Ja dat heb ik deze zwangerschap heel erg gehad. Ik denk de baby. Sinds ze ingedaald is, is het minder. Bij de anderen nooit gehad…
Hier komt straks de verloskundige toucheren. Na nachten wakker liggen, vaak uren achter elkaar om de vijf minuten wegpuffen. Ik wil zo graag duidelijkheid of het wat doet, doet het niks, alleen maar mooi! Doet het wel wat, dan is het mentaal misschien toch iets beter te doen
Nou ik kom me terug van de verloskundige en m'n bloeddruk was nu te hoog (90-140). tweede keer dat ze checkte was hij 90-155 maar toen had ik mezelf ook net van die bank afgehezen. Vanmiddag gaan ze in t ziekenhuis mijn urine checken, bloedprikken en een hartfilmpje maken. Zelf heb ik geen klachten die wijzen op een zwangerschapsvergiftiging dus zij had de verwachting dat er niets ernstigs was. Hartje van de baby klonk goed dus ik hoop dat niets aan de hand is. Ben zelf niet zo van allemaal poespas als er niet zoveel aan de hand is. Ik heb niet echt zin in een medische bevalling tenzij dit echt nodig is. Beetje een baaldag dus.
Ik herken dit van mijn eerste zwangerschap zij lag vaak tegen mijn ribbenboog aan. Heeeeel vervelend.
@Mapje klinkt inderdaad als de sluimprop, maar dan kan het inderdaad nog alle kanten op Duim voor je dat er wat gaat gebeuren!
ik heb het idee dat er wat gaande is. Ik had net bij afvegen weer wat roze spotting en slijm. Ik heb menstruatiekrampen en werd misselijk en ben nu ineens enorm moe dus ik ga slapen.. Of die derde maakt me echt helemaal gek met dat voorwerk
Hier gisteren ff een flinke baaldag. Man is vrij van zijn werk en als reactie daarop (kun je de klok op gelijk zetten) is hij de eerste dagen ziek, zwak en misselijk Gisteren liep hij te klagen over hoofdpijn en zó moe, hij moest echt even gaan liggen. Kan ik niet zo goed hebben op dit moment, ik wil ff de enige zijn met kwaaltjes en recht op een middagdutje Gelukkig had hij ook wel door dat als ie zou doen wat ie afgelopen zomer deed (zichzelf doodziek verklaren en 3 dagen in bed gaan liggen) ik m bijkans zou vermoorden... dus neemt hij me alsnog wel dingen uit handen, alleen dat gepiep ondertussen... Vandaag is een van de vaste dagen dat kids op de opvang zijn, had me helemaal voorgenomen om eens lekker een oxcytocine bubbel voor mezelf te creëren. Krijgen we vanmorgen bericht dat de juf van de oudste ziek is en ze niet naar school kan... Ik had ter plekke zin om te gaan huilen. Terwijl man en ik beide thuis zijn en het dus eigenlijk geen enkel probleem oplevert, alleen ik had zo gehoopt dat een dagje rust om me heen eindelijk de voorweeën (die er inmiddels iedere dag zijn) de kans zou geven om door te zetten. Gelukkig was mijn moeder de reddende engel, die snapte compleet waar ik me op had verheugd dus dochter is nu een dagje bij opa en oma. Net de enveloppen geschreven voor de geboortekaartjes en dat was echt het allerlaatste klusje op mijn lijst. Dus ga zometeen een film kijken op de bank en onwijs lang douchen, wie weet levert het iets op
@Muisje2016 jeetje meid... snap dat dit schakelen is. Ik had ook een lichte rolberoerte toen L snotverkouden wakker werd voor een dagje opvang. Had best zin in een dag alleen thuis. Maar is hier ook gelukt! Hopelijk pampert je man je een beetje. Maar soms blijven het mannen hè... Nou hier geen ontsluitingweeën. Baarmoedermond stond nog naar achteren. Wel week. Ergens heel blij mee. Die 37 weken moeten we aantikken. Maar man wat ben ik die voorweeën zat. Zo moe.. Maargoed verder echt wel blij dat de kans groter wordt dat ik nog een week red
Adresssen opzoeken moet ik ook nog doen. Echt zo’n klusje wat ik dan veel te lang uit aan het stellen ben
Ooooh, zijn we net van de waterpokken met de jongste af, gaat nu de oudste beginnen. Zaterdag de verjaardag van de jongste, dus het komt allemaal lekker tegelijk vandaag wat leuke kleding gescoord en ga zo beginnen aan het uitzoeken van de babykleertjes. De kamers zijn bijna klaar. Kamer van de oudste is klaar en die heeft gisteren voor t eerst in zijn nieuwe bed en kamer geslapen. Kamer van de jongste + baby zo goed als klaar, alleen nog alles goed zetten en ik wacht nog op wat spullen. Onze kamer bijna klaar, al moet ik nog een lamp en een rolgordijn hebben (nu een brandweerauto lamp en een rolgordijn met sterretjes ) en als de kleine er is, dan gaan we die kamer verder afmaken en gaan we de muren verven (nu babyblauw). Meest blij ben ik dat we weer kasten op onze kamer hebben. Hele tijd uit koffers geleefd en dat is zo irritant. Alleen missen we nog 1 paar handgrepen. Die zouden medio september geleverd worden, maar is uitgesteld tot eind oktober. Zo balen. sterkte alle dames met klachten. Vervelend als je zo je zwangerschap moet doorlopen ik loop al sinds 28 weken met rusteloze benen, wat me enorm veel slaap kost en daar is niks tegen te doen. Ik hou me er maar aan vast dat die klacht weg is zodra het kleintje geboren is.
