Hier morgen de fotograaf. Ik vind het zo stressvol allemaal. Huis klaar maken terwilljl er kinderen rond lopen. Hopen dat er mensen komen bezichtigen. Hier gaat hij volgende week op funda, moeten vrijdag ons energielabel eerst nog krijgen. “Gelukkig” nog niks anders gekocht dus daar geen stress over. Oh nee wacht toch stress, straks vinden we niets nieuws…
Wat lijkt het me spannend zeg, je huis verkopen nu en iets nieuws vinden. Je kan wel alle kanten nog op natuurlijk. Ik duim voor jullie. De markt is ook gewoon best onvoorspelbaar op het moment geloof ik.
Haha, zo herkenbaar. Ook wij hebben nog niks nieuws. Lijkt steeds aantrekkelijker om tochmaar te verbouwen. Zeker nu de foto's zo slecht zijn, echt zo balen. Maar no way dat we die opnieuw gaan doen
Jij betaald die foto's, als je ze niet goed vind zou ik ze toch opnieuw laten maken. De foto's op funda doen veel voor een huis
Wat vinden jullie van deze foto? Het is tich raar dat de bovenkant van de deur en het plankje er half op staan??
Ik vind er eerlijk gezegd niet zoveel mis mee… De foto die je zelf gemaakt heb vind ik, hoewel je meer van ‘t plankje ziet, de ruimte kleiner laten lijken.
Als ik tussen de 2 foto’s zou moeten kiezen, zou ik voor foto 1 gaan, op jou foto zie je net niks. Je ziet duidelijk aan jou foto’s dat je geen fotograaf bent, jij hebt vooral je vloer op de foto gezet.
Exact dit. Ons huis komt dit weekend in de verkoop en ik zou dit ook weigeren. Wij hebben ons nieuwe huis gekocht onder voorbehoud van financiering maar niet onder voorbehoud van verkoop eigen woning.
Niks mis met die foto. Je eigen foto maakt de ruimte kleiner idd. hier ontvangen we hopelijk vandaag de foto’s! Ben mega benieuwd. Makelaar en het mediateam waren super tevreden over hoe we het hadden opgeruimd etc en ze vonden het zelf helemaal geweldig binnen haha. hoop dat de foto’s ook zo geweldig worden want dat doet natuurlijk veel op Funda!
Leuk! Hopelijk veel reacties! Wij hebben inmiddels 26 bezichtigingen gepland en als er nog meer interesse is komt er een wachtlijst. Echt níet verwacht in deze tijden.
Ik vind deze foto prima. Weergeeft een goede sfeer en dat is precies wat je wil zien in een huis/badkamer: sfeer. Het gaat er minder om dat alles precies op de foto staat. De foto die jij hebt gemaakt laat de ruimte kleiner lijken. Vertrouw een beetje op de kennis van de fotograaf! Leuke badkamer trouwens, en ook met aandacht voor styling. Succes met de verkoop, en zoektocht of keuze!
Ik zou dus blij zijn met deze foto hoor. Hier ook foto’s gemaakt. Vrijdag gaat het huis op funda als alles goed gaat.
Wow! Dit is echt een droom. Wij zijn mee aan het bieden op een woning en daar wordt wederom gewoon over de vraagprijs heen geboden, ben echt een beetje in shock.
De makelaar gaf hier ook aan dat de woningmarkt weer wat zijn balans terug gevonden heeft. Voor het nieuwe jaar was het onrustig en nu in het nieuwe jaar lijkt het weer aan te trekken. Ook lijkt de hypotheekrente wat gestabiliseerd en mogelijk heeft prijzenplafond ook wat rust gegeven. Morgen komt die van ons op funda. Ben heeeeel benieuwd
Leuk zeg! Nee dat zou ik ook niet verwachten. Ben heel benieuwd wat het bij ons gaat zijn. 26 is wel erg veel trouwens. wij starten met 2 kijkmiddagen!
Echt waar? Wordt er dus nog steeds over geboden? Ik had het gevoel dat dat nu een beetje was geweest. Maar hier in de buurt zie ik het toch ook wel meer idd.. Mogen ze bij ons ook wel doen