Haha Eda je hoeft niet te gissen waar hij van droomt. Een bed voor zichzelf. Lizzie kan me voorstellen dat je lijf het er niet mee eens is. Krijg je nog een soort van afscheid? Werk ze nog. Gaaf Ika om dat te zien en voelen. Losje ben je alvast ah oefenen met wcpotknuffelen? T komt alleen uit het verkeerde gat... Beterschap meisie.
Jullie krijgen groeten van mijn minnaar. Hij is alvast de muur opgekropen vh geval ml onverwacht thuis komt.
Nee by mn minnaar doe ik dat niet. Alleen by ml. Ik heb hem zojuist van het leven beroofd... (mn minnaar, niet mn man...) Ik ga werken. Dikke kus iedereen!
Ieeeeewwwwww. Vind je minnaar maar een enge vent. Brrr Ik ga zaterdag avond nog met wat collega's iets drinken. Ff terrasje als het weer is.
Mgbk, ik doe de administratie en telefoon aannemen, mail beantwoorden en de site en dergelijke, mijn man is een hell met de computer... Hij gaat nu ff voor een ander soort bedrijf werken die een ZZP'er zoekt die minimaal 20 uur werkt sommige weken kan tot 40 uur, en dan kunnen we daarom heen even onze zaak plannen, dan hebben we iets en met 20 uur zouden we makkelijk rond moeten kunnen komen, op papier hoeft hij maar 20 uur te werken om alles rond te krijgen Had het al wel ergens uitgelegd, maar is niet erg hoor, word zoveel gekwebbeld hier En ik denk dat liedje vrolijk extra op haha... Liefoe, hahahaha ik heb een Franse en Belgisch kant van mijn familie Dus tja sommige wonen nog in België Vandaar dat ik de dagen ken haha Ika, gaat op eens snel zeg... Lov, super weer een mooi kaspel, wel vervelend van je flach back Mooie buik hoor!! Dido, ja moet eigenlijk veel pasta en suiker eten van de diëtist, maar van VK mag ik maar 3 kilo aan komen ivm behoorlijk over gewicht, dus tja en ik lust ook niet zoveel nu... Mgbk, wat een mooie minnaar
Aaaah wauw Ika! Dat is bijzonder! Neem je ook soms wat op met de videocamera? Deed ik wel en is best leuk om terug te zien Lizzie verven mag gewoon hoor Hahah Eda vindt m wel grappig die opmerking. Zo hier toch even naar de bouwmarkt geweest en nu ga ik op de bank liggen ben moe.
@parel Hmmm....dat is wel een hele uitdaging inderdaad. Eigenlijk pasta en suiker moeten eten en niet te veel aan mogen komen. @mgbk Ik wist niet dat jij op zulke harige manen viel. Wel handig 8 poten @Ika wat leuk zo'n voetje! Hoewel...klinkt wel een beetje pijnlijk. Of valt dat mee? @lov Echt een mooi buikje hoor! @hier Zo lief...Ik zei appte net aan m'n vriend dat ik heel erg rugpijn hebt. Zegt ie ook, ben je niet zwanger, want dat kan een symptoom zijn. Zo schattig dat hij zich daar in verdiept heeft.
@Dido, het doet geen pijn, maar is wel een apart gevoel. Soms kan ze zo draaien en bewegen en dat is niet altijd aangenaam @Lov, ja ik heb al een paar bewegende buik filmpjes gemaakt. Elke keer als ik de telefoon in de aanslag heb dan is ze weer rustig. Lekker eigenwijs dus
Ahh dido dat is zeker leuk dat ie dat weet! Lov rust lekker uit meid, meiden bij opa en oma toch? Ika bijzonder hoor♥ Parel van veel pasta kom je juist toch aan?! Hier ml is al thuis, hij was helemaal bezorgd weggegaan vanmorgen, nu is ie met de kids boodschappen doen. Ik ben misselijk en heb hoofdpijn pfffff.....gelukkig niet meer uit me gat gepiest hahahahahaha D)
Losje, haha ja daarom, ik moet de suiker goed krijgen door meer pasta te eten van diëtist, maar VK wil dat ik zo weinig mogelijk aan kom, dat gaat het dus niet worden. Verder kan mijn lage suiker geen kwaad voor pareltje, dus komt wel goed. Dido, pak nu soms wat chocola en dat helpt wel... Ika, haha dat is leuk als je dat gaat zien
@Parel, fijn dat het zo goed in de gaten wordt gehouden @Losje, die mannen he, die maken zich snel ongerust Hier net via een fb pagina gratis rompertjes gescoord. Wel grappig concept. Je kunt ruilen of gratis ophalen hihi.
Ika haha dat is leuk... Ja ze houden me heel goed in de gaten. Ik moet minimaal 1 maal per week zelf bloedsuiker testen, krijg strips en prikkers nu ook vergoed tijdens de zwangerschap, had dat ding om te oefenen en zo achter lage suiker gekomen.. Dus deed elke maand keertje een curve... Maar nu vinden en VK en HA en diëtist het medisch dus krijg ik voorlopig vegoed, wel erg fijn Want die dingen zijn duur
Ooooooooooo geweldig is bijna zoals je zo op 't internet ziet Lizzie ,dikke beterschapsknuffel Dido ,mensenlief ik ben mee aan't knabbelen met de rest