Had de jongste veel last van de waterpokken @mamavantwee37 ? Hier heerst het ook op de opvang dus hou mijn hart vast. Aan de andere kant ook goed als ze het doormaakt qua weerstand natuurlijk. Lekker bezig geweest op de kamers en met babykleertjes, kun je weer afvinken! Vandaag geluncht en geshopt voor N, 2 leuke setjes en winterjas.
Hier ook een verschrikkelijke baaldag. Alsof niemand me een rustuurtje gunt! Vanaf vanochtend 07:00 uur zijn ze vanuit de gemeente aan het snoeien en maaien. Wat is dat voor een tijd?! Helemaal fijn als je de hele nacht niet hebt door geslapen (again) ... ik dacht: Laat ik anders even een boekje gaan lezen, misschien maakt het me enigszins " moe ", maar toen het 08:00 uur was werden de buren ook actief en onze slaapkamer grenst aan de galerij ... Rustig een ontbijtje gedaan, even een serietje gekeken ... weer tientallen berichten beantwoord op de vraag hoe het is ... Om half 1 vanmiddag toch maar weer op bed gaan liggen. Gaan de buurkinderen tikkertje spelen en komen half door me plafond heen ... Heb ik 2 keer aan buren + mensen die ik nooit eerder heb gezien, moeten vragen of ze aub willen doorlopen, ipv pal voor mijn slaapkamerraam een gesprek te voeren over voedsel... In slaap gevallen rond half 2 en om 3 uur weer wakker gemaakt worden doordat ze de containers beneden gingen legen met een enooooorm kabaal! Ik ben er klaar mee voor vandaag ... mijn lieve moeder komt me al 2 weken helpen met de hond uitlaten en huishoudelijke taken, dus kan even lekker me ei kwijt bij haar. Zo blij met zo'n moeder! Maar jemig, wat ben ik moe ... En oja ... Ook lekker aan de diarree, waardoor ik vanacht heen en weer liep van de wc naar het bed. #klaagklaag
Och dat snap ik, echt balen. Fijn dat je moeder even voor de kinderen kan zorgen. Hoop dat je toch wat rust heb kunnen vinden!
Ohhh ik snap jullie baaldagen! Hopelijk morgen weer beter. Mijn man is vandaag voor het werk naar België en we zouden om 16 uur ff bellen omdat we dan even wat dingen moesten bespreken. Nu komt tie steeds op de voicemail, waarschijnlijk is er niks aan de hand maar maak me dan toch zorgen. Hij was al zo moe namelijk!!!
Helaas is er wat eiwit in m'n urine gevonden. Bloeddruk is nog steeds erg hoog dus moet 24 uur blijven om urine op te vangen. Bloed was wel goed alleen m'n ijzerwaardes waren laag. Baby is gelukkig wel goedgekeurd. Voel me emotioneel echt uit t veld geslagen. Manlief is nu onderweg met m'n spullen.
Ah shit, dat is echt balen! Probeer het maar een beetje over je heen te laten komen, al die medische toeters en bellen. Het is wel goed dat ze je in de gaten houden. Beetje afleiding zoeken maar en anders even flink uithuilen, helpt ook. Sterkte!