de leukste manieren..

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Friezin87, 11 aug 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. missl87

    missl87 Actief lid

    6 jul 2015
    154
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ooww deze vind ik ook leuk!!

    Wij hadden een diashow gemaakt op de laptop van de vakantiefoto's met als laatste foto de zwangerschapstest en de uitgerekende datum :) Ze hadden het totaal niet verwacht dus de reactie's waren superleuk!

    Ik wilde ook graag de reactie's filmen maar op het moment zelf was ik zo zenuwachtig dat ik het helemaal vergeten ben.. haha tot 2 keer toe (ouders en schoonouders)
     
  2. bakegirl

    bakegirl Bekend lid

    24 feb 2014
    779
    0
    16
    NULL
    NULL
    eerste keer (helaas later mk) bij schoonouders 2 kadotjes meegenomen die ze tegelijk uit mochten pakken. de ene had een rol beschuit en de ander een paar muisjes voor de poezen. sv had het gelijk door, maar bij sm duurde het toch even voor het kwartje viel. Daarnaast ook nog voor iedereen een slabbetje. Mijn ouders die keer een bord met regels bij opa en oma gegeven.

    de tweede keer wisten mijn ouders het al heel snel, dus daar niets bijzonders gedaan. schoonouders verteld via schoonzus. Zij was jarig en we gingen met z'n allen uit eten. Bij haar thuis voor het uit eten gaan alvast kado gegeven. Een lijst met daarin een sollicitatiebrief voor de functie neefje of nichtje. (originele op internet was voor functie kleinkind, maar die heb ik maar even om gezet)
     
  3. Linnaea

    Linnaea Fanatiek lid

    20 apr 2015
    3.443
    27
    38
    Volg een thuisstudie en werk daarnaast als bijlesd
    Bij mij was het al shock genoeg aangezien ik geen man heb en dus niemand het verwachtte ;)
    Ik ben bij mijn moeder op visite gegaan de middag na de eerste echo. Halverwege de visite heb ik haar een kaart in een envelop gegeven. Op de kaart stond op de voorkant "hoera, een kleinkind". Binnenin zat een kopie van de echofoto. Dat was genoeg shock voor haar ;)
    Mijn vader heb ik gevraagd een keer langs te komen voor een verlaat vaderdagscadeau. En toen zo'n zelfde kaart gegeven.

    Op FB heb ik het bekendgemaakt met een schattig babypakje met de echofoto erop en de tekst: nu past het nog niet, maar in februari past hij/zij wel in dit pakje!
     
  4. Friezin87

    Friezin87 Fanatiek lid

    22 jul 2015
    1.592
    1.036
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Leeuwarden
    wat een leuke ideeen, hier kan ik wel wat mee.
     
  5. Kelly84

    Kelly84 Fanatiek lid

    16 jul 2015
    1.217
    352
    83
    Vrouw
    Ik weet ook net een paar dagen dat ik zwanger ben.. Zo tussen de 4 en 5 weken..
    Ik heb over 2 weken de eerste echo en dan gaan we het ook aan onze schoon / ouders vertellen..

    Ik ga een fotolijstje geven met dit gedichtje:

    Je kan me nog niet horen
    Je kan me nog niet zien
    Maar als ik in april wordt geboren
    Mag ik dan in dit lijstje misschien?
     
  6. Dorien87

    Dorien87 Bekend lid

    31 okt 2012
    707
    93
    28
    Vrouw
    Leerkracht
    Retie
    Ik zou graag iets willen gaan doen met ons chow chow en de 'grote zus' maar zou niet weten wat. Zijn beide dametjes :D
     
  7. Rietje88

    Rietje88 Niet meer actief

    Wat een leuk idee! Ik ga je idee denk ik jatten maar dan de guitar hero versie van maken. Dat onze band compleet word :p
     
  8. Simmer

    Simmer Actief lid

    7 sep 2014
    370
    83
    28
    Wij hebben half juli net bekend gemaakt dat we volgend jaar juni gaan trouwen. Iedereen weer dag we al een ma hebben gehad dus ook dat we hopen de datum een jaar uit te stellen. Net met vriendlief besloten dat we een save the date kaart maken maar dan met een babypakje, schoentjes, knuffeltjes oid en dan de datum april 2016... Ze verwachten allemaal een save the date maar deze wordt net even anders ;)... We zijn er nog niet over uit wanneer we het willen vertellen, maar heb er nu al zin in.

