De Mama's die uitgerekend waren in de 2e helft van december 2012

Discussie in 'De mama's' gestart door IngridE, 6 mei 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. IngridE

    IngridE Fanatiek lid

    31 okt 2011
    1.214
    0
    36
    Brabant
    Bel het AMK!

    (TOP dag gehad met Azu, Q & S in het lokale dierentuintje)
     

    Bijgevoegde bestanden:

  2. azucena

    azucena Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.366
    1
    36
    En óf het een top dag was!

    De dierentuin was geweldig :). Kereltjes hebben zich gedragen als voorbeeldige kindjes. Zo mogen ze vaker mee..

    De dieren waren vooral leuk voor de mama's (die wasberen zijn zó lief! Die wil ik wel in huis :), mits ze ook wassen dan.) Maar het springkussen en het zand waren een absolute hit. Het zonnetje maakte het nog net allemaal een stukje beter.

    Het was een goede dag!

    Ik vind dit toch een leuke foto :D.
     
  3. azucena

    azucena Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.366
    1
    36
    Flasyfly, geen tips waarbij het AMK niet ingeschakeld hoeft te worden.. Maar pff, ik snap niet dat je het volhoud.. Ik wil je alleen maar een hele, hele dikke knuffel geven. Hopelijk verbeterd het snel want hier ga je aan onderdoor :(.

    Hoe sta je tegenover kv :)? Niet dat dat dé oplossing hoeft te zijn natuurlijk, gewoon interesse.
    Zit er verschil tussen live voeden of een fles afgekolfde melk qua slapen?
     
  4. azucena

    azucena Fanatiek lid

    28 feb 2012
    2.366
    1
    36
    Verder hier donderdag wel een gigantische klap in m'n gezicht gehad.. Een reality check zeg maar.

    Mijn nieuwe fiets kan ik (hopelijk) volgende week ophalen bij de fietsenwinkel, dus ik wilde meteen een stoeltje kopen. Ik had de yepp in m'n hoofd, maar wilde even met fysio overleggen wat het slimste is voor Quinten.

    Nu blijkt dus dat Quinten helemaal niet in een voorop stoeltje kan :(. Hij kan alleen maar in een achterstoeltje wat in slaapstand kan en genoeg ondersteuning heeft bij het hoofde en de zijkanten (Startpagina / Fietsstoeltje / Romer Fietsstoeltje / Romer Achter Fietsstoeltje / Romer Fietsstoeltje Jockey Comfort Nick Grijs).
    Pff, ik kon (en kan :)) wel janken.. Ik had het me zo mooi voor gesteld. Lekker kletsend op de fiets, zonnetje erbij, Quinten een kus kunnen geven terwijl hij lief achterom kijkt naar z'n mama.. Maar ik kan hem straks dus gewoon helemaal niet zien zonder gevaarlijke taferelen uit te halen. Bah. Het lijkt zo gewoon en normaal, lekker fietsen met je kleine ventje voorop. Ik baal er gigantisch van en het komt nu binnen dat Quinten toch echt wel 'anders' is.

    Hier is het slapen overdag ook ruk. Hij valt gewoon niet in slaap.. Wakker bij de eerste moeheids signalen in bed leggen werkt niet, moe in bed leggen werkt niet, oververmoeid in bed leggen werkt niet, fles geven werkt niet, samen in bed liggen/in de houtgreep werkt pas na een uur, als het al werkt.. Hij slaapt overdag nu een uurtje verspreid over meerdere slaapjes, dat is écht niet genoeg. Ik weet echt niet wat het is, verlatingsangst is het niet, want hij doet het ook als ik erbij ben. Zodra z'n ogen dicht gaan begint hij te huilen. Als hij merkt dat hij in slaap valt is het dus feest. Erg vermoeiend om de helft van de week tot 22/23 uur met een over de zeik kind te zitten. En als hij dan eindelijk bij mij of in ons bed slaapt is het nog een ramp om hem over te tillen, vaak schieten z'n ogen dan weer open en kunnen we opnieuw beginnen..

    Laten huilen werkt ook niet. Zelfs dat heb ik inmiddels geprobeerd. Huilen resulteert in krijspartijen waar hij paars van aanloopt. Geen strak plan dus.
     
  5. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ff tussendoor geklaag over heel iets anders staan nog steeds vast op de parkeerplaats van decibel wat al om 23 uur was afgelopen tijd nu 1.30 Pfff
    Maar feestje zelf was mooi!!!

    Sterkte voor de nachtvoeders
     
  6. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    En ben thuis....

    Heel raar met een leeg bedje op de kinderkamer... Snel slapen kan ik morgen ons kleine mannetje weer ophalen bij opa en oma!!! Wat heb ik hem gemist
     
  7. Flashyfly

    Flashyfly Fanatiek lid

    11 feb 2012
    1.947
    0
    0
    Werk fulltime
    Limburg
    Nathalie fijn dat je het leuk hebt gehad. Jammer dat je zo lang moest wachten voordat je naar huis kon.
    Azu, dat is inderdaad een behoorlijke tegenvaller. Zeker als je er enorm op verheugd hebt. Balen!!!

    Wij hebben weer eens een goede nacht gehad.
    21.00 - 23.00 - 3.45 - 7.30
    Super blij en uitgerust mannetje. En ml en ik hebben ook kunnen bijslapen. Heerlijk!
    Zijn eigen kamer werkt positief.
     
  8. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
  9. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Super filmpje! Hihi
     
  10. lieverd86

    lieverd86 Fanatiek lid

    16 jan 2011
    1.007
    0
    36
    Groepsleidster kdv/bso
    Gelderland
    Hahaha lache!
     
