Wij willen voor onze zoon van 3 jaar een op afstandbestuurbare auto kopen. Het is een cadeau voor in de zak van sinterklaas. HIj is net jarig geweest en heeft ook op het kraamfeest van zijn zusje al zo veel gekregen ... Dus we vinden het moeilijk om hem iets te geven waar hij echt blij van wordt. Hij heeft echt een overdosis aan uitpakken gehad. Maar goed ... er moet toch iets in de zak. Ik heb al even rond zitten kijken op internet en er zijn best wat auto's te krijgen. Maar voordat ik zomaar iets ga bestellen ben ik benieuwd of jullie ervaringen hebben met zo'n wagen. Hij moet niet te snel rijden, want dan botst hij overal tegen aan. Ook moet de afstandsbediening makkelijk en overzichtelijk zijn. En bestaat er ook iets dat oplaadbaar is (scheelt een heleboel batterijen, denk ik). Verder is hij ook weg van racebanen. Maar die hebben allemaal een leeftijdsindicatie van 6 jaar en ouder. Nu hebben ze van chugginton ook iets dat over de kop gaat en zo ... iemand dat al in het echt gezien? Nou kom maar op met de ervaringen ....
Chicco Johnny Coup Sportwagen deze is erg leuk, is vanaf 2 jaar. mijn kinderen vinden hem geweldig. makkelijk te bedienen.
idd die is erg leuk, stevig gaat niet snel kapot en zeer makkelijk te besturen, bij intertoys is die 14,95! dus ook nog eens voor een leuk prijsje
Hier ook ervaring mee. Ons meisje(ja auto gek) Vond dat echt helemaal geweldig! Sturen is gewoon mee sturen en kan tegen een stootje.
Mijn zoon heeft de Nikko RC Vaporizr, van mijn ouders gekregen voor zijn 3e verjaardag. We moesten het wel even goed voor doen maar hij vind hem nu echt geweldig. Hij kan ook over hindernissen en sneeuw. Je kunt er een filmpje van bekijken op youtube. Erg leuk ding!
Hier heeft onze zoon er 3...(ja ik weet het, maar hij heeft ze allemaal gekregen op z'n 3de verjaardag...en niet van ons). Hij heeft Takel en Bliksem van Cars en die vind ik overzichtelijk te besturen.
Het wordt waarschijnlijk de chicco Johnny coupe .... volgende week even langs de speelgoedwinkel om deze in het echt te bekijken.