Hallo!! Nou misschien kan ik t hier plaatsen heb geen idee wat ik er mee aanmoet maar wil het echt ff kwijt!!! Ik ben 4 maanden terug net moeder geworden en vind het super! ik geniet met volle teugen, ben soms onzeker maar dat heeft vast iedereen ! Nu zit ik met het volgende.. We vinden voorlopig 1kindje wel ff genoeg.. miss komt er ooit een 2e maar nu nog ff niet.. NU was het super hectisch deze maand en ben ik een aantal x de pil 3 dagen achter mekaar vergeten! maar dus wel sex gehad.. ik kom er dus vanmorgen achter dat donderdag mn laatste pil was :S Ik voel me nu zo stom!!tis mn eigen schuld en hij ligt op een plek dat ik t zie maar dan nog!!! stom stom stom!!!! Zo ut kunnen zijn dat ik meteen zwanger ben? tis mn 2e strip nog maar... sinds dat ik voor het eerst ongesteld werd! Mocht het zo zijn is het natuurlijk welkom, wel even schrikken natuurlijk.. maar dat komt vast wel goed.. maar vind het zo eng! en dan zou t nog mn eigen schuld zijn ook!! groetjes een drol van een drukke moeder!
hallo angel alleer eerst welkom op dit forum! gefeliciteerd met je kindje en fijn dat je er zo van geniet! minder dat je een paar keer de pil vergeten bent. tis natuurlijk ook snel na deze kleine (geef jezelf al aan) heb je eventueel symptomen? heb je sex gehad rond je eisprong? heb je al een test gedaan? sorry voor de velen vragen
Nee opzich denk ik nog niet veel klachten.. heb wel weer meer pukkels.. dit had ik de vorige zwangerschap ook.. maar ja kan ook komen doordat ik een aantal dagen mn pil ben vergeten en dus haast ongesteld ga worden.. Ik weet niet of ik me dingen inbeeld of dat het andere factoren zijn waardoor ik me zo kan voelen.. mocht het zo zijn denk ik dat een test nog te vroeg is, moet nog een week pil dus ja... Heb wel geregeld sex gehad, maar met de pil zou je geen eisprong moeten krijgen toch?
In welke week ben je de pil vergeten? Wanneer is je NOD? Je schijnt inderdaad geen eisprong te hebben met de pil, maar ik weet niet of dat zo is als je 'm vergeet. Er worden ook nog altijd meiden door de pil heen zwanger.. er wordt dus namelijk veel gezegd over de pil .
je moet niet teveel denken aan de symptomen en klachten want dan worden ze versterkt en kan je lichaam je goed voor de gek houden!!! slik de pil nog door en doe in je stop week een testje voor de zekerheid meer kun je nu ook niet doen denk ik! wens je heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel veel succes
hey hey, Eclipse: wij hebben het aan onze familie vertelt en aan goede vrienden. Na de eerste echo mag iedereen het wel weten, als alles goed is natuurlijk. Jij mag morgen he, spannend meis, laat je ons wel ff alles weten! Hoop dat de wbv jullie nu wel even goed gaat helpen. succes. Dani: goed hoor, weg met die rolstoel. We blijven positief! ga je nu ook weer verder proberen voor een kleine dani of doen jullie nog even rustig aan. Angel26: hmm jeetje, nou volgens mij ben je niet beschermd wanneer je de pil vergeet in de eerste en/of tweede strip. Je krijgt geen eisprong wanneer je het goed doet en optijd de pil eet.. maar het kan nu goed zijn dat t ontregelt is en dat je wel een eitje hebt gehad. Dan maar zien of er een zaadje bij is gekomen haha, dan heeft het gewoon zo moeten zijn. Als t zo is, red je je daar ook wel weer mee. Ik zou idd in de stopweek een testje ertegen aan gooien voor de zekerheid. Verder niet over in gaan zitten maar lekker genieten van je mooie ventje. Mooie namen trouwens. Zal morgen weer ff naar school, hopelijk wordt mijn opdracht nu wel goedgekeurd zodat ik los kan. Vandaag intake gehad, nou t was opnoemen van t lijstje van vorige keer, alles hetzelfde en bloeddruk meten, prima. Nu nog weer bloed laten prikken, belachelijk alsof die waardes zo veranderen binnen een jaar.. weird. Ben zo bang voor naalden... maar ja voor t goede doel. Zal morgen ff bellen voor afspraak 12 wk echo. denk zo rond 10 maart. woensdag echo hartje kijken, hoop zo dat alles goed is.. pfff spannend.
@fontana succes alvast met je opdracht!! ik ben gelukkig niet bang voor naalden maar kan het me goed voorstellen denk dat we even rustig aan doen in de zin van dat ik eerst wil herstellen en alles in orde wil hebben bij de instanties! vandaag telefoontje gehad van de animatie compagnie. (verzorgen acts/animatie teams op campings in heel NL) en ik krijg een trainingsweekend om te kijken of ik geschikt ben dat weekend i 5 t/m 7 maart. kost 35 euro voor slapen/eten en als ik dan word aangenomen kan ik 10 weken stage lopen en krijg ik 162 euro (minimaal) per week uitbetaald dus dat is ook fijn! Komt mijn stage in ieder geval goed heb ook begrepen dat mijn 3e periode een intensieve periode gaat worden op school :wandelen, fietsen, zwemmen, tennis enz dus dat is weer goed voor me qua beweging en een goed herstel van dit wat er nu speelt!!! @eclipse succes morgen wat eten jullie vandaag??? wij kipkrokant, kidneybonen met uien en aardappelen!
