Mijn dochter wordt volgende week 3 jaar en was laatst heel enthousiast over Bunchems toen we dien in de winkel tegen kwamen. Toch lees ik online regelmatig dat het aan kinderen van 8/9 jaar wordt gegeven. Het is vanaf 4 jaar. Iemand ervaring?? Verwacht niet dat ze gelijk de voorbeelden van de plaatjes kunnen maken uiteraard maar meer eigen creativiteit op vrije loop laten gaan
Mijn dochter heeft ze voor haar zevende verjaardag gekregen op haar kinderfeestje, maar ik heb ze laten 'verdwijnen'. Google maar ene bij afbeeldingen op 'bunchems hair'.
Hahaha vreselijk! Maar in principe ben ik er altijd wel bij of in de buurt als ze met zoiets speelt omdat ik anders die dingen door de hele kamer vindt . En mijn dochters hebben allebei heel dun en stijl haar dus daar ben ik niet zo heel bang voor. Maar zou een 3-jarige er wat mee kunnen al? of echt nog te jong?
Ik maak me vooral zorgen om de katten. Ik kan mijn bijna-9-jarige prima uitleggen dat dat niet in je haar hoort.. Maar die maffe beesten vinden het vast tof speelgoed. Heb ik straks een kat vol kale plekken en gekleurde bolletjes Wat conditioner en wd40 op de poes.. Gaat natuurljk niet lukken.
Ik denk dat als ze het geduld er voor heeft ze er best wat mee kan Het is echt niet moeilijker dan van dat playmais
Mijn zoontje zag ze ook laatst en was zo boos toen we de winkel uitgingen. Ik had geen idee waarom totdat hij zei dat hij daar 'plakdingen'. Had gezien maar niet meer wist waar ze lagen. Samen gegoogled en het bleken bunchems. Ik heb ze voor hem gehaald. Heb twee zoontjes met korte koppies dus dat kan prima. Ze vinden ze heel leuk.
Onze jongste heeft ze met haar vierde verjaardag gekregen. Ze vindt ze erg leuk. Ze maakt nog geen beesten, maar wel bv bloemetjes of regenbogen. Als je dochter van kleien houdt, dan zijn bunchems ook leuk. Hetw erkt heel eenvoudig. Wij hebben zo'n startpakket met koffertje en 'raampje' waar je de bunchems op kunt plakken. Zo kunnen ze een bunchem schilderij maken. Ze weten hier trouwens dat je ze beter niet in je haren kunt doen