Jazeker! En heel veel andere pluspunten. Maar 5 slaapkamers en ook de ruimte om eventueel een 2e douche te maken op de tweede verdieping (dat zouden we echt pas later doen, als de jongens allemaal ouder zijn) gaven de doorslag.
Klinkt goed! In de buurt van je woonplaats? Wij wel. Hemelsbreed 500m verder dus de kinderen kunnen gewoon op school blijven waar ze nu zitten.
Jep. Zal ik de pluspunten opnoemen? - 5 slaapkamers - op loopafstand school en bso (en supermarkt, huisarts, apotheek..) - optie tot maken 2e douche op de 2e verdieping - goed geïsoleerd - instapklaar. Bewust doen we met 4 kleine kindjes geen nieuwe vloer. Er mag geleefd worden. Verder is ook de badkamer en keuken niet m’n smaak maar het ziet er zo onwijs goed uit dat ik gek zou zijn als ik het eruit haal - dubbele douche (zie ik serieus het nut niet van in) en een bad (jacuzzi) - dubbele schuifpui die de kindjes niet open kunnen maken zelf en dat is fijn want.. .. de woning ligt op een schiereiland (aan het water dus) dus wel zo fijn dat ze niet zelf naar het terras kunnen.. .. die zich ook boven het water laat zweven! - tweede terras met glazen veranda en heater dus prima vertoeven ‘aan land’ Verder gaan we wel alles schilderen (incl plafonds) om gewoon sfeer te creëren. Ik zit zelf te denken aan sierlijsten aan de wand en iets met behang nog. Zie m’n moodboard die ik laatst deelde in een ander topic. Een nadeel is dat er geen zonnepanelen zitten dus die gaan we zeker wel laten plaatsen. Maar ik kijk er zó naar uit. Toch vind ik het hele gebeuren rondom de verkoop van onze eigen woning enorm spannend
Wij krijgen binnenkort bezoek van makelaars om te kijken wie er bij ons past. ik vind het wel spannend hoor. Echt een geweldig huis met gigantische tuin die we opgeven. Het huis wordt gewoon echt te klein
Haha ik wil tzt best wat foto’s delen van wat ik er van maak (maar dat duurt echt nog lang hoor.. voordat we daar gesetteld zijn) maar ik ga geen adres delen
Hier ook! Nu leven we op 1 verdieping. Straks 3 volwaardige verdiepingen! Maar ik kijk nog het meest uit naar in de zomer lekker aan het water zitten. Mooie terras verlichting. En als het kouder wordt verkassen naar de veranda met heater ❤️
Mooi toch? Ik vind het vooral prettig voor de kinderen dat we in dezelfde wijk blijven. Morgen gaan we het ze vertellen, ben benieuwd!
Wauw dat klinkt goed! Badkamer en keuken kan ook over een paar jaar toch? En de vloer zou ik inderdaad even mee wachten. Onze jongste is nu 5 en het begint eindelijk minder bende te worden na het eten, waar onze huidige vloer echt veel te lijden heeft gehad. Wij moeten nog wel een heleboel verbouwen voor het ons echte droomhuis is. Veel potentie want een groot huis en enorme tuin, maar alles is wel ouderwets. Ook willen we alles laten isoleren dus daar gaat tijd (en geld) in zitten.
Wij verhuizen twee kilometer. Dat is straks 750 meter naar de basisschool en 1.4 km naar de BSO, maar die ligt wel op de weg van mijn werk. Dus ben heel blij. En nu al heel lang aan het verbouwen, maar straks een gasloze woning waar we oud in kunnen worden en met vijf slaapkamers, zodat mensen makkelijk kunnen blijven logeren.
Gisteren is bij ons de financiering goedgekeurd, dus wij kunnen er nu definitief voor gaan! Zo veel zin om te verhuizen en alles mooi te maken Wij moeten ook nog aardig wat verbouwen, deels voor het creëeren van extra ruimte, maar ook om te verduurzamen. We zijn er net achter dat ik zwanger ben van de vierde, dus dat kunnen we direct meenemen in de indeling van het huis, haha!