Aan degenen die al verlof hebben of bijna met verlof gaan... Hebben jullie nog iets gedaan/ gaan jullie iets doen op de laatste dag? Trakteren o.i.d. Of, loop je gewoon de deur uit en houdoe! Tot over 4 maanden!
@MandyJ ja daar heb je dan weinig aan. Maar ja ook die moeten het leren Hopelijk kan de gyn wel duidelijkheid geven. @Mutsefruts88 ik ben eerlijk gezegd zo de deur uit gelopen. Ga wel elke 3 a 4 weken even op visite en neem dan altijd wat lekkers mee.
Meiden even snel een berichtje: Gister zijn mijn man en ik trotse ouders geworden van een heel mooi meisje. Ze was 3645 gram bij de geboorte en meet 51 cm. Ze is super lief en een heerlijk dametje in de omgang.
Gefeliciteerd geniet maar lekker van haar. @Louloute ze kwam uiteindelijk helemaal spontaan. Ze hadden me die ochtend willen gaan inleiden maar was niet meer nodig.
@ButterflyPassion vam harte gefeliciteerd met jullie meisje! Heerlijk genieten van de roze wolk nu @Oceanna fijn dat ze toch spontaan kwam. Hihi stipt met 37wk, heeft ze goed getimed! @MandyJ hopelijk heb je zo meer duidelijkheid!!
@ButterflyPassion geweldig!! Gefeliciteerd met jullie kleine meid. Geniet ervan. @Mutsefruts88 ik werk in de kinderopvang dus heb voor alle kids en collega's een plaatcake met appel gebakken en kreeg van mijn collega's en werkgever een "babyshower", ik moest naar een leuk restaurantje komen en we hebben hier wat gedronken en taartjes gegeten en ben verwend met cadeautjes. De ctg was goed, mag lekker in mn eigen bedje slapen. De arts zegt dat het zo kan zijn dat de kleine rustig is een paar dagen voor dat de bevalling begint. Morgen voor de zekerheid controle. Wel regelmatig harde buiken dus hopen dat die vannacht door gaan zetten!
@ButterflyPassion Gefeliciteerd! Geniet van je gezinnetje! @MandyJ Fijn dat je gewoon in je eigen bed mag. Nou hopelijk zegt het dan wat! stilte voor de storm.
@ButterflyPassion , wat fijn dat ze er is! Van harte gefeliciteerd en geniet maar lekker!! @Oceanna , spannend! Nog steeds geen vocht verloren? @Mutsefruts88 , mijn verlof begon tegelijk met de zomervakantie (onderwijs) dus heb zelf niks bijzonders gedaan. Klein cadeautje gehad van de collega's en mijn groep en voor de kids wat lekkers mee genomen. Daarna het schooljaar afgesloten met een etentje. Ik vind ook stiekem dat er vanuit de collega's iets moet komen en niet vanuit jou Haha, jij gaat met verlof om iets bijzonders! @MandyJ , spannend meid, hopelijk gaan ze de boel gewoon in gang zetten want dit maakt je vast onzeker. Succes! Hebben jullie ook van die ongeduldige mannen? Pfff elk zuchtje en steuntje begint hij: heb je een wee? Uhm nee lieverd, ik ben amper 36 weken dus dat gebeurd nu nog niet... Met de vorige 2 had hij dat ook wel maar wel pas de laatste weken. Nou ja, hij kijkt in ieder geval uit naar de komst van de kleine!
@Mutsefruts88 ik werk in een klein bedrijf dus ik had een high tea georganiseerd. Is namelijk wel een dingetje dat ik zo lang weg ben. Roze cakejes etc etc. Was wel erg leuk en een goede afsluiter
Oh, dat hebben ze wel leuk aangepakt dan! Was het helemaal een verrassing? Daar heb je ook wel een punt vind het ook ergens wel 'raar ' om wat te trakteren, maar aan de andere kant ook ergens wel gek om de deur zo achter je dicht te trekken. Dus nog beetje in dubio. En ja, hier ook een ongeduldige vent hij zit de dagen meer af te tellen dan ik doe haha. Klinkt ook leuk! Werk alleen bij een vrij groot bedrijf. Word nu eigenlijk al moe bij de gedachte om weer 40 cakejes te bakken en te versieren. Maar wel leuk idee.
@Mutsefruts88 ja was echt een verassing. Zelfs mijn moeder was uitgenodigd. Erg bijzonder! @Aagj haha die mannen! Manlief vind het erg spannend maar hij blijft nog rustig.
Woehoeeeeee laatste x zo vroeg opstaan! Sorry dames.. ik ben zo blij dat dit mijn laatste werkdag is!
@Nina Sanders succes op je laatste werkdag! Lekker gevoel dat je straks wat rustiger aan kan doen en niks moet!! De rest van de meiden vandaag sterkte met de warmte. Gelukkig maar 1 dag! Hier vannacht en nu net wel wat voorweeen maar zet nog niet echt door. Kleine babe is wel een stuk actiever daar ben ik wel blij om.
Af en toe kleine beetjes maar kan ook gewoon afscheiding zijn. Ik ga zo eerst lekker douchen en daarna kijk ik het nog even aan voordat ik ga bellen. Ben eigenlijk ook bang dat als het idd vruchtwater is ik in zkh moet blijven en morgen is mijn vader jarig en daar komen er al een aantal niet omdat ze op vakantie zijn enzo. Hier ook een man die heel erg zenuwachtig is. Wel heel lief maar ook bij iedere zucht gaat het schatje kan ik iets voor je doen. Vind het super schattig maar ook vreselijk irritant.