Wat wij doen: gewoon de normale tijd aanhouden en dan op zondag overdag de klok verzetten. Scheelt wen hoop frustratie en op de dag zelf kan je wel een uur meer of mimder in passen. KOM NIET AAN MN NACHTRUST, hahhahaaha * en wat we nu gedaan hebben: we hebben de kinderen bij opa en oma gebracht om te logeren en zelf tot 11 uur nieuwe tijd uitgeslapen* goeiemorgen!!!!
Hoeveel kinderen heb je en hoe oud zijn ze? Kinderen hebben vaak moeite met de overgang van tijd verzetten. Tenminste, die van mij helaas wel...
Net zo jammer dat je geen geld kan verdienen aan het gebrek van inlevingsvermogen, dan 'had' jij schatrijk geweest meid. Hier gelukkig nergens last van.
Ik begrijp de ophef ook niet zo. Zl werdt vanmorgen om 05.30 wakker. Maar eigenlijk volgens je biologische klok was het 06.30. Ja. De dag duurt wat langer voor je gevoel. Maar je hebt geen uur korter geslapen. Ook al "lijkt" dat wel zo.
Precies. Hier ook nooit last van gehad hoor. Ja, als 'ie de andere kant op gaat, dan vind ik het zonde van dat uurtje weekend
Hier waren de meiden voor het eerst eerder wakker. Eerdere klokterug en heen zetteingen geen last gehad. Maar hier ook niet kater naar bed gegaan. Ze waren gister aardig moe.
Haha. Hier ligt alles nog te slapen. Papa, oudste dochter 12 jaar en de jongste 4 mnd en de beide hondjes. Maar vind je gek met dit weer.. Ach de jongste kijkt nog geen klok, ze heeft haar eigen ritme. En de oudste graag zo lang mogelijk in bed blijven liggen Maar ik.. Ik heb deze dagen altijd last van jetlag. Hihi.
En dat terwijl ze een uur micht uitslapen, haha. Ik ben er ook gevoelig voor hoor! Dit keer valt het mee, in het voorjaar heb ik er meer last van. Ons zoontje is gisteren en eergisteren al wat later naar bed gegaan, dat scheelt al wel hoor.
Precies.. Snap de ophef ook niet zo. En ja, ik heb wel kinderen En geen probleem met mijn inlevingsvermogen
Hier heeft niemand problemen met de klok... ik heb wel moeite met de topictitel, is het woord grafklok nu echt nodig