Ik snap wat je bedoeld, heb daar ook over nagedacht. Maar morgen heeft 'ie eindelijk een gesprek met de bedrijfsarts en dan weten we wat we moeten doen. Dat zal al een boel rust geven. Denk dat ik het daarna erover zal hebben met hem.
@Averna van harte gefeliciteerd met de geboorte van Jack! Mooie naam , en wat een lief mannetje. Bekend mutsje en omslagdoek zie ik Ben benieuwd of wij toevallig vandaag in hetzelfde geboortecentrum waren, of dat er meerdere geboortecentra zijn met deze combi aan spullen hihi. Wij zijn sinds vanavond thuis. Voedingen gingen gisteravond niet zo goed, hij spuugde alles uit. Maar sinds vanacht gaat het top. Temperatuur bleef in het geboortecentrum mooi constant, maar hier thuis net toch even naar 36.1 . Verwarming dus lekker hoger gezet en wat extra warmte toegevoegd. Nu lekker rusten
Hier even niets te melden behalve dat ik echt compleet gek word van de jeuk op de buik ondanks smeren. Ik wil iets in de hens zetten of al mn servies tegen de muur aan smijten of i dont care. Die jeuk is om te brullen Bij O had ik dat op het einde ook zo extreem. Toen beviel ik een paar dagen later. Pfff genoeg is genoeg hoor. Die buik kan gewoon niet groter. Pijnlijke harde buiken ook. Weer heb ik nu ook zoveel vruchtwater was gister te zien.
Oh bedankt voor je reactie. Alles is zo nieuw en dan vertrouw je gewoon de huisarts. Ik ben vanaf dag 1 de fles gaan geven (wilde graag borstvoeding hoor lang verhaal). Morgen komt het consultatiebureau op bezoek en ga het gelijk vragen. Net na een fles heeft ze ook zo gehuild. Zo sneu.
Jaaaaa de box staat. En ik ben me er toch een partij tevreden mee, precies goed, precies zoals ik me het had ingebeeld. Top! Dus ik lig heel tevreden in mijn bed. Morgen ga ik met mijn zusje lekker shoppen. Super veel zin in!
@mimi1988 en @Poolvos nee ze spuugt niet. Gewoon echt niks. Wel heel veel buikkrampen, maar het poepen gaat niet vanzelf. Gelukkig geen hormoonzalf gekregen, maar eerst met hele vette zelf proberen. Ik ga het morgen zeker aankaarten bij het consultatiebureau! @kwebbelsnoes had jullie kleine veel last van de overstap. De huisarts zei dat een baby twee weken van slag kan zijn wanneer je zo jong overstapt op andere voeding
Oh wat leuk! Wij hebben nog geen box (kleed al wel). De box die we bij O hadden was door de verhuizing zo gammel geworden (hij was ook 2e hands dus wat ouder) dat we besloten een andere te kopen voor dit kindje. Maar twijfel of we hem direct opzetten. Op zich hoeft het niet want we hebben een Moses mand, babynestje én wipstoel. Maar met peuter wel handig natuurlijk. Hmm. Oh jeetje, dan moeten we maar eens op boxen jacht! Het kleed is 80x100 cm!
Goed dat je het gaat aankaarten! Ik moet zeggen dat ik als arts nu al een poging met aangepaste voeding had gedaan. Babytjes die in de eerste 3 maanden eczeem krijgen, zijn echt een beetje “verdacht” voor voedselallergie. Ik denk dat ongeveer de helft daarvan een voedselallergie (op deze leeftijd altijd koemelk) heeft. (Edit: opgezocht en het is zelfs 65-70%). Huilen na de fles (en dan niet drie minuten omdat er een boer dwars zit, maar écht huilen erna) is op zich ook een symtoom. En waarom gaat het poepen niet vanzelf? Heeft ze weinig poepluiers? Of is het harde ontlasting? Dit kan namelijk óók een symtoom zijn - maar lastiger te zeggen omdat veel babytjes nu nog krampjes hebben en lastig kunnen scheetjes laten en poepen - dat moeten de darmpjes als ware nog leren. Nogmaals: goed dat je het gaat aankaarten! Ik zou ‘t niet zomaar laten voor wat ‘t is. Ben benieuwd wat ze zeggen morgen!