wat gaaf dani! ik heb hiervoor de MTRO gedaan en ik heb ook animatie gedaan op campings in heel nederland. Daarnaast ook nog een heel seizoen in spanje. Was ik de entertainer van het hotel, ge-wel-dig wat een tijd en wat een prachtig beroep. Zo jammer dat t seizoensgebonden is. Ik blijf het prachtig werk vinden. Ik kreeg een contract aangeboden bij club med, maar ik moest kiezen, dat of mijn vriend.. vriend gekozen. Anders had ik de hele wereld rond mogen reizen als entertainer..wauw..zucht.. wat als.... ach nee ben nu ook gelukkig hihi. zou zo met je meegaan, maar zit dan met een dikke buik.. helaas. goed idee om ff rustig aan te doen, t komt wanneer t komt.
misschien heb ik nog plaats n mijn koffer. als wil ik het gewoon in NL doen en dan bij centerparcs ofzo werken die werken een heel jaar en is niet perse seizoensgebonden maar wil wel in de stages zoveel mogelijk ervaring op doen op zoveel mogelijk plekken! dus ben benieuwd! verheug me er echt op! wle minder dat ik waarschijnlijk de oudste zal zijn daar maar oke komt ook wel weer goed! er zijn al 3 van mijn klas die dat weekend ook moeten dus dat komt goed
ach ja joh, dat gaat helemaal loslopen hoor, het is niet leeftijdsgebonden. T gaat erom hoe jong jij je nog voelt hihi. Zolang je nog lekker gek kunt doen, typetjes kunt spelen en lol kunt maken is t goed hoor. Kids zijn snel tevreden en lachen snel. Maar idd wanneer je in een team werkt ist fijn om leuk contact te hebben met elkaar. maar animatiemensen zijn sociaal dus t moet zeker goed gaan.
@ fontana: Nee, heb morgen nog geen afspraak. Krijg pas 24-2 de intake en 1e echo. Nog 2 weken wachten dus. Ik moet het nog aan mn ouders vertellen, maar ben bang voor de reacties. Ik hoop ook dat de wbv ons nu gaat helpen. Hebben jullie al wat gehoord? Fijn dat alles goed ging bij de intake. Bloedprikken lijkt me ook eng (nog nooit gedaan/gehad). Spannend hoor over 2 dagen de echo! Succes ook met je opdracht! @ dani: Heb nog niets morgen .. 24- 2 pas! Leuk dat je al een aanbod hebt gehad voor je stage.
Wel jammer dat het hier zo rustig is de laatste tijd . Waar zouden al die meiden nu uithangen? Ik ga zo op de bank zitten en lezen. Morgenmiddag gezellig met een vriendin winkelen.
Stef-man hier: het gaat eindelijk weer goed met Stef. Sonde is er uit... morfine is eruit dus geen infuus meer. Ze krijgt nog wel oxinorm ofzo. Dus dat is ook een soort morfine maar toch. Het lijkt er op dat ze woensdag wel naar huis mag. Onze dochter is nu bij haar in het ziekenhuis en dat helpt ook heel veel. Ook voor de vrouw waarmee ze op een kamer ligt. Helemaal top dus!
Ik ben er ook nog wel, hoor! Maar oh zo megamegadruk de afgelopen dagen en de komende 2 dagen! Vanaf donderdag wordt `t weer wat rustiger, maar dan moeten we alweer langzaam de koffers inpakken. Iets om te lachen: we landen zondag de 21e/maandag de 22e om 3.00 uur `s nachts en ik moet om 8.00 uur weer beginnen!! In theorie zouden we zo laat thuis kunnen komen, maar in de praktijk gebeurt het praktisch nooit. Hmmm, behalve bij mij weer hahahaha! Dus dat zal een beetje stresssss worden om in 5 uur de koffers op te halen en dan vanaf Amsterdam naar de Achterhoek te racen en ook nog op tijd op het werk te komen! Nou, ik ga slapie doen; tot snel!
hey plurkie en jenny ik had jullie bijna als vermist opgegeven!! @plurkie hoe was je weekendje weg? @jenny dat word stressen!!! @stef-man wat een goed nieuws!!! eindelijk gaat het wat beter! en ja als de morfine helpt is het goed! en fijn dat jullie dochter zoveel kan helpen! Laat haar lekker rustig aan doen!! @all ik ga zometeen boodschapjes doen op de fiets (kijken hoe dat gaat) en even langs de huisarts een verwijskaart ophalen en eventueel vanmiddag naar mijn beste vriendin (dan moet ik met de auto dus kijken hoe dat gaat) morgen begin ik met de tassen in te pakken voor vakantie en alle was weg te wassen zodat op tijd klaar is om mee te nemen op vakantie! voor de rest komt fysio vandaag en morgen nog en dan moet ik zonder kunnen zo ga eerst wat opruimen en dan naar de winkel tot zo dames!!
Oke, nu dit weer. Ik bedacht me straks dat we dus een dezer dagen voor het eerst gaan klussen (leuk woord). WHAAAAAAAAAAAAAAAA!! En meteen kreeg ik het Spaansbenauwd. Wat nou als het straks (of later) lukt?? Slik, slik, slik. Dat is gewoon doodeng!! Straks sta ik daar met zo`n test. En wat nou als ie ook nog positief is? En durf ik ze wel te kopen? en moet je echt wachten tot je NOD? Pffffff veel nieuwe vragen. En wat nou als... Oef, het wordt nu dus wel heel echt. Dussssss ik zoek even wat wijze woorden!!
Een eigen baby is wel eng, ja. Je kunt em niet inruilen ofzo als `t niet goed gaat. Tjeetje, al maanden lang vertel ik manlief waarom we het gaan doen en waarom het leuk is en waarom het helemaal niet eng is en dat het zeker goed doordacht is en dat we het heel goed zullen redden en... En nu vind ik het eng worden We gaan eten. Ik lees hopelijk straks nog even wat wijze woorden!