Die neusspray mag best hoor maar ik zou ermee stoppen om een andere reden. Je verkoudheid gaat namelijk niet sneller over met die neusspray. Dus accepteren dat je neus even dicht zit en je door je mond moet ademen. Waarschijnlijk is het dan met nog een paar dagen echt wel beter.
Die paracetamol met vitamine c van de etos (neppe hot coldrex) die werkt hier altijd als een tierelier. Als.je echt al 3 weken blijft hoesten en zo ik zit. Is het hier vaak een kuurtje amoxiciline want je lichaam kan het dan niet echt zelf oplossen. Voor het hoesten kun je de bisolvon siroop aardbei voor kinderen innemen. Als.je die inneemt voor het slapen gaan en je wordt wakker hoest je een hoop slijm op. Ideaal om eruit te spugen dan. En voor veel thee met honing drinken heerlijk. Beterschap xzz
Ik mocht 2 weken xylometa nog iets. Omdat het na 10d niet weg was. Het is het enige wat echt helpt helaas
Volgens drie artsen en de verpakking mag het niet Ik hoop t ook. Ben nu bijna drie weken verkouden met alle bijbehorende ellende waarvan 7 dagen echt heel ziek. Ik ben dr ondertussen wel mega zat van
Hoesten heb ik novaspect voor, die mocht ook en dat helpt goddank ook ja.. Ik dacht zondag dat ik begon op te knappen, dinsdag gestopt met die xylo prutje en toen begon het alsnog weer de ellende Hot coldrex net vanmorgen mee begonnen ja.. die neem ik zo voor t slapen gaan weer.. als t maar helpt.. Tis gewoon vreselijk irritant.. wordt er zo moe van
Denk dat je t zelfde bedoelt. Ik moest helaas wel stoppen. De dokter nog gebeld of het echt kwaad kon als k het snachts bleef gebruiken maar werd echt enorm afgeraden voor de baby. En de baby is wel belangrijker dan niet verkouden zijn Ik heb net gespoelt met dat rhino ding. Vit c gehad. Neusspray vanmiddag gebruikt. Voor het naar bed gaan zo weer die rhino en een snufje neusspray erin en een hot coldrex. Als t nou maar weg gaat.
De gynaecoloog en de huisarts dachten er ook niet hetzelfde over. Van de huisarts moest ik stoppen maar van de gynaecoloog mocht ik door. Ik hoop dat je ondernomen stapjes helpen iig! Al je bed omhoog gezet zodat je wat rechter op slaapt? Evt een 2 persoons dekbed achter je rug zodat je er in hangt. Beterschap!
Ik wil het idd nog hoger maken, soort van zitten slapen ofzo.. .Ik slaap nu op twee kussens en mn voedingskussen. Ik kan anders de vk wel bellen zodat ze met de gyn kan overleggen. Tis zo frustrerend want ik slaap gewoon weer amper en de dagen zijn al zo lang. Ik heb deze zwangerschap echt een mega slechte weerstand. Ben benieuwd hoe dat gaat als ik straks bevallen ben.. Dankje!
Dan hebben die artsen niet bij het Lareb gekeken. Maargoed. Maakt niet uit. Ik zou het niet meer gebruiken en de algemene adviezen bij verkoudheid opvolgen. Er is geen wondermiddel. En je verstopte neus kan zomaar niet meer beter worden tot na je bevalling. Zwanger zijn doet het slijmvlies opzwellen. Daar helpt niks tegen.
Ik heb het zojuist even opgezocht en ook daar staat echt 5 tot 7 dagen max tijdens een zwangerschap.. Ik hoopte even dat er iets anders zou staan Ik ben dr ook bang voor ja.. mega irritant..
Ja! Uurtje terug ofzo gedaan en scheelt wel wat in mn adem. Er kwam ook echt veel slijm met bloed uit.. Straks voor t naar bed gaan nog een keer. Dr uit met die zooi
Ja maar dat is vanwege de afhankelijkheid die optreedt. Dat geldt voor iedereen, zwanger of niet zwanger, maakt niet uit. En die afhankelijkheid wil je niet. Ik heb het in twee zwangerschappen gehad.
Ik heb toch even met de verloskundige gebeld.. zodat zij kon overleggen met gyn. De gyn moest een beetje lachen, ze snapte wel dat ik het niet durfde omdat de huisartsen zeiden dat t niet mocht. Maar het bleek niet zoveel vaart te lopen qua kwaad voor de baby. Het is vooral voor de mama heel vervelend en over het algemeen gebeurd er niks met het kindje. Er blijkt ook een stofje in te zitten wat weeën opwekt. Maar omdat ik en al zo ver ben, zag ze er geen probleem in. En zolang ik niet elke dag de hele dag aan dat ding liep te snuiven liep het ook niet zo'n vaart. Ik mag hem nog een week gebruiken. Sowieso snachts en dan overdag evt een keer als Ik het niet meer houden kan. Maar; als ik volgende week nóg verkouden ben moest ik toch maar even langskomen om te kijken wat ze verder nog konden. Dit was niet zo handig vond ze zo vlak voor de bevalling. Dus ik ben blij!! In ieder geval snachts slapen!
Heb je gevraagd hoe je het het beste kan combineren met spoelen? Als de vliezen slinken kan je nog beter spoelen, maar je wilt natuurlijk ook niet de werkzame stof weg spoelen.
Nee niet expliciet naar gevraagd. Maar overdag wil ik m niet gaan gebruiken die spray. Vanavond dan Die hoorn gebruiken en dan pas als het nodig is die spray. Daar zit zo een paar uur tussen denk ik. Leek me eigenlijk wel logisch om niet gelijk na het spoelen die spray te gebruike . Of ben ik nu te makkelijk aan het denken?