Rond half 11 naar bed gegaan want ik was kapot moe. Geen oog dicht gedaan en nu ben ik klaar wakker. Dit gaat een lange nacht worden heb ik zo het idee. Wellicht dat ik me zo weer naar de bank toe verplaats. Wil manlief niet wakker maken met mijn gedraai
Ook hier wakker. Lig voor geen meter, man ademt hard, baby trapt tegen blaas en O was zn speen kwijt (rot ding)!
Pfoe, verder geen nachtbrakers of vroege vogels hier. Ik inmiddels alweer op, kop koffie erin, ontbijt voorbereid, tasje O klaar gezet en nu spring ik onder de douche. Ik ga vanochtend even naar de markt om stof te halen voor lakentjes
Ik heb de hele nacht lopen draaien. Kon niet goed slapen omdat manlief lag zwaar te ademen of te snurken. Toen toch echt uit bed voor mijn nachtelijke plasmoment. En toen weer in bed maar ik kon gewoon door zijn ademhaling niet slapen dus ben er maar uit gegaan en nu lig ik op de bank beneden. Tot ik weer moe genoeg ben om mn bedje in te gaan of hij uit bed is. Ga wel helpen met onze dochtertje klaarmaken voor de KDV.
Hier ook weer een korte nacht (voor mijn doen).. die buik! En ik word al een paar ochtenden helemaal klam wakker, ik voel me helemaal niet ziek of iets maar als ik dan wakker word dan is het wel even jakkes bed verschonen vandaag. En dat is dus echt mijn hobby niet en al helemaal niet nu!
Korte nacht.. zometeen afspraak in het ziekenhuis. Daarna even de stad in als mijn lichaam het toelaat. Rustig aan doen dus
Ik heb m'n man vannacht naar beneden gestuurd vanwege zijn gesnurk. Ik ga echt niet op de bank liggen en vind mijn nachtrust nu toch echt belangrijker dan die van hem. Verder goed geslapen. Wel zelfde als @Jo913. Wordt heel klam wakker al een tijdje. Vandaag 38 weken dansje! Straks op visite bij een vriendin met een kleine van iets meer dan een maand. Zo schattig!
Ik heb mijn man bewust niet naar beneden gestuurd omdat hij zijn rust harder nodig heeft dan ik. Hij doet op dit moment alles in huis, de kleine in en uit bed, klaarmaken, halen en brengen, koken, schoonmaken, de was, de afwas, boodschappen, koken etc. Allemaal zodat ik zoveel mogelijk kan rusten en zo kan voorkomen dat ik dezelfde bekkenklachten krijg als vorig jaar. Ik kan dus straks als hij wakker is bij wijze van de hele dag bijslapen. Dus heb ik gekozen om hem lekker te laten slapen. Helemaal omdat ons dochtertje ziek was afgelopen 3 dagen en zij 2 nachten ongeveer 6-8x per nacht wakker werd en hij erheen moest. Hij heeft zelfs een matrasje naast haar ledikantje gezet om daar te slapen zodat ze rustiger zou slapen en iets minder vaak wakker werd. Maar daardoor was hij uiteraard heel erg moe. En ja ik heb toch 3 wkn vakantie nu. Als ik moet werken is het een ander verhaal...
Als je van de ene standaard voeding op de andere overstapt wel. Maar van standaard voeding naar een variant voor allergie geeft over het algemeen juist verlichting, want lichter verteerbaar en minder krampen. Want jouw verhaal, eczeem+gillende buikkramp, wijst toch echt heel erg op koemelkallergie
Goedemorgen ladies! Hier was de nacht weer niet zo super, veel wakker en slecht in slaap komen. Can someone please knock me out?! Maar goed, zo smurfje wakker maken en klaar maken voor kdv, daarna ga ik door naar de salon van m'n moeder. M'n huid even een boost geven en m'n wenkbrauwen laten doen. Denk dat ik daarna even doorloop naar de h&m en c&a