De laatste 10 weken afteltopic 'vervolg'.

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door PandaBeertje, 15 apr 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Stampertje23

    Stampertje23 Fanatiek lid

    2 mei 2010
    3.831
    17
    38
    Vrouw
    Bedankt voor de felicitaties meiden!

    @Luipaard88 wauw wat mooi meid!!! Mag je zeker trots op zijn.@Esmy nee sorry niet herkenbaar wat je omschrijft. Klinkt wel heel vervelend...

    @striae, ik heb helaas bij mijn eerste zwangerschap al enorme striae gekregen... gaat echt rondje om en diepe groeven... :( heb er echt wel moeite mee en ook lastig om mijn buik weer strak te krijgen...
    Ben benieuwd hoe ik er straks uit zie na deze zwangerschap maar ik ga er weer voor... kan eerlijk gezegd. Jet wachten om me weer fijn in mijn lijf te voelen...:oops:

    Heb het nu zooooo warm, echt opvliegers....:confused:
     
  2. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    12 okt 2015
    3.438
    1.423
    113
    Vrouw
    @striae in de zon gaan zitten met bikini of blote buik maakt ze wel minder duidelijk. het is vervelend maar ikzelf heb er verder geen problemen mee. straks na de bevalling ga ik wel proberen af te vallen en een wat strakkere buik te krijgen.

    vervelend @Stampertje23 van die opvliegers hopelijk stoppen ze snel.
     
  3. Humava

    Humava Niet meer actief

    De box is echt mooi geworden @Luipaard88 !
    @Stampertje23 oh wat vervelend opvliegers! Hopelijk trek je het morgen een beetje, morgen wordt weer zo'n warme dag.

    Zijn jullie al veel aangekomen deze zwangerschap? Ik ondertussen 20 kilo o_O. Bij de vorige 2 ook 19 en 22 aangekomen totaal maar ben bang dat deze zwangerschap het gaat overtreffen. En ik ben echt niet dik geworden ofzo, ja mijn buik is flink. Mijn vk zei ook dat het helemaal niet erg is. Maar het is zo confronterend. De vorige 2 keer ging het er wel vrij snel weer vanaf hopelijk nu ook.
     
  4. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    12 okt 2015
    3.438
    1.423
    113
    Vrouw
    vorige week was het 5,6kilo morgen of maandag doe ik weer wegen.
     
  5. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Gewicht
    Hier helaas ook al 15 kilo, maar ja ik doe ook niks :(
    Bij mij zit het op mn billen en boven benen
    Wordt hard sporten straks
    Voirge x ook eraf gekregen, dus gaat vast wel goedkomen

    Striemen
    Wordt idd in de loop der jaren lichter
     
  6. Esmy

    Esmy Bekend lid

    27 jun 2016
    505
    56
    28
    NULL
    NULL
    Hier ook al 13 kilo aangekomen :rolleyes:
     
  7. Stampertje23

    Stampertje23 Fanatiek lid

    2 mei 2010
    3.831
    17
    38
    Vrouw
    Hier zit ik ook al op 20kg... maar met nog zo'n twee te gaan ga ik ervan uit dat er niet veel meer bijkomt... hoop ik:rolleyes::rolleyes:
    Bij de andere twee zwangerschappen ook gehad...:cool:
     
  8. Luipaard88

    Luipaard88 Bekend lid

    3 nov 2016
    664
    467
    63
    Vrouw
    werkloos
    Den Haag
    Ik zit ergens tussen de 20 en de 30 kilo schat ik in. Ik wil mijn gewicht nooit weten, ik weet dat ik 77 kilo woog aan het begin en al in de 90 een paar weken geleden.
    Ik denk dat dit komt omdat ik zoveel rust heb moeten nemen en vanaf week 23 al niet meer werk.

    Dank jullie wel voor de leuke reacties op de box:)
     
  9. Lelie1992

    Lelie1992 Lid

    29 dec 2016
    74
    10
    8
    Ik ben nu ongeveer 11 kilo aangekomen bij 37+ 3 weken. Denk uiteiendelikk rond de 13 kilo eindig? Hangt er vanaf wanneer de baby komt hihi.

    Vorige zwangersxhap geen striae dn nu ook nog niks. Hopelijk blijft dat zo. Huid voelt nog wel soepel, Navel begint wel wat te "poppen". Dat heb ik vorige keer niet gehad.
     
  10. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Ja dat heb ik ook
    En snoep geen eens heel veel
    Maar ja weinig beweging tikt echt aan
     
  11. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    @Luipaard88 wat is die mooi geworden! en ook een onwijs gave kleur.

    Striemen heb ik helaas ook wel overgehouden aan de zwangerschap van mijn zoontje. Wel kwamen ze pas met 38 weken dus het zijn er niet veel.
    Qua beroep schoonheidsspecialist dus gelukkig genoeg mogelijkheden km me heen om het te verminderen.

    @Stampertje23 Hopelijk lukt het je morgen een beetje om het uit te houden met deze warmte.

    Qua kilo's tot nu toe 7 kilo. Bij mijn zoon kwam ik in totaal 15 aan. Dus ben benieuwd of we dat gaan halen of dat ik erover heen ga.

    Vandaag even wezen winkelen, maar wat een moeite kost me dat. Vond er niks meer aan, terwijl ik normaal zo van winkelen ben.
    Ga zo lekker me zoon nog even de fles geven en knuffelen en dan weer lekker slapen.
     
  12. Humava

    Humava Niet meer actief

    Ik beweeg ook weinig, daardoor tikken de kilo's indd nog sneller aan. Al fietste ik bij mijn dochter en zoon nog elke dag naar mijn werk en deed ik in mijn verlof ook nog veel op de fiets. Nu fiets ik ook bijna niet meer, gaat helaas niet door mijn bekken.

