Heel begrijpelijk. Het kan niet anders dan bijna zover zijn. Maar juist die laatste dagen duren het langst hé.. En idd die bewegingen doen pijn, en daarna krijg je weer allerlei voorweeën waar je niks aan hebt. Nouja, wel lekker rustig dagje vandaag.
Oh lekker zeg! Positief bericht en een goede nacht. Jij kan er helemaal tegenaan kom maar op met die baby
Vrijdagochtend hebben we het consult met de gyn staan! M’n man zegt “het is jóuw lijf en dus jóuw keuze”, hij vindt het belangrijkste dat ik me er goed bij voel. En dat is heerlijk, hij is een van de weinigen zonder mening of oordeel over wat ik zou móeten doen
Spannend zeg! Ik snap heel goed dat je meer hebt met de natuurlijke ervaring. Het is toch een oergevoel met je kind. Ik hoop dat wat je keuze ook zal zijn, het goed gaat en idd het schijnt dat zittend of staand al meer ruimte in je bekken geeft dan liggend. Soms denk ik liggend is gewoon makkelijker voor een gyn maar misschien is dat een beetje gemeen gedacht. Fijn dat je partner het aan jou laat, en terecht als je t mij vraagt, jij moet de klus klaren.
Nee hoor, dat het makkelijker is voor de gyn denk ik ook (sterker nog het staat in de folder van het ziekenhuis “dan kan de gynaecoloog er goed bij om te assisteren”, nou als je t mij vraagt mag hij/zij dan iets meer moeite doen
top man! Even geduld tot vrijdagdus nog. Benieuwd hoor, wat je uitiendelijk gaat beslissen. En stel een keizersnede, met welke termijn doen ze dat dan? Weet je dat al? En een stuitbevalling... mag je dan spontaan afwachten, of wordt het dan wel een inleiding?
Ja fijn he Na vrijdagmiddag mag hij komen (niet dat ik dat in de hand heb hoor haha) @SJD1988 Fijn dat je vrijdag al gesprek hebt. Haha zou ook denken dan doet de gynaecoloog maar wat meer moeite Fijn dat je man achter jouw besluit staat. Is ook zo natuurlijk, jij moet je er goed bij voelen.
@SJD1988 lastige keuze lijkt me dat!! Goed je wensen kenbaar maken bij de gynaecoloog en je gevoel.. @Mila1988 hopelijk komt het snel op gang of dat ze in ieder geval kunnen strippen eind van de week. Overtijd gaan is zo niet leuk
Ik heb een vraag.. moet deze week naar het ziekenhuis voor een ctg ivm de termijn. Weet iemand of je dan ook gestript kan worden (mocht dat lukken) of doet echt alleen je v.k dat ?
Oke was ik al bang voor. Is er iemand hier die kiest voor afnavelen dmv een cordring? Ben even aan t uitzoeken wat het voordeel is van zo iets
yes hier is een cordring. Vooral omdat vk het aanraadde maar het lijkt me zelf ook fijner en minder in de weg zitten !
Gister toevallig over gehad bij de vk, ze raadde dit aan. Dus wij kiezen voor een cordring. Kende het niet, maar het lijkt me wel fijn ipv zo'n klem