Controle was goed. Bloeddruk 128/70 +6kg. Wel 1kg erbij in 2,5 week tijd nu ipv 4 weken. Maar was normaal. Hij ligt inderdaad nog steeds in stuit. Maar heeft nog heel veel ruimte om te draaien in m'n buik. Bevalling besproken. Er zijn echt nog veel opties. Maar vk denkt dat als ik absoluut geen keizersnede wil er vast een gynaecoloog is die een inleiding rond 40 weken ziet zitten bij een stuitbevalling. Aangezien mijn 2 eerdere heel soepele bevallingen zonder complicaties. Over 2 weken weer controle en als hij dan nog in stuit ligt gaan ze bellen voor een versie met 35 weken. Al hoop ik dat hij de komende 2 weken nog besluit zelf te draaien.
ja dacht app is wel ideaal! Het is nog steeds wel fijn hoor, maar in de uitleg klonk het dan weer mooier dan de uitvoering
@Orchid24 dat vind ik dus ook altijd een enorm nadeel hè, dat je zoveel verschillende mensen ziet, die allemaal net weer anders denken over de situatie. Hopelijk toch snel wat meer duidelijkheid voor jou.
ja dat is ook! En echt contact hebben ze niet met elkaar.. alles word in je dossier geschreven, maar hoe het in je dossier word geschreven is ook weer per persoon anders.. een is heel uitgebreid en andere heel minimaal.. en vind het nu even zoeken met welke vragen ik bij wie terecht kan. Maar komt goed!
Nou, laatste afspraak bij de vk gehad. Heel gek. Of het wordt binnen een week geboren of ik wordt volgende week ingeleid. Maandag moet ik ter controle naar het ziekenhuis. Ik hoop zo dat die baby er dan al is! Ze heeft geprobeerd te strippen. Het was al wel verweekt, maar nog niet helemaal ontsluiting, een vingertopje. Ze kon dus niet echt strippen. Ze heeft wel geprobeerd het wat te prikkelen. Als ik meer voorweeën heb, mag ik het weekend bellen voor nog een strippoging. Anders stript de arts maandag en als dat allemaal niet helpt wordt ik volgende week dus ingeleid. Nou, ik heb er een hard hoofd in dat het spontaan komt, ik ben bang dat ik toch te gespannen ben en te graag wil bevallen en het dus een inleiding wordt. OH wat goed dat je al naar huis mag @MissyMoo! Echt super fijn zeg.
*Breekt in* Wow wat een mooi nieuws @Lisa280887, gefeliciteerd met jullie dochter en heel veel geluk samen met jullie meisje ❤️ *Breekt weer uit*
Vervelend @wiedeltje ergens verwacht je met al die voorweeën wel wat meer ontsluiting he ;( Mijn controle was wel OK... Eerste bloeddruk meting 159/89 tweede meting 138/78 maak me wel wat zorgen dat de eerste weer wat hoger was... Dus even mezelf goed in de gaten houden maar! Moest wel wat moeite doen om een Inleiding vast te leggen, maar tis gelukt... Volgende week vrijdag wordt het ballonnetje geplaatst! Ze wilde het eigenlijk uitstellen en volgende week pas bekijken, maar na aandringen ging ze bellen en zat het eigenlijk al helemaal vol... Enige opties waren de 16e of de 21 en de 21e is over de 40 weken heen dus toch de 16e maar vast gelegd! Toen kwam of we nog een afspraak daarvoor zouden plannen of niet.... Haha ergens hoefde het van haar niet, maar ik wil nog wel een strip poging proberen... Dus mag nu maandag ochtend terug voor een strip poging... Het komt nu wel dichtbij allemaal!
Hier net het bericht terug gehad van de diabetesverpleegkundige. Mijn suikerwaardes beginnen nu wat te rommelen. Ze zijn eigenlijk nog niet echt hoog maar wel wat boven de streefwaardes. Nu raad ze me aan om het ontbijt te spreiden. Nou lekker dan, heb sowieso al het idee dat ik al heel de dag bezig ben met eten gezien de kleinere porties, nu wil ze dat ik mijn ontbijt ook nog eens in tweeen opsplits en als dat niet lukt volgende week even naar de poli voor bespreken van insuline.
Ow balen dat er nog niks van ontsluiting was en ze niet kon strippen. Hoop dat het iig toch nog wel spontaan begint voor jullie een deze dagen!
@wiedeltje hoop voor je dat er echt spontaan binnenkort nog wel wat gaat gebeuren, snap dat je een inleiding niet zo ziet zitten. Heb je daar nog een gesprek over gehad ofzo? @bulakgirl ik ben bij jou ook heel benieuwd hoe dat gesprek qua inleiding is gegaan. Ik moet morgen weer naar het ziekenhuis en dan gaan we het waarschijnlijk ook over inleiding hebben en dan nog de vraag wanneer. Wat is wijsheid. Vind het zo ontzettend lastig. Of volgende week al, of de week daarna het uitzingen. Maarja ik loop al dan dik 3 weken met een hoge bloeddruk.. en wat is nu het beste voor de baby? Eigenlijk heb ik nu onwijs het advies van m'n moeder nodig, maar die liep vorige week al te roepen dat ik echt geen risico moet gaan nemen en dan maakt ze zich weer veel te veel zorgen en dat wil ik ook weer niet.
