  10. Rosy90

    Rosy90 VIP lid

    29 jul 2014
    9.546
    6.410
    113
    Vrouw
    Wat lief!! Jullie ook een hele liefdevolle Valentijnsdag!!
     
  11. Rosy90

    Rosy90 VIP lid

    29 jul 2014
    9.546
    6.410
    113
    Vrouw
    Nou mijn man heeft gouden handjes haha dus vrijdag beginnen we, en dan haalt hij alles eruit en dan staat zaterdag het bad er en kunne we er direct gebruik van maken. Dan alles afmaken dus denk dat het zo een 1,5 week duurt!
    Wat naar van je harde buiken!! Hoop dat de controle goed is:) ik duim!
     
  12. Belbail

    Belbail Bekend lid

    23 apr 2016
    833
    6
    18
    @Shart wij zitten ook in t ziekenhuis... weinig leven gevoeld laatste dagen en maakte me nu toch wel zorgen. Wachten nu op de uitslag van de CTG en een echo. Duurt allemaal lang en de kleine is al vanaf de CTG druk aan t bewegen .. 😂😂
     
  13. Belbail

    Belbail Bekend lid

    23 apr 2016
    833
    6
    18
    Ondertussen dans ik de 29 weken dans!
     
  14. Mississippi

    Mississippi VIP lid

    10 feb 2012
    10.511
    4.635
    113
    Haha dat herken ik wel! Heb ik bij K. Ook een paar keer gehad! Fijn dat je de baby weer goed voelt iig!

    Hier was alles goed. Er is me op het hart gedrukt wel echt rustig aan te doen en bij twijfel weer bellen. Verder is m'n urine op kweek gezet want ze vermoeden een blaasontsteking. Donderdag de uitslag, en dan wellicht een kuurtje. Dus nu thuis op de bank :)
     
  15. Bubbels84

    Bubbels84 Fanatiek lid

    27 jun 2016
    2.284
    611
    113
    Belbail dat doen die baby's altijd zo hahaha heel herkenbaar. Maar blijven bellen of aangeven bij twijfel. Beter 100 x te vaak toch!
     
  16. Belbail

    Belbail Bekend lid

    23 apr 2016
    833
    6
    18
    Berichtje in de club!
     
  17. Emma86

    Emma86 VIP lid

    25 jun 2012
    5.281
    2.232
    113
    Vrouw
    Nederland
    @shart
    Oei dat is minder. Gelukkig lijkt alles verder goed. Toch een stapje terug doen? Weet dat het lastig is met 2 meiden om je heen maar denk goed om jezelf.

    @Roosie
    Zelfde als bij ons dus. Alleen laten we het doen want anders duurt het 2/3 maanden. Volgende week moet het klaar zijn.

    @eten
    Ik krijg geen normaal avondeten door mijn keel. Lekkere dingen helaas wel. Vaak geen zin om te eten maar als ik het niet doen word ik er misselijk.
     
  18. DEMADE

    DEMADE Fanatiek lid

    27 jan 2015
    1.547
    4
    38
    NULL
    Overijssel
    Update in de club!
     
  19. Dizzy

    Dizzy Fanatiek lid

    23 apr 2008
    2.758
    1
    36
    Zo, ik zit op mijn werk dus nu kan ik alles weer even terug lezen :D

    @ Emma86
    Wat balen dat je niet zoveel zin hebt om te eten, misschien wat lichtere dingen of een salade nemen als je dat er tenminste in krijgt.

    @ Shart
    Wat vervelend harde buiken! Goed dat ze meteen kijken naar een blaasontsteking, ben benieuwd wat eruit komt.

    @ Bubbels84
    Meid wat een fijn nieuws! Vooral in jullie eigen tempo houden, spannend hoor.

    @ Belbail
    Ik heb in de club gereageerd en over je ischias, inderdaad dat heb ik ook. Ik probeer genoeg te wandelen maar soms schiet het even op slot en kan ik niks meer, zak dan door mijn been. Ik hoop dat het zo te doen blijft want ik sjouw natuurlijk op mijn vrije dagen ook nog een muppetje van 10 kilo op en neer van de trap etc en dat voel ik daarna meestal wel in m'n kont.

    @ Mamavanlois
    Heel begrijpelijk hoor, ik duim voor jullie ook op een positieve test.

    @ Roosie
    Wat fijn een bad krijgen! Ik mis hem ook echt en in het volgende huis komt er écht weer een in.

    Hier: ik begin een beetje de stress van alles babyproof maken te voelen. Zijn nog een aantal dingen die ik wil doen en daar wil ik binnenkort mee beginnen. Verankeren van de kasten en tv in de woonkamer (begint er een met lopen momenteel). Commode kopen om beneden neer te zetten (want met baby en dreumes tegelijk kun je niet de trap op). Traphekjes installeren waar ze nog niet zitten, kastjes beveiligen, babykleding van jongste uitzoeken en wat ik nog wil hergebruiken wassen en strijken en netjes opbergen en het wiegje moet terug komen zodat ik dat alvast kan poetsen, wassen etc want die staat nog bij schoonmoeder. En dit wil ik binnen nu en 2 weken dan kan ik daarna weer verder bedenken wat we allemaal nog moeten doen haha.
     
  20. IlonavanH90

    IlonavanH90 Fanatiek lid

    6 aug 2014
    1.580
    2
    38
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Oosterland
    Heel even een ego reactie.
    Ga vanmiddag even ervoor zitten om op iedereen te reageren.

    20 weken echo gehad.
    Beeb is helemaal goed gekeurd, alleen was de bovenlip en het profiel van het gezicht niet te zien. Dat lag naar m'n rug toe dus ik moet over 2 weken terug komen. Maar verder 100% goedgekeurd.
    En, beeb werkte beter mee dan m'n zoontje, dus we hebben netjes in beeld gehad wat het is!
    Een meisje!
    Heel even wennen en omschakelen, maar we zijn enorm blij ermee.
     

Deel Deze Pagina