Mijn zoontje krijgt voor zijn derde verjaardag een tweedehands iPad in zo'n Fisher Price houder. Dat klinkt heel verwend en is het misschien ook maar mijn zoontje is verstandelijk en lichamelijk beperkt en we merken dat hij dit snel oppakt in tegenstelling tot veel andere dingen. Maar omdat hij nu de hele tijd mijn iPad onder kwijlt krijgt hij dus nu een eigen. Wie heeft een goede tips voor leuke en/of educatieve spelletjes. Hij wordt dus volgende week 3 maar loopt verstandelijk erg achter. Rond 1 jaar.
Hoi, Dochter is vorige week twee geworden en wij hebben al een tijdje de volgende apps erop staan: Fisher Price- Giggle Gang. Op figuurtjes drukken die in beeld komen Fisher Price- Peek en Play. Beetje hetzelfde als hierboven maar dan met dieren. Disney Junior Speel. Verschillende spellen van ballonnen aantikken tot poppetjes aankleden. S is hier helemaal gek van. Hoe meer spelletjes je doet hoe meer plaatjes in je plaatjesboek komen Boerderij van Banana App Kids. Op de dieren drukken en dan maakt het dier het geluid wat dat dier maakt. Deze apps zijn allemaal gratis. Alvast een fijne verjaardag!
Onze dochter vindt soundtouch erg leuk. De liteversie is gratis, en heeft de plaatjes van dieren en auto's enz. (met bijbehorende geluiden).