meiden wil jullie even een knuffel brengen ook voor jullie is dit een dag met een bijzonder randje!! ik heb onwijs veel respect voor jullie liefs yippie
haha is maar goed ook , want ik kan me zo voorstellen dat het dr niet uit ziet met zo'n kraamverband dr in Lekker om dr nu al mee te beginnen hoor, dan is het ook niet zo;n haast klus en vergeet je ook minder snel iets. Yippie, dank je wel, tis idd een dag waarbij we met onze gedachten bij Waardevol en man zijn.
Ze scheef idd op meerdere topics en liet ook vaak krabbels achter bij de "tijdelijke" topics. Ze was een gezellige kletser.
Yippie , dankjewel meid! wat lief van je. En idd mijn gedachten zijn de hele tijd bij Waardevol en haar man.... Lief je medeleven! Pcootje , nee haha een string????? nou dat lijkt me idd niet handig zeg! ik heb mn tas grotendeels al ingepakt! zal zo even naar de winkels! hmmm heb het idee dat de nesteldrang nu begint te komen het MOET gewoon klaar zijn ofzo.... he tot laters!
Ella shop ze..... is toch een prettig idee dat je het straks klaar hebt, dan hoef je je daar geen zorgen meer over te maken. Ow ja nog een tip, zorg dat je standaard de benzinetank gevuld hebt..... niet dat je dan nog eens moet tanken.
Hier is alles supergoed! Druk vanmorgen op mijn werk. Werk als secretaresse/binnendienstmedewerkster op een makelaarskantoor. En de markt trekt aan naar ons idee. De verkopen trekken aan, er komen elke week huizen in de verkoop....ik blijf maar koopakten en brochures typen en ren van computer naar printer naar kopieermachine naar inbindmachine. Gelukkig ben ik nu lekker vrij. (Ik werk op maandag een halve dag, dinsdag een hele dag, woensdag de hele dag vrij, donderdag een halve dag en vrijdag een halve dag. In totaal 20 uur.) Mijn vriend (systeembeheerder) was sinds 1 december 2010 werkloos vanwege een grote reorganisatie op zijn werk. Maar.....vandaag heeft hij te horen gekregen dat hij per volgende week weer aan de slag kan! Bij een bedrijf waar hij heel graag wilde werken. Hij wordt nu een collega van mijn zwager (ook systeembeheerder). Wij zijn helemaal blij! Verder zojuist een luiertas besteld waar ik al weeeeeeeeeeeken helemaal verliefd op ben. Hij is wel vrij prijzig (vind ik), maar van mijn vriend moest ik hem maar kopen als ik er zo verliefd op ben. Ik voeg wel even een plaatje van de luiertas bij. Verder probeert mijn vriend deze week zijn vader nog te charteren zodat ze deze week de meubeltjes van de babykamer even in elkaar kunnen zetten met zijn tweetjes. Dan is dat klaar voordat mijn vriend weer hard aan het werk gaat! En kan ik zelf verder met het kamertje aan de slag!
Be Happy , allereerst van harte gefeliciteerd dat je man weer werk heeft!!! En ook nog in een bedrijf waar hij heel graag wil werken! echt mooi hoor! Ben blij voor jullie! ik weet als geen ander hoe irritant en onzeker het is als je partner geen werk heeft. Mijn man heeft al 6 banen gehad , telkens voor een jaar... zn contract werd nooit verlengd! Dat kregen we altijd in november te horen en dan stond hij in december weer op straat. Nu heeft hij ook weer een ontzettend leuke baan en hoort in maart of hij een vast contract krijgt! We hopen het zo!! hij zou dan ook de opleiding tot deurwaarder mogen doen en dat lijkt hem ook zo fijn. Al met al best wel drukke en spannende tijden! (ben ook 4 maart uitgerekend He wat leuk werk doe jij zeg! En lekker 20 uur , maar toch mooi verspreid over de hele week! Dus jij hebt gelukkig ook een vast contract , ik ook! ben er zo blij mee. Nu al helemaal nu ik met verlof ben! Besef nu echt goed, hoe fantastisch het eigenlijk is geregeld hier! bedoel , ik zit thuis.. en krijg toch mn loon! ooooh wat een prachtige luiertas!!!!!!!!!!!!!!!!! wat leuk!!! daar wordt je gewoon vrolijk van