  11. marijke88

    marijke88 Fanatiek lid

    29 dec 2008
    1.996
    0
    36
    kop van n-h
    Houd het dan nooit op?!?!

    me mannetje vandaag voor t eerst naar de basisschool, wou dat oma meeging, prima zo gezegd zo gedaan.

    komen thuis zegt me moeder ga maar even zitten moet je wat vertellen en ze begint al te huilen.....

    heeft me broer eergister op t punt gestaan om zelfmoord te plegen! hij stond al boven op een kraan! (werkt bij tata akna corus)

    hij durft nu niet eens alleen te zijn...

    nu blijkt dus dat het al 3 jaar heel heel slecht met hem gaat maar dat hij niet aan de bel durfde te trekken,

    maar wat ik gewoonweg niet snap is dat me (ex)schoonzus ook niet aan de bel heeft getrokken want zij wist hiervan!

    *sorry voor het ego bericht*
     
  12. Nathalievs

    Nathalievs Fanatiek lid

    30 apr 2012
    1.547
    0
    0
    NULL
    NULL
    Sterkte Marijke...


    Hebben jullie al nagedacht over een groep 1 autostoeltje? En dan voorwaarts of achterwaarts?
     
  13. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Jeetje, Marijke... Er blijft jullie ook niets bespaard... Gelukkig dat de situatie nu boven tafel is gekomen, zodat je broer hulp kan krijgen.
     
  14. Eldoli

    Eldoli Actief lid

    16 mei 2013
    407
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pfoeh, Marijke. Veel sterkte gewenst!
    Ik hoop voor jullie dat je broer snel goede hulp krijgt.
     
  15. Eldoli

    Eldoli Actief lid

    16 mei 2013
    407
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nathalie, wij hebben nog een autostoeltje. Deze is naar voren gericht. Ik ga er geen nieuwe om kopen...
     
  16. Liefdeis

    Liefdeis Fanatiek lid

    2 sep 2011
    1.012
    1
    38
    Hilversum
    Jeetje Marijke, wat heftig allemaal! Sterkte hoor...

    Kat: Hahaha, dat muziekje eronder doet het hem!

    Wij gebruiken al een autostoel groep 1, tot 9 kg achterwaarts, en daarna mag die voorwaarts!
    Jesse word al voorwaarts vervoerd, hij zat echt niet meer fijn in de maxi cosi, helemaal klem met zijn schoudertjes!
    Heb een foto bijgevoegd, was van de week!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  17. Whoppie

    Whoppie Fanatiek lid

    26 apr 2011
    2.780
    0
    0
    Jurist
    Gelderland
    Jeetje Marijke. Heftig hoor. Hopelijk krijgt je broer nu de goede hulp.
     
  18. Whoppie

    Whoppie Fanatiek lid

    26 apr 2011
    2.780
    0
    0
    Jurist
    Gelderland
    @stoeltje: we hebben pas een Romer King Plus stoeltje besteld. Gewoon voorwaarts. Tegen de tijd dat het echt ingevoerd en verplicht gaat worden, zijn onze kids al oud genoeg om zoner stoeltjes te mogen zitten. De stoel is binnen en zal waarschijnlijk in september of oktober in gebruik worden genomen. Lennox zit al erg hoog in de mc.
     
  19. sweetdreams

    sweetdreams Fanatiek lid

    25 jan 2012
    3.497
    2.220
    113
    Zo, ik ben ook weer terug. ML is weer aan het werk. 2 weken alleen maar leuke dingen gedaan, niet op vakantie geweest. Alleen een nachtje samen met ML naar Limburg. Ga niet helemaal terug lezen en reageren, want ik weet het allemaal niet meer. Wel geprobeerd mee te lezen, maar daar is ook alles mee gezegd. Zag dat er hier soms ook 3/4 dagen over 1 pagina werd gedaan, dus zoveel zal ik niet gemist hebben.

    @Marijke, sterkte!! Mn oma heeft het 2 weken geleden ook geprobeerd. Ze zit nu in inrichting voor ouderenpsychiatrie. Zo naar als je bij iemand op bezoek ga die liever dood wil.

    @autostoeltje, hier zit DL nog in het 1e autostoeltje, een MC Tobi. Moet voor haar op zoek naar 15-36 kg autostoel omdat ze de grens van de tobi van 18 kg denk wel bij in de buurt komt. Wil Ruben wel graag zsm over doen. Hij mag het voor zn gewicht, kan prima zelfstandig zitten en we rijden niet zo vaak erg ver. Buiten dat alles vind het ik gewoon veel gezelliger en ga mn kind dus ook echt niet achterwaarts vervoeren. Ze verzinnen telkens weer wat anders. Over een poosje moeten ze in de kofferbak.

    @Kat, superfilmpje!! Wel bewerkingsprogramma gebruik je??

    @mama's, met (nog/weer) gebroken nachten; sterkte!

    Hier kruipt Ruben ondertussen als een sneltrein het hele huis door. Favoriete kauwvoorwerpen zijn, de kabels/opladers van telefoons en laptop en veters van papa's schoenen. Vind het weer zo heerlijk om zo'n klein hummeltje over de vloer te hebben.
     
  20. Jkuil01

    Jkuil01 Bekend lid

    6 mei 2012
    828
    0
    16
    NULL
    NULL
    @marijke, jeetje wat heftig!! Zit jullie echt niet mee. Heel veel sterkte.

    @autostoel, hier past ze nog wel even in de mc. Daarna hebben we er geloof ik ook een van maxi cosi weet even niet welke hebben we nog van mijn zoon staan.

    Hier morgen weer naar het cb ben benieuwd hoe veel lana weegt en hoe lang ze is.
     

Deel Deze Pagina