@niekekris: schat van een vent heb jij @mjs: mooi resultaat hoor! Ubercute... mijn 1e projecten zagen er veel slechter uit (sommige recentere ook )
Super leuk jurkje, toch?? @NiekeKris, haha, dat je man het uithaalt, hoef ik hier niet te vragen hoor, dan rollen zijn ogen uit zijn hoofd denk ik Zo, mijn weggevertje staat erop! Voor wie veel van thee houdt, haha.
Moni leuk weggevertje drink alleen geen thee En beddengoed ook leuk. Ben weer aan de naai geweest voor mijn kleinste meid. Een roos 4006. Ankie's Maaksels: Jurkje voor mijn kleine kabouter
Miron: Erg leuk! En jij hebt dat patroon dus...zou ik hem van jou in maat 80 mogen...? Vind hem zo leuk. <3 En misschien kan ik dan een ander patroon voor jou overtrekken?
Ik heb hem inderdaad ja en heb hem ook in maat 80 uitgeraderd. Als ik alle patroondelen vind hoef ik hem niet meer uit te raderen anders zal ik de ontbrekende delen nog wel even uitraderen.
Nou Niekekris heb net effe gekeken en miste maar 1 deel en die heb ik net al effe uitgetekend. Dus heb hem klaar liggen als je me je adres gegevens pb't stuur ik hem wel kant op. Wil je ook de berschrijving erbij? Anders scan k die wel in en doe hem erbij of mail hem je wel.
Dat is snel! Lief van je! Beschrijving erbij zou ik wel fijn vinden. Ik ga je een pb sturen. En moeten we maar even kijken of jij ook interesse hebt in een overgetekend patroon van iets wat ik heb.
Net even mijn 'hobbykamer' opgeruimd (daar staan oa alle boeken die we hebben, alle knutselspullen en alle naaispullen). Vond nog een half af dekbed overtrek, die gooi ik dus zo nog maar even onder de lockmachine. Verder ben ik bezig met poppenkleertjes. <3
Zo patroon zit in de envelop. En momenteel hoef ik er niets voor terug hoor . En of ik stuur het op of ik gooi het weg. Ik bewaar de uitgeraderde patronen niet. Meestal als ik hem nog een keer wil maken zijn de kids al uit het oude patroon gegroeid. Zal morgen even bij mijn schoonouders kijken of ik hem kan kopieeren anders maandag op mijn werk.
Mjs, heel tof kleedje. En fouten, tja zolang ze niet opvallen is dat niet zo erg hé Dat inknippen van armgaten wist ik in het begin ook niet en vond het resultaat daarom niet slechter eigenlijk. Liefzonnetje, ik wist niet dat je tricot niet moest zigzaggen tegen het rafelen maar nu las ik het idd ook in de ottbobre dat het niet nodig is. Nuja is toch fijner naar mijn gevoel als alles goed is afgewerkt. Nog even langs de blogjes gaan
@Miron: Bedankt! Ik heb echt zoveel zin om het jurkje voor mijn jongste te maken. Hier is Baby Born een balletpakje rijker. En het was nog recykleren ook, of mag je dat niet zo noemen als het poppenkleding wordt? Wil ook nog balletschoentjes maken en dan zal ik een foto posten. En dan pak ik het pakje en de schoentjes in voor in de schoen.
Oh een balletpakje voor de pop lijkt me ook super leuk. Maar ook een hoop friemel werk. Zo envelop zit op de post. En heb je de mail met de scans gestuurd met de beschrijving.
over giveaway's gesproken...... klik ben nu druk bezig met trui nr 14 (dacht ik uit mijn hoofd) uit de laatste Ottobre, met opstaand col-achtig kraagje met een rits erin.... dat was wel een uitdaging . Heb hem natuurlijk gelijk gevoerd gemaakt. Moet de mouwen nog en omzomen.... voor de oudste
Omdat de schoentjes niet echt het showen waardig zijn (het zijn meer slofjes geworden...heb ze nog anders geprobeerd te maken, maar die vond ik nog minder mooi), pop met het balletpakje zonder de schoentjes:
Hoi , ik ben op zoek naar een patroonvoor een harembroekje maat 86/92 . Nu weet ik dat deze in de ottobre 2011 nummer 1 staat , kan een van jullie mij hier aan helpen ( evt tegen betaling ) Liefs edith
Niekekris dat is een heel leuk baletpakje geworden voor de pop. mjs sorry kan je niet helpen die ottobre heb ik helaas niet in mijn bezit.