@Oilell en @JosjeM Gefeliciteerd met jullie wondertjes! Wat fijn dat ze er zijn. Hopelijk heeft de kindercardioloog goed nieuws voor jou, Josje!
Hier vanmorgen nog last-minute een zwangerschapsfotoshoot gehad! Zo leuk, maar zó koud. Was voor portfolio dus we hebben niet mega lang staan shooten (en dat was met deze kou helemaal niet erg), maar lang genoeg om in ieder geval voldoende foto's te hebben gemaakt haha. De klus voor de fotograaf is begonnen haha.
Gefeliciteerd met jullie mooie zoon ♡! Spannende tijden nu. Fijn dat hij goed drinkt. Dapper mannetje
Hoe gaat het hier met de dames die nog niet bevallen zijn? Morgen ben ik 36 weken en ik ben het echt zat merk ik . Heb zo'n last van de hormonen waardoor ik me vaak neerslachtig voel. Daarnaast ben ik dit keer ook niet relaxed zwanger deze laatste weken. Dat komt door een nare ervaring anderhalf jaar geleden van iemand die dichtbij me staat met 37 weken zwangerschap. Ik voel daardoor veel stress. Hebben jullie tips hoe ik hiermee om kan gaan? Weet soms even niet meer waar ik het zoeken moet. Sorry voor mijn geklaag. Maar het is fijn om het even ergens op te kunnen schrijven merk ik.
Breekt eventjes in. Kort gezegd..Haar zwangerschap is deze zwangerschap niet, het is natuurlijk erg moeilijk en spannend. Je kan deze zorgen ook natuurlijk uiten bij je verloskundige. En misschien een extra controle maar gelukkig gaan de meeste zwangerschappen goed. Sterkte met de laatste loodjes
@Annelies26 Nooit sorry zeggen omdat je even moet klagen. Juist hier lijkt het me heerlijk om even zulke klaagmomentjes te delen. Op een gegeven moment is ook wel 'klaar'. Je nadert het einde en dan wil je gewoon weten wanneer je eindelijk je beeb kunt knuffelen, aan haar of hem kunt ruiken en vooral écht vast kunt houden. Vervelend trouwens dat je nu niet relaxed zwanger kunt zijn door die negatieve ervaring. Helpt het je misschien om het op te schrijven en dan ook de tegenkracht op te schrijven die je voelt/mag ervaren? Gewoon voor jezelf, het afschrijven op papier. Eventueel het hele riedeltje laten verbranden zodat je het 'achter je kunt laten'-idee? En is diegene nog steeds dichtbij jou?
Hier voel ik me op zich oké, maar... Gisteravond voor het eerst geroepen dat ik niet weet of ik dit nog drie tot vijf weken volhoud. Ik ben morgen 37 weken. De avonden zijn de laatste avonden wel een soort van crime. Ook al verschilt het niet zozeer met overdag, maar waarschijnlijk kickt de moeheid dan dubbel in en is alles even teveel. Zodra ik slaap is het goed, ahaha. Morgen maar wel even aangeven tijdens controle, al zullen ze waarschijnlijk weinig doen omdat het voor de rest nog goed gaat, meer dat ze in ieder geval weten hoe ik me voel. Als de spuitjes binnen zijn, ga ik ook proberen beginnen te kolven (is besproken met verloskundige overigens). Vooral om een klein voorraadje aan te leggen voor eventuele bijvoeding hopelijk. Ik lek nog niet ofzo, dus ik verwacht er niets van. Maar als het een beetje lukt, is het mooi meegenomen. En als het de weeën opwekt vind ik dat ook géééééén ramp.
@Soof1992 Als de spuitjes binnen zijn, ga ik ook proberen beginnen te kolven (is besproken met verloskundige overigens). Vooral om een klein voorraadje aan te leggen voor eventuele bijvoeding hopelijk. Ik lek nog niet ofzo, dus ik verwacht er niets van. Maar als het een beetje lukt, is het mooi meegenomen. En als het de weeën opwekt vind ik dat ook géééééén ramp. Hahaha. Ik heb de spuitjes 2 weken geleden opgehaald en kan niet wachten om ook aan de slag te gaan. Vorige keer best wat opgevangen, toen had ik ook al productie vanaf week 24, nu ook zo iets (echt niet handig maar oke..) Weeën heeft het niet opgewekt toen (41 weken bevallen op de dag van geplande inleiding haha.)
Wow! Dat is inderdaad al vroeg dan bij jou. En jammer dat het toen niet heeft geholpen de weeën eerder op te laten wekken haha. Ik ga sowieso ook niet hopen daarop, want dan kan het alleen maar tegenvallen. Zo. En nu de focus op de laatste dingen voor de vluchtkoffer zodat ik straks écht alleen nog maar de belangrijkste apparaten of dingen hoef te pakken (denk aan boek, ipad etc.).
Heel dikke proficiat met de geboortes van jullie prachtige kindjes Hier is het aftellen ook echt begonnen, na vandaag nog 8 dagen werken en dan kan ik eindelijk in verlof.. het is wel goed geweest nu
Het is al weer weer even rustig hier. Hoe is het met de wachtende dames? Gisteren bij de 3e groeiecho boog ons kindje toch af en vanaf nu ben ik dus medisch. Hadden extra echo’s ivm 2 randje dysmatuur kindjes. Vermoedelijk bogen de andere twee vanaf dit punt ook af en hoort het gewoon bij ons, maar ze willen nu dopplermetingen en elke 2 weken een groeiecho doen.
Heel herkenbaar verhaal! Bij ons ging dat elke keer exact zo. Ergens tussen de 32 en 35 weken begon de afbuiging elke keer, terwijl de dopplermetingen niet duidden op een slecht werkende placenta. Gewoon genetisch bepaald dat we kleine kindjes samen maken! Waar werd je kindje nu op geschat?
Nu schatten ze hem op p27 (vorige keer met 28 weken nog op p57 zei ze en met 24 weken op p42). Geen idee of de middelste meting dan wel juist is geweest, maar hoe dan ook een afbuiging inmiddels. Onze dochter is met P8 geboren en zoon uiteindelijk met P5, maar in beide gevallen niks geks ontdekt dus waarschijnlijk idd genetisch. Hadden ze jou bij de derde ook ingeleid als er geen sprake van een hartafwijking was? Hoe is het nu met de kleine en hoe gaat het met jou?