is heel interessant om te doen hoor! Heb ik ook toen gedaan zo'n resem infoavonden en wetende wat een TSR of toeschietreflex is is heel belangrijk!
Hihi, wat een besparingen. Ik had in januari over kunnen stappen met de verzekeringen. Alleen niet gedaan omdat mijn hoofd er niet naar stond i.v.m. de miskraam. Jammer, maar te laat. Ik ga proberen te besparen met de wasbare luiers. Binnenkort een probeer set bestellen en in de eerste weken kijken wat het beste bevalt. Mijn vriendin vindt ze ook nog steeds super en zij werkt 5 dagen in de week. Dus als zij het kan
Zo bijgekletst Ik vind het wel leuk dat jullie mekaar daarin helpen want bij ons is dat heel anders in BE. Lol lov ik zie je al met de meetlint opmeten om te zien wat het zal worden
Ja Ika ik had er ook niet zo over nagedacht....heb gelukkig nog tijd om over te stappen. Nu denk ik of een pretecho met 32 stom is? Want eigenlijk is het ook stom om 100 euro weg te gooien ...
Ik doe geen pretecho, want ik krijg standaard van mijn vk met 30/32 een groei- en liggingsecho bij het echobureau. De echoscopiste zet ook altijd nog even de 3D echo aan en ik heb tot nu toe ook steeds een printje ervan meegekregen. Even inscannen bij mijn pa en dan lekker bewaren
zo lang soepel lint met centimeters op lintmeter of meetlint. waar de kleermakers je maten mee opnemen pretecho bij 32 weken is leuk in de zin van dan heeft je baby meer spekkie en zie je echt hoe hij of zij op iemand trekt (mama/papa).
Maar dan ga je overstappen naar? FBTO En doe je dat dan alleen voor de pretecho? Ik heb een collectiviteitsverzekering via mijn werk. Tja ik vind verzekeringen vergelijken altijd maar kl*te werk. CZ kwam toen voor mij goed uit de bus. De ene lijkt voordeliger maar die vergoed dit weer niet en een ander weer wel. Blijft volgens mij altijd een beetje schipperen. Komend jaar maar weer vergelijken naar wat eht beste is met een kindje.
Hee Lov, ga je toch gewoon 2x! 1x rond de 26w en 1x rond de 33 w. Je krijgt het dan toch vergoedt! Ika, leuk dat jouw VK het ook op 3D zet! Wij hebben met de jongens ook de DVD gedaan, binnenkort eens laten zien aan ze, kijken hoe ze het vinden! Hoe is het in BE dan Nimme met de verzekeringen? Ook zo belachelijk duur?
Whanahaah nimme op die manier Ja mamavandj dat is een goeie Bouwjaar fbto is al goedkoper dan cz. Ik krijg de kraamzorg helemaal vergoed .... En eventueel een pretecho. Voor mij genoeg redenen hoor. Tandarts krijg je tot 250 euro per jaar vergoed...ook genoeg lijkt mij.
@mmvdj ik zou nu vergoed krijgen *de kosten van een poliklinische bevalling zonder medicatie *4 dg extra kraamzorg as t medisch noodzakelijk is *6 uur kraamzorg na ziekenhuisopname Eigen bijdrage wordt niet vergoed het leek me niet onaardig. EB kraamzorg is ongeveer dan +/- 4*49=196. Dus als ik zou willen moet het niet zo zijn dat ik 200 of meer pleuro extra premie moet betalen.