Stel kletskousen! Hebben jullie de avatars lekker op elkaar afgestemt Hier werd Luna gisteravond om 10 voor 10 weer over de pies wakker. Dus even een beetje melk en weer naar bed en geslapen tot 8.11 vanmorgen. Luna gaat zo even naar oma en ik heb straks fysio
leuk meimamam! @bloem: succes op vestjes/jasjes jacht! Anders online shoppen ik ga lucas binnenkort in de wandelwagen doen denk ik! Als we vrijdag de maxi taxi van mn zus krijgen iig! Anders kan ik de maxi cosi niet meer zo fijn gebruiken om mee te reizen als ik ergens heen moet... hoe doen jullie dat eigenlijk? Maxi cosi alleen voor in de auto en altijd grote kinderwagen mee??? Nou ik ga beginnen..... Met het strijkgoed! Manlief is boodschappen halen en lucas ligt in bed!
Ik heb altijd de maxi cosi in de auto en heb altijd de grote wandelwagen mee. Gelukkig hebben we een grote auto, de Stokke is echt groot! Mira gaat zo naar bed, dan kan ik me even klaarmaken
Als ik of wij boodschappen gaan doen met de auto nemen we alleen de MC mee. Maar verder neem ik ook altijd het zitgedeelte van de kinderwagen mee. Je wil soms niet weten hoe mijn auto (een Ford Ka) eruit ziet haha helemaal volgebouwd! Lynn en ik hebben nog heel even samen geslapen in het grote bed (heerlijkkk..hihi ) Nu ligt ze te spelen en ik heb even snel gedouchd. Ga zo even richting de bus (heb geen auto nu) want wil even naar een winkeltje hier in de stad, die zit niet in het centrum maar in een klein winkelcentrum in een andere wijk zeg maar... niet echt op loopafstand, maar ik heb een een cadeaubon liggen en die gaat nu echt brandennnnnnn hahaha Ga gauw verder, dus tot vanmiddag meiden! Dan klap ik soms de helft van de achterbank naar voren om het beter te laten passen.
Hier maxi cosi altijd in de auto. Hebben nu inmiddels ook al stoel nummer 2 erin. Dus om vooruit te kijken Daarnaast heb ik altijd mijn buggy bij me.
Maar euh....ik neem aan dat we vandaag wel aan een deel 3 beginnen he. Het begint nu echt op te schieten met het aantal pagina's.
En met boodschappen heb ik ook alleen de Mc mee. Want ik heb adapters, dus die klik is zo op het onderstel.
Als wij boodschappen gaan doen dan neem ik allen het onderstel van de wagen mee en daar klik ik de MC dan weer op. Als ik naar mn zusje of wie ook ga neem ik onderstel plus wandelwagendeel mee. Is met de Bugaboo best fijn dat je de duwstang naar de andere kant kan klappen. Dan zet ik Luna dr vaak voor de gezelligheid bei als een soort van kinderstoel.
Trouwenss.... ik dacht altijd dat Liga 1e stap voor de verkruimelen was en die rode Liga 2e stap ook voor in de hand was... Nu zie ik op het pak staan dat dat pas bij 3e stap is... Maar Lynn eet die Liga 2e stap toch echt veel beter uit de hand dan bijvoorbeeld die berenkoekjes. Deze die kauwt ze een soort van en die berenkoekjes verslikt ze zich steeds in..
Ik heb trouwens al 2 autostoelen gekocht voor na de MC. Me moeder wil graag een buggy voor als ze echt goed kan zitten.. Snap het wel,, het is bij hun best krap en altijd een heel gedoe met al die zooi heen en weer slepen maarja ik heb niet voor niks zo'n dure bugaboo En sowieso pas in het voorjaar, want nu heeft ze lekker die voetenzak erin. En ik moet dan wel op zoek gaan, want ik wil uiteraard wel een "leuke" hahah (lees: ROZE)
Vanmorgen was ik aan het ontbijten en Luna lag in de box. DToen was ze me het brood uit de mond aan het kijken. En ik had een broodje met smeerkaas. Nou dr heeft er weer een heeerlijk liggen mee smikkelen hoor. Volgens mij vind ze het zelf best stoer dat ze het eten kan Ze kan dan zo gelukzalig kraaien hiih
Ik geef Luna wel een berenkoekje als koekje. En heb van de week met samen geknepen billen gekeken wat ze doet als er een stukje af brokkeld in dr mond. Maar dat gaat erg goed!