Ik doe daar echt mijn best voor, maar slaapkamers zijn aangrenzend aan de woonkamer. Ik zet vaak alles tegen elkaar open, ook voor de warmte. Geen cv op de slaapkamers , dus dan maar creatief afleren met andere methodes
Hier ook geen cv hoor, we moeten het nog een maand of 2 doen met 1 gaskachel in de woonkamer. Daarna verhuizen Vandaar ook dat de slaapkamerdeur van de kleine iets open blijft, wij hebben de slaapkamers boven en aangezien warmte stijgt is het zo goed te doen.
Over verhuizen gesproken, ik kreeg gistermiddag deze foto’s van mijn vriend Meneer was leidingen aan het infrezen in de badkamer en ging bijna door de pas gestuukte muur heen in de kinderkamer, gelukkig alleen wat schade en de stukadoor is er deze week nog dus kan gelijk weer worden gerepareerd maar toch
Dat is fijn! Wij hebben een houtkachel die zichzelf regelt, ideaal. Alleen bijvullen Huisje is ook zo slecht geïsoleerd dat wij helaas wel meer dan een keertje moeten op de slaapkamer. voor de kat gaan wij een deur maken naar de bijkeuken toe, dan kan de kat daar in de nacht verblijven. Hij is heel aanhankelijk, maar iets te. Kruipt het liefst boven op je hoofd en wil geen enkel risico straks lopen met de kleine
Eerlijk? Moet er niet aan denken ook nog de zorgen van een huisdier er bovenop te moeten hebben haha. Vind het al druk genoeg met mijn kinderen en dat ik al genoeg te doen heb zo. Dus knap hoor dat jullie met creatieve oplossingen bezig zijn de dieren zaken af te leren / onaantrekkelijk te maken. Hoe is het met @Imona? @Marsepein? @Poolvos? En andere dames die al bijna mogen?? Welkom trouwens nieuweling. Je bent echt neit verplicht op iedereen te reageren. Ik probeer wat ik lees te liken zodat emn weet dat het niet voor niets geschreven is maar overal op reageren lukt niet.
Hier ook katten, 3 mainecoons die ook stront eigenwijs zijn hehe. Maar zijn echt vriendelijke reuzen durf ze ook alleen met de kids te laten. Als e bijv iets doet wat ze niet leuk vinden enige wat ze doen is weglopen. We voeden de kids natuurlijk wel op wat wel en niet mag betreft de katten. En idd hier mogen ze ook niet op de slaapkamers. Nu hebben ze zelfs een eigen kamer, we hebben namelijk 5 slaapkamers. Dus snachts en overdag mogen ze ook niet in woonkamer keuken dan hebben ze de hele overloop plus hun eigen kamer.
Niet bijgelezen dat doe ik straks. Ik ben na mijn afspraak doorgestuurd naar het ziekenhuis. Bloeddruk begint weer te stijgen dus krijg een hele check
Ahh succes @Lotion! Je bent al wel lekker dichtbij de 37. Hopelijk is ‘t niks, maar anders kan baby in ieder geval wel al veilig geboren worden!
Succes @Lotion ! Hopelijk valt het mee en anders zit je op een ‘fijn’ termijn! hier baal ik ontzettend van mijn kat. Kom er net achter dat hij het aluminiumfolie alleen maar leuk vind. Grrrr
Dankje en de andere ook Mijn kat pieste gewoon over het aluminium heen. Ballonnen kan je ook proberen
@Poolvos Ben je al zenuwachtig voor morgen? Hoe laat moet je je melden? Ga je vanavond nog iets speciaals doen, op je laatste avond als zwangere? (voorlopig dan hè, geen idee of jullie ooit nog voor een volgende zouden willen gaan!)
He bah, ook al weet je dat de kans groot is, je hoopt natuurlijk toch dat 't niet gebeurt. Hopelijk snel weer naar huis en is er verder niks ergs aan de hand!
@Lotion Toch balen. Ondanks dat je het wel een beetje verwacht hoop je natuurlijk toch dat het deze keer anders gaat. Hopelijk is de check wel goed.
Het valt reuze mee. Ik ben vandaag vooral MOE. Vanacht een matige nacht en vandaag bezig geweest. Dus tja. Morgen om 13u melden. En dan nog allerlei andere dingen voordat t echt zo ver is, dus ik verwacht eigenlijk niet voor 16u op t programma te staan (+ eventuele uitloop). Vorige keer duurde het echt uren voordat ik dan op de afdeling was - dus dat babynieuws komt wrs pas savonds bij jullie aan Ik hoop vooral dat ik niet gebumpt wordt naar vrijdag ivm spoedjes. Maar dat zien we dan wel weer. Niets speciaals vanavond: slapen!