WHAAAAAA @#$%&*(@#$%! Wat ik nu weer heb mee gemaakt!! Vind mezelf zo STOM! Ik vanmorgen beginnen met die Utrogestan bolletjes in mijn vagina te dieuwen, zit er nog een tampon!! @#$%^&* Ik proberen die eruit te krijgen lukt tuurlijk niet. Huisarts gebeld kon half uur later komen. Werk maar even afgezegd, helaas! Huisarts had dat vieze stinkende ding er zo uit! Gelukkig! Ik vond de afgelopen tijd al dat mijn vagina stonk. Vaginale douche gekocht. Ik dacht zal wel van die baarmoeder foto zijn. Maar omdat ik het toch niet vertrouwde en moest beginnen met die bolletjes had ik gisteren nog de gynaecoloog gebeld of dat normaal was die stank, was dus niet gebruikelijk. Maar goed vandaag dus de oorzaak gevonden. Ik vind het zooooo stom! Ik aan vriend vragen of hij iets had gevoeld. Nee. Hoe kan dat nou? Maar ja, ik zelf ook dus niet. Net terug van werk weer even de gynaecoloog gebeld om te vragen of ik deze maand wel moet starten met Utrogestan. De zaadjes hadden er wel door gekund volgens hem maar het was beter om mijn vagina even rust te geven om het climaat te herstellen. Dus pas volgende maand starten met hormonen. Weer een maand later!! Wordt er niet goed van van al die vertraging die ik steeds oploop! Ik wil gewoon zwanger worden! En het liefst NU! :x Het is een ongelooflijk verhaal moet er zelf ook nog even van bekomen!
Nou kan toch gebeuren... Groot gelijk dat je een maandje wacht... Je was toch niet helemaal zeker of je moest beginnen met de hormonen toch??? Je dacht toch dat je al te laat was met starten??? Tis balen maar tis niet anders dat ene maandje kan er ook nog wel bij toch... Begrijp me niet verkeerd maar denk dat het heel goed is om de boel even te laten helen... Hoe kwam je er dan achter dat die tampon er nog zat voelde je die zelf... Kop op wijffie koppie omhoog!!! Tis zo volgende maand.... Probeer je alleen maar moed in te praten.... Komt echt wel goed... En zal me maar niet sschamen over die tampon... Ken meerdere vrouwen die dit hebben meegemaakt...
Ik voelde dat er iets zat terwijl ik die bolletjes naar binnen aan het duwen was. Ik proberen er aan te trekken en toen wist ik het... tampon. Mijn vagina stonk ook al een tijdjes 1+1
Perzik, ik snap je frustratie maar ben blij dat je er geen toxic shock syndroom aan over hebt gehouden hoelang zattie er ongeveer in?
Ben nog steeds in ongeloof! Vertel steeds de hele gebeurtenis van vanmorgen tegen mijn vriend. Dat ding heeft er dus 30 dagen in gezeten.
Utrogestan ( hormoon progesteron) In januari 2011 heb ik mijn spiraal laten verwijderen maar het ging allemaal niet van een leien dakje de afgelopen jaren. De geluksvogel was weg gevlogen.
Perzik jeetje meid dat is even schrikken zeg. Balen dat je daarom weer een maand moet overslaan maar aan de andere kant laat het daar beneden eerst maar even tot rust komen. Beeb hoe gaat het met afvallen?
Ik ben wel benieuwd hoe het met jullie zwangeren gaat! Vertel! Wat zijn jullie allemaal aan het regelen? Hoe voelen jullie je? Hoe zijn jullie mannen eronder?
Hier nog niks aan het regelen ik wacht eerst de echo volgende week nog even af. Ook al was die bij 8 weken goed. Verder gaat het hier eigenlijk wel prima al merk ik dat ik de laatste paar dagen soms last van me buik heb wat gelijk weer een beetje stress veroorzaak maar volgens mij zijn het de banden en komt het omdat me broek te strak zit
Wauw 30 dagen dat is lang! Hopelijk gaat het nu snel beter! Hier weer voor het eerst ongi met de pil stop week mijn buikje doet zo'n pijn en ik vind heel deze rode zee geen feest :'( Maar de mirena hoeft voor mij niet meer hoor wat een onding!
Hallo meiden, Eertje snap dat je nog ff wacht met regelen... Heb ik volgens mij ook afgewacht duurt allemaal nog zolang... Ik net bij vk geweest... Baby. Was 2 dgn rustig en vandaag weer volledig actief... Bloed geprikt ivm mijn rhesus d bloedgroep en ff check op bloedarmoede ivm vermoeidheid.... Over 2 weekjes terugkomen... Ivm bloeduitslag als baby andere bloedgroep heeft moet ik een spuit... Donderdag komt kraamzor. Consulente... Voor de rest erg moe als ik wat heb gedaan daarna afgepeigerd... schiet weer hard op gewoon over 3 maanden hebben we een baby!!!
girl Ja, snap ik dat je nog even volgende week afwacht! Hopelijk alles goed en dan ben je al een heel eind op de goede weg. Vervelend dat de last van je buik je stress oplevert. Misschien als je volgende week hoort dat alles goed is je je wat meer zekerder voelt als je wat last hebt. Is je buikje al zichtbaar? Viod Vervelend van de ongesteldheid pijn! Wel goed dat je lichaam weer helemaal opnieuw opgestart is en het weer goed werkt! Hoe gaat het mer David? In welke fase zit hij nu? Lotje Fijn dat de baby actief is! En dat alles goed is. Ik heb helemaal geen verstand van die rhesus factor, wel van gehoord. Over 3 maanden al! phoehee... echt snel al! Beebbie hoe is het? Al test uitslagen gehad?
Ik weet even niet op hoeveel DPO ik zit. Fertility Friend heeft geen kruis gezet en ik weet niet goed vanaf welke dag ik moet rekenen. Op CD 31 en 32 had ik, als het goed is, positieve ovulatie testen. Ik zit nu op CD 41. Ik wacht het nog even af. Hoewel ik al weer heel stiekem hoop begin te krijgen omdat mijn LF altijd heel erg kort is en nu iets langer gaat worden. Ben alweer bekomen van mijn tampon debacle.
Gelukkig nu geen last meer van mijn buik heb altijd al een buik van mezelf gehad maar hij is al wel aan het groeien. Eigen broeken zitten niet lekker meer erg strak. Lot fijn even controle gelukkig was uk vandaag weer actief Void sterkte met je buikpijn hoe gaat het met de kleine man? Perzik toch beetje spannend enig idee wanneer je wil gaan testen?