    Ben benieuwd hoe het vandaag met de warmte gaat. Straks het zwembadje vullen voor de kinderen en als ik het heel warm heb ga ik er zelf misschien ook wel even in liggen. Vanavond gaan we denk ik barbecueën
     
  13. exciting

    exciting Fanatiek lid

    10 dec 2013
    3.172
    983
    113
    Vrouw
    Friesland
    Ik ben alweer klaar wakker! En heb vreselijk last van maagzuur! Ik wil nog niet naar beneden voor een omeprazol, want ben bang dat ik ons zoontje dan wakker maak! Mijn man zit vandaag in Duitsland voor zn werk..

    Vandaag lekker weer, ben ik ook echt wel weer aan toe! Voor de dames die er veel last van hebben, succes vandaag!

    @striae, geen striae over gehouden van de eerste zwangerschap! Nu ook nog niks ontdekt.. kan nog komen :confused: ik ben nu veel meer aan gekomen dan in mijn eerste zwangerschap.. zat met 30 weken op 13 kg en moet nog 10 weken :( tis niet anders.. probeer er wel op te letten, maar de zwangerschap is voor mij ook een mooie smoes om te mogen snoepen:cool:

    Heeft een van jullie ook een steiger houten buiten tafel? We hebben nu zo'n mini tafel buiten, omdat we een kleine tuin hadden bij ons vorige huis. Als de kleine is geboren wil ik wel lekker met vrienden en familie buiten kunnen zitten.. (of ben ik nu wat te positief?).. ik wil daarom een grote steiger houten tafel met heel veel stoelen:) maar is steiger hout mooi voor buiten? Mits goed behandeld..
     
  14. exciting

    exciting Fanatiek lid

    10 dec 2013
    3.172
    983
    113
    Vrouw
    Friesland
    Dit is ook weer fijn.. ik lig al 2 uur wakker.. normaal gesproken is ons zoontje rond 6.30 wakker.. nu ligt ie nog te pitten! Zo balen.. wil zo graag een keer uit slapen..nu kon het, en ben ik degene die klaar wakker is :mad:
     
  15. flowertje36

    flowertje36 Niet meer actief

    @Humava lekker hoor om ook even in het badje te plonsen.
    Doe het hier ook vaak als me zoon er in zit.

    @exciting dat is dan balen als je lekker kunt uitslapen en het jou dan weer niet lukt. Steigerhout kan heel mooi zijn zelf ben ik er niet zo gek van. Mijn schoonouders hebben ook een bank zelf gemaakt maar die moet wel elk jaar weer opnieuw in elkaar gezet worden en bijgeschaafd worden, omdat het hout krimpt.

    Hier ook alweer een mooi uurtje in de benen. Gordijnen bij mijn zoontje zaten niet goed dicht dus was hij mooi vroeg wakker :confused:
    Normaal slaapt hij tot een uur of half 9.
    Voordeel is wel al lekker de wasmachine aanstaan en dergelijke.
     
  16. Lelie1992

    Lelie1992 Lid

    29 dec 2016
    74
    10
    8
    Is jullie baby al ingedaald? Hier
    Nog niet echt. Begin me daar toch wel beetje zorgen over te maken. Het is wel de tweede zwangersxhap maar vorige baby was veel kleiner ivm vroeggeboorte. Ben nu bang het niet past :s. Je leest ook veel over vacuüm en ks bij niet ingedaalde babies
     
  17. XmoonlightX

    XmoonlightX Niet meer actief

    Steigerhout
    Volgens mij kan je er een speciale laag over heen doen.
    En tha je zult niet gelijk in je kraamweek misschien buiten zitten , maar als alles goed gaat, vast wel een paar weken erna

    Indalen
    Bij een tweede gebeurd het vaak laat of niet volgens mij ( van te voren)
    Vaak gebeurd het ook tijdens de bevalling pas

    Probeer je niet al te druk te maken meid!
     
  18. mama0103

    mama0103 Bekend lid

    15 mrt 2016
    507
    39
    28
    Vrouw
    @Luipaard88 wauw prachtige box! Dat je het geduld er voor hebt.

    @Stampertje23 beetje late reactie maar nog gefeliciteerd met de verjaardag van je zoon :)

    @ striae hier gelukkig nog geen striae. Al hoorde ik een verhaal van iemand die geen straie had en dat ze er vervolgens tijdens het persen in schoten. Dus het gevaar is voor mijn gevoel nog niet geweken

    @ hier redelijk wat onrust op relatie gebied. Maak mij daar soms wel wat zorgen over. Ik hoop stiekem dat het door de hormonen komt
     
  19. mama0103

    mama0103 Bekend lid

    15 mrt 2016
    507
    39
    28
    Vrouw
    @Lelie1992 bij mij was ze ingedaald van week 32 tot week 38. Nu weer uit mijn bekken.... eigenwijze dame. Ik probeer mij er niet al te veel zorgen om te maken maar ik begrijp dat het je niet lekker zit.

    Ik hoop dat het niet al te warm wordt vandaag. Ik krijg de warmte vaak moeilijk uit het huis en dan blijft het echt dagen benauwd.
     
  20. exciting

    exciting Fanatiek lid

    10 dec 2013
    3.172
    983
    113
    Vrouw
    Friesland
    Stampertje van mij ook nog gefeliciteerd met jullie zoontje!

    @indalen, het kan idd dat de baby tijdens de bevalling nog indaald bij een tweede zwangerschap! Ben benieuwd!

    @mama0103 hier ook al een paar weken.. niet leuk, heb ook geen idee waar het aan ligt.. ik erger me en irriteer me aan zn gedrag.. hij doet net of is hij zwanger en tegelijk een klein kindo_O
     

Deel Deze Pagina