Gefeliciteerd! Vervelend dat drinken lastig gaat. Zo te lezen gaat het wel de goede kant op. Hier rommelt het vanaf een uurtje of 1 maar lijkt weer af te zwakken.
Weer rustig helaas. Ik slaap alleen snachts niet en heb overdag de kinderen dus zit er behoorlijk doorheen
Sterkte Eden! Ik zat er gister behoorlijk doorheen, nu na een naacht slapen gaat t weer. Straks controle in t zkh. Ik ben benieuwd naar mn bloeddruk. Nou we zullen zien. Succes allemaal vandaag!
Ik heb morgen weer controle bij de VK en ben dan precies 40 weken. Als het goed is gaan ze me morgen strippen.. Spannend!
Spannend! Heb morgen ook afspraak met de gyn. Ik mag door eerdere bevallingen kiesen voor een ks maar steeds gezegd dat ik dat niet wil maar begin zo te twijfelen omdat ik niet eens meer normaal voor me kinderen kan zorgen en daar heb ik veel verdriet van. Weet gewoon niet meer wat beter is. Ben op dit moment echt een waardeloze moeder
Succes morgen dames! Mn bloeddruk was normaal dus geen gekke dingen. Echo gehad en bij 40 weken wordt het op 8 pond geschat. Ik vond t nogal wat ook omdat ze zei dat t een groot kindje is. Hoe zwaar wordt jullie kindje geschat?
ik lees mee, zit pas op 37wk2 dus ik moet denk ik nog even, hihi Voel me af en toe niet helemaal lekker, maar het andere moment nergens last van. Geen rommelende buik, wel strak gespannen. Sterkte aan jullie allen die echt aan de laatste loodjes zijn begonnen. Hoop dat het snel achter de rug is, Fijne dag allen
Hoi Lym, ik herken je fototje van het Maart forum, klopt dat? Kun je nog een beetje uit de voeten, nog veel op je to-do lijst staan? Ik ga zo een kastje van de schuur naar huis verplaatsen, ben benieuwd of het gaat lukken ik heb een koper daarvoor via mp dus ik moet hem ff schoonmaken voor de koper komt. @ Allmine, succes vandaag wanneer ze je gaan strippen. Ik heb wel eens gehoord dat dat veel pijn deed? Was dat ook zo? @ Eden, succes bij je afspraak, en met het maken van je keuze, erg lastig lijkt me dat idd. Fijne dag allemaal! En heel veel succes wanneer de bevalling begint!
Ik wacht gewoon op haar, geen ks dus alleen denkt de gyn dat het nog wel 2 weken gaat duren dus beetje depri
Bij de vk geweest, controle was goed. Ook kon ze me goed strippen, en jaaaa dat deed zeer! Maar het is ook zo voorbij. Beetje bloedverlies nu, maar verder nog nergens last van. Ben benieuwd. Voor maandag weer een afspraak staan voor eventueel 2e strippoging.
@ All Mine, Tja, spannend, het kan dus ook vanaf niet gaan beginnen! Hopelijk wel @ Eden, Sterkte, heb je wat ondersteuning v familie of vrienden die even de kinderen een middag of dagje kunnen opvangen zodat je wat rust kan nemen? Ik heb wat harde buiken, ze blijven niet hard maar dan kan ik het kindje niet super goed voelen. Dus dat houd ik dan weer in de gaten, maar nu het laatste half uur weer geen harde buik gehad. Ondertussen een foto jaar boek maken en wat tv kijken... Fijne avond verder!
Het strippen heeft zijn werk gedaan. De volgende ochtend om 6.00 uur begonnen de weeën en om 9 uur bevallen van een dochter! Succes nog even!!
Hoi, tis hier rustig. Hoe gaat t Eden? Voel je je wat beter? Ik ben klaar wakker... gelukkig vandaag geen afspr. dus kan ik overdag bij tanken. Groetjes!