Even over het vruchtwater. Hier loopt het er nog steeds uit hoor! En het ziet er echt heeeeeel ranzig uit als de kleine erin gepoept heeft. Dat is niet te missen. Thanks voor weer alle lieve aanmoedigingen. Doet me goed!
Bij mij zijn bij mijn jongste ook de vliezen gebroken en zij had ook gepoept in het vruchtwater, echt geen twijfel over mogelijk. Fijn dat het einde in zicht is @kwebbelsnoes! Heel veel succes morgen. @jvsd92 zet hem op! 5 cm al!
@jvsd92 succes! Hopelijk gaat het nu lekker vlot @iez ik heb met je meegedaan 4:10 viel ik pas in slaap pfff
Spannend @jvsd92!! Je bent er bijna.. bijna babyknuffelen ❤! Succes met (letterlijk) de laatste loodjes!
Je gaat opeens snel. Dat wordt vanavond nog babyknuffelen! Succes, dit laatste stukje is het zwaarst, maar zodra je mag persen dan is jullie ontmoeting bijna zover!
Oh kijk het is bemoedigend om te lezen dat je vruchtwater blijft verliezen dan heb ik alle kans nog om het op te vangen. Wij moeten ook ons beddengoed verschonen dan is het wel handig om idd een beschermer te doen. Bed is helemaal nieuw namelijk In oktober gekocht.
Het kan oppeens snel gaan! Ik duim dat we snel ene berichtje van je ontvangen dat het begonnen is. Kan nooit echt lang meer duren maar ik begrijp je volledig!
Ik heb net nog even twee mutsjes besteld. Ik kan in de winkel helaas niet vinden, waar ik naar op zoek was. Dus nu toch maar even online besteld. Hopelijk zijn ze snel binnen, kunnen ze meteen ff de was in... En daarna in de vluchtkoffer..
Ik denk dat @jvsd92 inmiddels wel bevallen is. Ben erg benieuwd!! Hier lekker rustig aan gedaan vandaag. Zijn alleen naar m'n schoonouders geweest (vriend en z'n vader zijn bezig met het opbouwen van het kerstdorp onder de boom ) gaan ze dan helemaal in op. Nu net in de auto last van harde buiken. Zit nu rustig op de bank en echt last ervan. Vriend heeft me op de bank neergezet met een dekentje en een glas drinken, superlief. Hij is nu aan het koken. Ik heb he-le-maal niks te klagen Alleen mogen die krampen nu wel eens doorzetten. Morgen strippoging, maar hoop stiekem dat het niet nodig is natuurlijk