Zojuist zijn mijn vliezen gebroken, ik ben op van de zenuwen en zo benieuwd hoe lang t nog gaat duren.. (hoop dat t een beetje snel gaat!) Iemand nog tips voor me (op dit nachtelijke uur ) ? Mag om 08:00 naar t ziekenhuis...Ik zou volgende week horen wanneer ik ingeleid zou worden, maar ben ook zo blij dat ze toch uit zich zelf komt! Spannnnend!
hai meis, geen tips hier , maar wel een heel grote TOI,TOI,TOI! bijna je wondertje in je armen! succes meis. groetjes diana
Bedankt ! Maar helaas is ze er nog niet weeën zetten niet door en moet nu afwachten..net voor een CTG naar t ziekenhuis geweest, was gelukkig allemaal goed ! Als ze niet doorzetten word ik morgen ingeleid. ..nou maar ff een tukkie doen dan
Dat is even flink balen! Ik hoop voor jou dat weeën alsnog op gang komen. Slaap lekker! Rust maar goed uit. Dikke knuffel!
ik kreeg 's nachts om drie uur weeen, en om 8.11 was mijn kereltje er. kan dus heel snel hihi Stresskip; succes met je bevalling. iig hopen dat de weeen lekker uit zichzelf op gang komen.
Hopelijk heb je n goede bevalling, het zou nu wel doorgezet zijn? Straks heb je je uk eindelijk in je armen!
Bedankt allemaal Het zet helaas maar niet door Echt heel vervelend... Achja..t kan nooit meer lang duren...
Ik weet dat het makkelijker gezegd is dan gedaan, maar probeer je krachten te sparen door nog even lekker te gaan slapen. Spannend hoor! Succes voor als het straks echt door gaat zetten.
Nog steeds geen weeën.. En, ja je mag gewoon doorlopen met gebroken vliezen (24uur) dan halen ze de baby.. Alleen als je kindje niet ingedaald is moet je gelijk liggen en een ambulance bellen Nou zo maar slapen dan...en hopen dat t vanaaf/ vannacht doorzet xx
Ooh balen zeg! Hier in t ziekenhuis laten ze je 24uur lopen dan een ctg en is die goed dan weer 24 uur.
dat heb ik ook gehoord bamjolan. dat ze je in het ziekenhuis nog 24 uur laten wachten. Hoop het niet voor je stresskip!