Ik zou kijken voor brokjes van Acana. Dat eten praktische alle katten heel graag. Bestaat voor ruim 70% uit vlees of vis, geen toegevoegde kleur, geur en smaakstoffen, geen tarwe, geen onnodige vulstoffen zoals zoveel merk voer zoals Royal Canin dat nog geen 10% vlees bevat wat dan ook nog eens bewerkt is. Ter vergelijking zal ik de ingredientenlijsten voor je bijvoegen.
Dit ad! Vinden ze altijd lekker! Het gaat erom dat hij weer gaat eten ivm leververvetting. Hier krijgen ze rauw en Purizon lam of eend. Ik wil je wel wat opsturen ?
Onze Siamees ging altijd goed op Royal Canin en dan ook de speciale variant ervan voor Siamezen. Tot hij het opeens weigerde. Wilde absoluut niet meer. Hij accepteerde daarna maar 1 soort: de AH Excellent menubrokjes kip en rijst. Raar ding.
Ik heb een cattery en ze krijgen bij ons josera en Purizon. Purizon heeft wel duidelijk de voorkeur. Is er een bloed onderzoek uitgevoerd? Vanaf buiten kunnen dierenartsen vaak niks zien, het beste is dan het bloed te laten onderzoeken want het kunnen met zijn leeftijd zijn nieren zijn.
Het gaat hier nog niet veel beter helaas. Ik heb verschillende pakjes met van die vleesstukjes gekocht. Die eet hij af en toe. Met wat brokjes er bij. Dinsdag moet ik sowieso terug naar de dierenarts. Mocht hij dan niet zijn aangekomen wordt er bloedonderzoek gedaan. Verder is hij wel blij en normaal actief.
Hier eten ze porta 21 sensible en power of nature natural cat, beide bevat veel vlees en weinig koolhydraten, ivm suikerkat. (we zijn van power of nature over aan het gaan op porta 21) en porta 21 gaat er een stuk sneller in dan power of nature, dus die is duidelijk lekkerder.