zeg! leuk hoor! en geniet er maar lekker van als ie straks binnen is! ik heb een hele saaie , een zwarte van de kruidvat! mn man zei al , 'heb je al een luiertas???'' ik stond versteld dat hij dat woord uitsprak hahahahha! ik zei ''ja die heb ik al''! nou dat vond hij maar jammer , want hij vond dat wel een leuk cadeautje om te geven aan me! ik zei toen van , ach tassen vind ik altijd leuk! hint hint! (ik ben namelijk bijna jarig) Hopelijk kun je snel aan de slag in de babykamer! zou fijn zijn als je schoonvader je kon helpen met de meubels! Pcootje , ik heb neutral wasmiddel gekocht en van die color catch doekjes.. je weet maar nooit met die stiksels , die kunnen soms ook nog wel eens uitlopen. zou dat zonde vinden. Heb bvb een wit broekje met rode sticksels! EN! ik heb reisverpakkingen gekocht! 2 potjes waar ik zalf in kan doen en 2 flesjes voor lotion. Die vul ik gewoon en kan de rest gewoon thuis blijven! thanks nogmaals voor de tip! Verder heb ik al lekker dikke sokken ingepakt... ik heb vaak al gelezen dat , dat wel lekker is tijdens de bevalling? en zowiezo vind ik dat lekker. En ja daar heb je gelijk in met de benzine tank! Al staan onze auto's nooit zonder benzine hoor , maar dat is iig ook handig om aan te denken! ik zal zo mn roze hello kitty toilettas eens even van zolder pakken..... en daar alles maar in doen!
Het blijft een open foroum, iedereen kan en mag overal meelezen. Misschien is het nu extra i.v.m. de update's van Waardevol? Die gaan immers hoogst w.s. via schrijvers van dit topic. Elmo
Ik weet dat jullie allemaal aan Waardevol denken vandaag. Ben zo straks bij de condoleance geweest om onze steun te betuigen. Dappere waardevol en man stonden daar naast hun lieve dochter. Een heel emo moment om dit te zien.
ja precies dat dacht ik ook al! En verder is en blijft het natuurljk een open forum! ach moet zeggen dat ik zelf ook wel eens een topic lees hoor!
Lin , wat heftig moet dat zijn geweest. Dus jij kent waardevol persoonlijk? Wat ontzettend lief dat je bent geweest meid! och wat triest moet dat zijn geweest. ik wordt al emo bij het idee alleen al , dat die lieve waardevol en haar man daar naast hun prachtige dochter staan/stonden.
Klopt waardevol ken ik persoonlijk . Pff als ik eraan terug denk word ik al emo. Voor details mag je me PBen . Juist omdat dit een open forum is . Heb het zo te doen met die lieve schatten.
Ella, moet toch ook een stukje rust geven ipv alleen maar zenuwen hoop ik En dan zit je straks in de auto op weg naar ...... en dan staat je tas nog thuis Elmo, dat je intussen de P op me hebt prima, maar om nu op allerlei dingen wat ik in topicen plaats op en aanmerkingen over te maken is nogal kinderachtig. Betreft waardevol, daar doen we hier geen updates over, ze heeft niet voor niets besloten om het topic te verlaten, het is niet aan ons om haar updates naar ons toe hier neer te zetten.
Hahah...nou...mag je denken. Dat jij dit denkt zegt meer over jou dan over mij. Je mag me een pb sturen Pcootje, als je nog aanvullingen hebt. Lijkt me vervelend voor de anderen als je je frustraties over mij weer hier gaat botvieren. Ik lees overal en nergens en opmerkingen zoals jij hebt geplaatst, komen we vaker tegen. Vandaar dat ik uitleg dat het hebben van meelezers eigenlijk heel gewoon is, omdat het een openbaar forum is. Gelukkig vinden de meeste het inderdaad ook gewoon en niet storend. Ps Had ik al verteld dat ik uit het noorden kom?
pcootje , denk niet dat Elmo het vervelend bedoeld hoor meid! En hoe dan ook het blijft natuurlijk een open forum! Nogmaals , ik volg sommige mensen ook wel eens hoor op andere topics waar ik ''eigenlijk niks te zoeken heb''. pure nieuwsgierigheid! Lin , nou wat erg zeg. sterkte er maar mee! Elmo , woon je in Groningen??