Voor mij echt een jongensnaam. Esra meer meisjesachtig maar de klank blijft hetzelfde en die vind ik voor een jongen. Voor een meisje vind ik Isra passender.
Doet mij denken aan een jongens naam. Komt ook omdat die naam in pretty little lairs voorkomt bij een jongen dus dat doet mij daaraan denken haha. Vind het wel een erg mooie naam!
Ik had vroeger een meisje in mijn klas, blond met blauwe ogen, en zij heette Ezra. Toch vind ik het een jongensnaam.
Een jongensnaam als het Ezra is. Een meisjesnaam als het Esra is! Prachtige naam voor een jongen vind ik!
Ligt inderdaad aan de spelling. Ik vind m superleuk voor een jongen maar mijn man niet😬 Anders stond ie zeker hoog op de lijst met namen😉
Ik vind Ezra een hele mooie poëtische en toch mannelijke jongensnaam. Esra inderdaad meer voor een meisje, maar die vind ik minder mooi.