39+6 40+1 Als er nog een derde komt… dan wordt het 40 denk ik Beide zijn overigens wel exact net zoveel dagen na eerste dag laatste menstruatie geboren…
Grappig dochter nog net niet op t uur van een verjaardagscadeautje, exact 9 kalendermaanden tussen. fluit fluit fluit.
Hier vandaag weer menstruatiepijn gehad de hele dag. Net als vorige week in de nacht. Nog steeds indaling (inderdaad, hoe ver moet ze nog ) of toch voorwerk..? Heb ook het idee dat ik haar minder voel of ja... anders. Is dit normaal?
Wel gelezen dat door indaling bewegingen anders kunnen voelen! Maar bij twijfel bellen en laten checken. Zat zelf ook in dubio afgelopen keer, blijft lastig vind ik.
Als je het idee hebt dat het anders is dan anders, of minder bewegingen kan je beter even bellen zodat ze het even kunnen checken. Ik snap dat het soms lastig is om die drempel over te gaan om ze te bellen, althans dat vind ik zelf meestal. Maar hun hebben echt liever dat je een keer teveel belt dan te weinig.
Het kan.. normaal zijn, maar beter even bellen als je haar minder of anders voelt! Even extra controle en ctg dan. Beter 100x teveel dan 1x te weinig!
Bedankt meiden voor de reacties! Ben op tijd naar bed gegaan en heb me net even geconcentreerd. We (man en ik) voelen haar wel en in het laatste kwartiertje is ze goed bezig. Dus maar even wachten tot morgen? Menstruatiepijn lijkt ook weg te zijn. Ik heb al zo vaak gebeld voor mijn gevoel, maar die angst is er gewoon nog steeds door het verleden. Hoop gewoon dat ze snel komt. Dan geloof ik het en zie ik het pas echt. Moeilijk dat wachten
Herkenbaar, ik geloof t ook pas als ie in mn handen ligt. En die krampen ellende enzo blijft hier ook maar terugkomen en aanhouden. Is al twee keer een vk langs geweest thuis om te checken. Zou fijn zijn als ie de gemiddelde gebruiksaanwijzing eens volgde, of gewoon nu maar eens besluit te komen dat scheelt ook verwarring. Met 37 weken is dat nu ook geen issue meer.
@Dwaallichtje hoe is het meid? Hou je het nog vol of ben je ondertussen aan het baby knuffelen? Hier 39 weken vandaag. Vanmiddag voetreflex en verder rustig dagje. M'n schoonouders passen op de kinderen vandaag!
Fijn dat ze even goed bezig is geweest!! Ja die angst blijft, die heb ik zelfs nog (en naast 4 sterretjes heb ik al 2 gezonde jongens). De laatste fase is gewoon ook weer spannend, door je eigen verhalen, door verhalen hier op forum (vind ik echt een groot nadeel van het forum soms ) en verhalen in je omgeving. Zorgeloos gaat zwanger worden en zwanger zijn nooit meer zijn. Vandaag gewoon bellen hè, als je haar weer slechter voelt!
@Nien92 en @Vero0504 lastig die verwarrende krampen. Snap ook dat je bijna niet meer ‘durf’ te bellen. Als ze steeds voor ‘niks’ komen. Bij twijfel toch gewoon bellen hoor. Daar zijn ze voor. (Zegt iemand die ook nooit wilde bellen) ik hoop voor jullie dat de onzekerheid niet lang blijft. (Ofwel snel bevallen, of in elk geval volgende krampen zijn het begin hiervan) succes met afwachten.
Ah balen! Ik heb dan wel geen krampen maar slaap ook nauwelijks s nachts. Liggen doet in elke houding na 20 seconden zeer en zitten na een kwartier dus hier ook wel echt gaar. Nog even volhouden!
Fijn dat je haar toch weer even goed voelde! En idd vandaag gewoon bellen mocht je twijfelen, al is het maar om je zorgen te delen. Daar zijn ze voor. Overdag bellen voelt als een mindere drempel misschien dan 's avonds.