Ik heb er hier nog 1 ongebruikt in de kast liggen! Kreeg 1 van de kids dit jaar van een jarig klasgenootje. Zijn dus nu nog te koop (er van uitgaande dat die ouders ze niet 30 jaar lang bewaard hebben allemaal )!
Oh dan heb ik andere dingen gedaan. Zoals zonnebloempitten eten, van die chokers dragen, nummers aanvragen bij The Box (ik had zo'n kleine tv op mijn kamer), wenkbrauwen te ver epileren, schoenen met plateauzolen dragen, broeken met wijde pijpen dragen (tegenwoordig heten ze flaired), je huid te veel reinigen en foundation gebruiken terwijl je het niet nodig hebt, nagelpiercings gebruiken (ja, in je nagel), ook gelijk maar een navel- en labretpiercing laten zetten, mijn haren blauwzwart verven... need I say more?
Grote fan van babydoekjes. Zodra we op vakantie gaan met de auto gaan ze standaard mee op vakantie. Blijkbaar kun je met die doekjes heel veel veel poetsen. Wij vonden de earosleep juist ideaal. In de zomer minder heet, als uk alles onder spuugde dan gooide je de boel in de wasmachine en de rest spoelde je af en liet je drogen. Toen hij ouder was en een ander bed kreeg hebben we het op de bank liggen wanneer hij ziek was. Makkelijker dan de bank poetsen. Inmiddels 7 en bijna nooit ziek (klopt af) maar als hij ziek in komt dat ding toch weer op de bank. Wat een gemak voor 40 euro. Neuspeertje heb ik nooit begrepen. Rot ding. Werkte voor geen meter. Pannenkoeken mix met alleen water toevoegen, misschien de verkeerde gehad maar ik dacht ook dat is makkelijk op vakantie maar het was niet te eten. Zoals zoon zei mama jou pannenkoeken zijn veel beter.
Dit is mijn verhaal, alleen zei mijn moeder: ik kook niet apart voor je, want anders was ik al 35 jaar vegetariër geweest. En toen ik 12 was en geen vlees meer wilde eten kon je de vervangers alleen bij de AH of de reformwinkel kopen en dat was gewoon veel te duur. Pas toen ik zelf mijn eten ging koken en die 3 vervangers er waren werd ik volledig vegetariër.
Die lactacyd gebruik ik af en toe wel. Ik heb een nova sure behandeling gehad en nu 4 jaar later heb ik af en toe wat stinkende bruine afscheiding. Totaal geen regelmaat, je kan het geen menstruatie noemen qua hoeveelheid en alle dingen als soa’s en schimmels zijn uitgesloten. Met Lactacyd is de geur toch echt een stuk langer weg dan zonder. Het is namelijk echt een ranzig geurtje wat eruit komt (sorry). Met alleen water krijg ik het niet weg. Dus als ik weer eens zn periode heb die vaak ca 2 weken duurt dan gebruik ik het wel.
Jammer is dat hè. Een beetje rekening houden met elkaar is toch niet zo veel gevraagd. Bij mij en mijn moeder was het dus precies andersom.
Die had ik moeten hebben toen de kinderen klein waren voor bij de oppas Geen kindvriendelijke vloer, met zo'n grindlaag kapotte broekjes en maillots.
‘87 hier Ik had een magic twisty (de groene) super duur en wat een teleurstelling. Tegenwoordig liggen ze voor een euro bij de action. Alles wat jij opnoemt kwam daarna en natuurlijk een tamagotchi, een furby en blauw/wit glimmende oogschaduw. Oh en mijn pleegbroer was een echte gabber, iedereen was bang van hem, dus werd ik nooit meer achterna gezeten door de buurtjongetjes Maar die twisty, man, daar ben ik nog niet overheen. Daaaaaag zakgeld van een paar weken
Ohja een tamagotchi had ik ook. Een blauw met gele. Vond die alleen niet zo veel aan. Een een furby had ik ook. Een wit met zwarte. Was ook niet een mega succes hier haha.
Haha! Waar heb je dan wel mee gespeeld als kind? De trolletjes? Of de plastic speentjes aan een koord om je nek? Knikkeren elastieken? Natuurlijk de cd van de spice girls en backstreet boys ontopic, ik had trouwens gister, op zoek naar een drankje ter afwisseling van alle water en thee (zwangerschapsdiabetes) een fles citroenlimonade vast. Lekker verfrissend dacht ik. Er zat 0,1 % citroensapconcentraat in Heb hem maar laten staan en een fles rivella gekocht.
@Palomino uhhhh idd als kleiner kind veel knikkeren, ik spaarde heel veel (bijv flippo’s) en we speelden ook veel buiten. Vaak na school met vriendinnetjes en als ik mezelf moest vermaken knutselde ik bijv ook heel graag. Dat soort dingen. later op de middelbare school heb ik eindeloos The Sims op de pc gespeeld (met alle uitbreidingspakketten en cheatcodes haha), veel met vriendinnen afgesproken en luisterden we ook veel muziek. Dat soort dingen. Daarnaast was ik ook een serieuze scholier dus ik zorgde er altijd voor dat ik ruim op tijd huiswerk al klaar had. En las ook veel.