Hoi hoi, Mijn kleine meid is nu 3 weken en de laaste 4 nachten doe ik echt geen oog dicht. Ik mag blij zijn als ik 3 uurtjes kan slapen. Ze is na de laaste voeding zo onrustig. Ze ligt dan echt te kronkelen in haar wiegje. Ze wil dan alleen mijn pink om op tezuigen, speen wil ze niet. Na de enerlaatste voeding is ze vaak ook wakker en wil ze alleen maar bij mama liggen. Heerlijk natuurlijk als je kleine zo dicht bij je wil zijn maarja heb er nog 1 lopen en die wil ook aandacht enzo Afgelopen nacht toch wel even een traantje gelaten omdat ik zo moe ben. Ik heb de voeding van friso voor spugen en krampjes. daarnaast geef ik nog 2 x perdag borstvoeding met de fles. Echter loopt de voeding terug dus vandaag of morgen moet ik er helaas al mee stoppen Heeft iemand misschien nog tips/ideeen wat ik nog meer kan dan voor haar dat ze wat meer slaapt krijgt in de nacht en ik ook natuurlijk. Overdag slaap ze natuurlijk goed Alvast bedankt. Groetjesss Jetje
Het klinkt bijna alsof ze het dag en nachtritme nog niet helemaal onder de knie heeft. Slaapt ze overdags ook erg onrustig? Mijn dochter sloeg zichzelf steeds wakker met haar armpjes, vandaar dat wij op een gegeven moment zijn begonnen met inbakeren. Hier heeft dat wonderen verricht
Hier precies hetzelfde verhaal, de eerste 3 weken had Cloé echt niet door wanneer het nou dag was en wanneer nacht dus overdag sliep ze erg goed en snachts totaal niet Dit ging vanzelf over maar inbakeren was hier ook een groot succes! Sterkte ermee meid!
Heeft ze niet nog trek? Jammer dat je toch stopt met bv, dan kun je nl zo vaak en zo lang aanleggen als je wilt/ze willen Nou ja, je moet wel tijd hebben en een beetje slapen ook natuurlijk... Bv kindjes willen vaak 's avonds clusteren, oftewel veel en vaak bij je drinken.
overdag gordijnen open in bed leggen.dag en nacht ritme moet nog komen denk ik. sommige fopspenen pakte mijn zoontje ook niet. met avent was het meteen feest!gefeliciteerd!
ja het klinkt niet erg bemoedigend maar ik heb ook nachten met esmay op m`n borst in bed gelegen, zelf doe je geen oog dicht maar die kleine wel en idd alleen met pink werd ze rustig. ik ging dan meest s`middags even liggen, of lukt dat niet met de andere kleine. het enige positiefe is dat het vanzelf over gaat.
Bedankt voor jullie reactie. Toen ik jullie reactie las over dag en nachtritme dacht ik van oja daar heb ik nog niet aan gedacht Helaas kan ik niet altijd de slaap overdag inhalen. De oudste wil meestal geen middagdutje meer doen, maar als hij naar de opvang is dan slaap ik zeker wel een paar uurtjes bij. Inbakeren is ook nog een idee, ik kijk het nog een paar nachten aan voor ik daar mee begin. Als jullie inbakeren, hoe doen jullie dat dan? Bij mijn zoon had ik een soort inbakerpakje noemde ik het altijd. Heb ik toen online besteld, was erg makkelijk maar heb geen idee hoe het ookalweer heet
Ik gebruik de swaddle me, dat is ook een pakje dat je alleen nog dicht hoeft te doen met klittenband, vind 'm erg handig!
Bedoel je de Snug 'n Tug? Heerlijk ding! Dag- en nachtritme is veeeeeel te vroeg voor zo'n kleintje, dat is wishful thinking!
Wat bij ons geholpen heeft is s`avonds in de tummy tub met slaapzacht van zwitsal en de fles/borst op de plek waar hij gaat slapen. Succes
Meid, niet lullig bedoelt hoor, maar ze is 3 weken?! ik heb nog nooit gehoord van een baby die meteen doorsliep, sterker nog, ik heb al 3 jaar niet doorgeslapen! Je lichaam went snel hoor.. Natuurlijk logisch dat je moe bent, de bevalling is zo kort geleden, hoop hormonen, maar probeer te genieten van de uurtjes die je wel slaapt, en probeer overdag te slapen als je kindje ook slaapt. Verder, inbakeren niet zomaar gaan doen, pas vanaf 6 weken enin overleg met cb. Wat je wel kunt proberen is een andere vorm/merk speen, beide kids waren ook moeilijk met speentjes, tot ik er een vond die wel werkte, dus gewoon even experimenteren. succes!