Volgens mij is mijn lichaam gewoon kapot vannacht echt heftige weeen gehad.. om de 5.5 minuut kwam het, hield 1.40 aan. Dus ik dacht jaaaaa het begint nu echt.. dus na een uur kwam het om de 5 minuten.. sta ik op om man wakker te maken want ik lag op de bank en de Vk te bellen en poef, weg weeen. Ik snap er echt helemaal niks van.. ik heb alleen weeen als ik plat op m’n rug lig, zodra ik ga zitten of staan verdwijnen ze en dit keer waren het volgens mij echt ontsluitingsweeen want moest ze echt wegpuffen deed goed zeer.. kan er niks over vinden of dit nog steeds onder voorweeen valt of dat mijn lichaam gek doet of het gewoon zelf niet goed kan ofzo Met de eerste ben ik ingeleid en is alles met weeenopwekkers gegaan omdat ik zelf geen weeen kreeg, dus heb ook geen vergelijkingsmateriaal
Hier 0 ervaring, is het iets dat je met de vk kan bespreken? Of dit normaal is? Ik zou gek worden van onzekerheid. Knap dat je het al zolang volhoudt, of hoort dit erbij, voor dames met ervaring? Sterkte!!! Die spanning steeds..
Jeetje wat vervelend.. volgens mij is het wel heel goed mogelijk dat weeen voor een tijd weer stoppen en dat het daarna weer verdergaat. Maar zou het idd met de verloskundige bespreken als ik jou was!
Hahah dankjewel! Ja ik weet ook niet zo goed of ik hiervoor moet bellen.. ik ben niet zo van het “bellen voor niets”
@NienkeB wat een gedoe..maar hopelijk gaat het dan mega snel als het 1 dezer dagen doorzet, je moest toch haast al flink wat cm hebben?
Gelukkig weet ik waar ik op moet letten. Het is enkel dat ik destijds gewoon 7 maanden hoofdpijn had, waardoor het dus niet opviel. Enkel het sterretjes zien. Het is nu ook niet constant, vandaar dat ik eerst wat afwachtend was. Geen band gevoel, niet ziek ed gelukkig. Maar goed, toen ging het ook binnen 3 dagen van 'iets hoger dan gebruikelijk' naar 'spoedkeizersnede op maandag ochtend'. Gelukkig waren de controles gisterenavond goed en mag ik morgen weer. Dan gaan we idd bespreken hoe verder.
Pffff, nachten achtereen weeën lijkt me echt niet tof. Wanneer mag je op controle? Misschien dat ze qua ontsluiting toch iets gedaan hebben?
Even een praktisch vraagje. Hebben jullie de flesjes en speentjes al uitgekookt? Kan misschien nu al, maar aan de andere kant ook zo gedaan. En moet je flesjes zelf meenemen naar het ziekenhuis? Neem wel melkpoeder mee in de vluchttas die we gaan geven.
Wij nemen niets mee (bv), maar mss even handig om aan het ziekenhuis te vragen welke kv zij in huis hebben? Flesjes kunnen volgens mij best al worden uitgekookt als je ze erna schoon en droog bewaard
Ik zou zeker bellen. De vlos zei gisteren nog dat je moet bellen als je weeën om de 5 minuten komen. Dus je had dan al gebeld moeten hebben @NienkeB Heel veel sterkte!
Toevallig volg ik nu online een cursus BV vanuit de kraamzorg georganiseerd en die zeggen dat als je ze nu uitkomt dat je dat vlak voor de bevalling het weer moet doen. Maar de mevrouw die de cursus geeft is wel een beetje hardcore borstvoeding hoor.
Wat voor flesjes hebben jullie gekocht? Ik wil graag bv geven, weet niet zo goed wat goede flessen zijn dus als jullie tips hebben...
Heel internet is hardcore borstvoeding.. als ik een artikel over flesvoeding lees staat er onder iedere alinea: maar borstvoeding is het allerbeste wat je je kindje kan geven. Ik wil geen discussie aanwakkeren verder, maar volgens mij is het beste wat je je kindje kan geven een ontspannen mama. Met fles of bv. Daargelaten dat de beste voeding uit de borst komt, dat geloof ik heus wel. Thanks in ieder geval, had al zo’n vermoeden dat het dan daarna nog een keer moet. Dan wacht ik gewoon nog even.
Ik heb flesjes van Difrax.. volgens mij is het nog per kindje verschillend, sommige weigeren gewoon een bepaalde fles haha. Dus zou niet teveel kopen van 1 merk of soort..
Mijn hebamme heeft me aangeraden nog helemaal niks te kopen van flesjes of voeding.. want ik wil ook BV geven, ze zei kijk eerst maar of dat lukt, anders kan je vriend altijd nog wat gaan halen. Plus de eerste paar dagen moet ik toch in het zkh blijven en ze schijnen je daar heel goed te begeleiden/helpen bij het aanleggen enzo.. dus ik wacht even af