    De vorige keer had ik voor m'n ouders t boekje pake en beppe pluis, voor m'n schoonmoeder stip gaat logeren bij oma en voor m'n zusjes een boek hoe wordt ik de coolste tante, m'n schoonvader hebben we het zo verteld omdat t de sterfdag van onze stiefbroer was wilden we niet teveel poespas... Reacties waren echt geweldig, wil nu in de kaart zetten dat de boekjes weer uit de kast mogen!
     
  9. LilithTempestas

    LilithTempestas Actief lid

    9 mrt 2015
    277
    0
    16
    Vrouw
    Wij hebben een pak met roze en witte muisjes gekocht, die ingepakt en tegen (schoon)ouders gezegd dat ze ze samen open moesten maken.
    Bij mijn sm voel het kwartje pas na 15 seconden, echt hilarisch! Ze stond echt van: "cadeautje? Maar ik ben niet jarig?" En daarna: "oh? ... OOOH!" Echt heel grappig.
     
  10. MaMa

    MaMa Fanatiek lid

    21 dec 2012
    2.663
    376
    83
    Vrouw
    Utreg
    Heb een pinda goud geverft en als sieraad in zo'n doosje gedaan die gegeven aan mijn moeder
    Die dacht dat ze een armband kreeg ziet ze ineens end gouden pinda liggen echt zo'n verbaasde reactie tot ze het kaartje erbij las "zo groot is jullie klein kind op dit moment"
     
  11. Friezin87

    Friezin87 Fanatiek lid

    22 jul 2015
    1.592
    1.036
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Leeuwarden
    E

    Deze vind ik dus echt geweldig!
     
  12. Friezin87

    Friezin87 Fanatiek lid

    22 jul 2015
    1.592
    1.036
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Leeuwarden
    Ik ben al lekker aan het freubelen geweest voor mijn ouders. We hebben besloten dat ze een cadeautje krijgen. Mijn vriend wou het liever gewoon vertellen aan zijn ouders. Omdat ik mijn broertje van 23 in maart verloren heb krijgen ze van mij een hartvormig doosje met daarop geluksmomentjes. Hier komt een echo foto in. Nu maar hopen dat alles goed is op de echo aanstaande donderdag

    20150817_142905.jpg
    20150817_142834.jpg
     
  13. Robijn89

    Robijn89 VIP lid

    1 feb 2015
    8.121
    5.041
    113
    Vrouw
    Wat een leuke ideeën komen hier voorbij!

    Wij hadden bij mijn eerste zwangerschap (werd helaas een missed abortion) een fotolijstje gegeven met het gedichtje wat ik hier al een paar keer voorbij zag komen:
    Je kunt me nog niet horen,
    Je kunt me nog niet zien
    Maar als ik in augustus word geboren,
    Mag ik dan in dit lijstje misschien?

    Dit keer hadden we een foto gemaakt van een milestone pregnancy card, met 'vandaag hebben we ontdekt dat jij eraan komt' met de datum dat we er achter kwamen en een positieve test erbij. Die foto hebben we gegeven aan mijn ouders en zus. Super mooi en emotioneel moment! De rest hebben we het gewoon verteld.
     
  14. Friezin87

    Friezin87 Fanatiek lid

    22 jul 2015
    1.592
    1.036
    113
    Vrouw
    Buschauffeur
    Leeuwarden
    Nou ik heb het gisteren verteld, en de wat hebben we gelachen om mijn schoonmoeder. Mijn vriend duwde de echo foto in haar handen en het eerste wat ze zegt. Van wie is die.. schoonouders hadden niks in de gaten, toen naar mijn ouders. Doosje gegeven en wauw de mooiste reactie. Mijn ouders in tranen. Mijn moeder wou gelijk mijn oma bellen was 23.00 dus zei zou ik niet doen. Plus dat ze het sws nog 3 weken van mij geheim moet houden omdat ik minder ver bleek te zijn dan we eerst dachten. Maar wat waren ze alle vier blij.. heerlijk
     

Deel Deze Pagina