Wat een lastige keuze... Je wilt natuurlijk het beste voor je kindje. Als dat dan een inleiding volgende week betekent, dan is dat een inleiding volgende week! Misschien geeft een concrete datum jou ook wel wat mentale rust! En je bent dan sowieso al 38 weken.. je kindje heeft al lekker wat extra vetjes kunnen kweken Dus linksom of rechtsom: Het gaat gewoon helemaal goedkomen, meis!
@wiedeltje gek idee ja! Balen dat het strippen nu niet is gelukt, hopelijk gaat dat toch nog gebeuren of komt het spontaan op gang! @bulakgirl fijn dat het gelukt is! Goed dat je voor jezelf bent opgekomen! @MoesCH wat is nu jouw eetpatroon als je dat wilt vertellen? Wel balen hoor als insuline nu al nodig is.. hoe zijn de groei echo’s? @bluedrake volg je gevoel, als jij het niet ziet zitten om te wachten tot week 39 wat ik helemaal begrijp dan ga voor volgende week. Krijg je anders misschien nog een echo om het gewicht te helpen inschatten? Ze zitten er vaak naast, maar wie weet helpt dat toch in je keuze. Ik denk met 38 weken dat het sowieso wel prima is hoor. En als je je moeder wilt spreken erover, gewoon doen. Moeders zijn er nou eenmaal om zich zorgen te maken En er ook om er voor je te zijn!
@Secret Promise dank voor je berichtje! Vind het zo lastig omdat het natuurlijk het beste is als de baby nog even goed vetjes kan kweken en dan uiteindelijk komt. Maar of een paar dagen dan veel verschil gaan maken, dat ga ik dan maar even navragen. Gelukkig zijn hun de experts, dat scheelt. @Orchid24 onze baby loopt iets achter het gemiddelde lijntje aan. Hoofd en buikje op de lijn, beentjes een dag of 5 achter geloof ik. Nu zijn wij beide niet zo heel groot.. maar daarom willen ze liever nog even dat het blijft groeien. En wat betreft m'n moeder, wil ook niet dat ze in de stress schiet. Dat is niet nodig.
Paar dagen zal niet heel veel uitmaken denk ik dan inderdaad, maar overleg het en volg daarna je gevoel! Komt sowieso wel goed! Het is fijn dat hoofdje en buikje goed lopen!
@MoesCH Vervelend zeg! Succes ermee! @bluedrake Echt een gesprek heb ik er niet over gehad eigenlijk... Maar jij moet vooral je gevoel gaan volgen denk ik! 16 Juli moet ik me om 16uur melden om een ballon te plaatsen, dan mag ik weer naar huis en mag ik de volgende ochtend terug komen om te kijken hoeveel ontsluiting er is en of de vliezen gebroken kunnen worden... Wat ze dan ook gaan doen en dan weeën opwekkers zullen geven. Wat ik me nu wel afvraag is of ik met ballon in nog zelfstandig naar huis kan rijden... En hoe laat ik eigenlijk de dag erna in 't ziekenhuis moet zijn... Man moet eigenlijk werken tot 18uur, dus kan wel de Kids ergens brengen en zelf de ballon laten plaatsen... Maar weet dus niet of ik dan daarna weer zelf de Kids kan halen en naar huis kan rijden... En voor de zaterdag zou 't fijn zijn om te weten hoe laat ik in 't ziekenhuis moet zijn, zodat we opvang kunnen regelen voor de jongens... Maar goed dat kan ik maandag nog vragen. Wel benieuwd, want als er al enig zicht op goede ontsluiting is kan ik ook evt een ander plekje krijgen voor enkel de vliezen breken... Maar vond het gewoon zo stom dat ik nu ineens voor een inleidingsplekje moest vechten, terwijl ze vanaf week 32 al een aantal keer aangaven of dat ik niet al eerder ingeleid wilde worden... Mja..
Na de 20 weken echo hebben ze nog maar een meting gedaan maar dat was niet echt een groei echo. Alles zat toen op schema. Buikje liep een week voor. Ik heb over 2 weken een groeiecho. Ik ontbijt normaal met 2 sneetjes volkoren brood, kaas, komkommer 3n snoeptomaatjes. Lunch meestal 2 sneetjes met eiersalade of kaas. Avond eten is vaak khd arme broodjes of wraps of veel groenten met wat vlees. Soms aardappeltjes (max 2) of een beetje volkoren pasta. Tussendoor vaak fruit of yoghurt.
Wat vervelend dat de waardes bij je ontbijt dan alsnog rommelen! Hopelijk blijven de groeiecho’s gewoon netjes!
@bulakgirl dank voor het delen van je eigen ervaring, ik zou zelf niet zo snel naar huis rijden hoor na een plaatsing van een ballon. Je krijgt natuurlijk krampen enzo dus lijkt mij niet heel prettig. Snap wel dat je qua tijd wil weten hoe en wat, dat ga ik ook maar eens vragen. Ze zijn sowieso heel voorzichtig met inleiden heb ik het idee. @MoesCH echt balen als je zo je best doet en je waardes schommelen. Wat je eet lijkt mij heel normaal hoor, maar met diabetes is het altijd oppassen hoe en wat. @Noralie87 altijd spannend toch controle bij de VK! Fijn dat het toch goed was. Wel jammer dat de baby nog steeds verkeerd ligt, lijkt mij best eng. Ik had net last van een paar harde buiken, oef.