LK: Meis toch! Ook een dikke knuffel voor jou!!! Dat is idd stap 1, bekijken of je nog met de ander verder wil... Succes met je keuze meid, lijkt me super moeilijk! Als je een keer wil praten of gewoon even weg wil, dan weet je me te vinden!
LK ik hoop dat jullie er samen uit komen.. ook ik heb het gehad met een ex vriend van mij...was stapel op hem en kon ook voor mijn gevoel alleen maar met hem izjn....ook is een factor in mijn leven blijven spelen en dat weet mijn man ook...echter heb ik dus de knoop door moeten hakken om daar volledig afstand van te nemen omdat ik zijn aandacht wel enorm leuk weer vond ondanks dat ik getrouwd was etc. etc... dus het is tabee...en gelukkig ten goede gekomen...maar ook bij mij was de twijfel mede doordat ik de aandacht kreeg van een ander of ik wel genoeg van manlief hield..maar bij mij was het toch echt zo een vlinder die voorbij kwam en die ik lange tijd niet meer gevoeld had bij mijn man...maar dat kan ook niet anders na zoveel jaar bij elkaar te zijn dan is het ook een keer niet meer spannend en wellicht ook voor een lange tijd....en voel je je al snel gevleid door andere omdat je juist dat mist van je eigen vriend/man.... pfff zwaar heb ik het toen gehad en jij nu.... maar meis probeer gewoon op je gevoel af te gaan en het aan te kijken..probeer in ieder geval niets overhaast te doen! Knuffel van mij!
ooh en het lijstje: Itsme: gestopt met de pil vanaf sept. 2010, bezig vanaf jan. 2011 Mira: gestopt met de pil vanaf dec. 2010, bezig vanaf feb. 2011 Toekan: gestopt met de pil vanaf aug. 2007, bezig vanaf okt. 2011 PCOmama: nooit pil gehad na bevalling 9-6-2007, nog steeds bezig
haast en spoed is zelden goed, volledig op jou vergeten te reageren! Lieverd, het is volkomen normaal dat je in een relatie soms twijfelt aan je liefde! Het zou fout zijn om het niet te doen. Dat zou pas willen zeggen dat je de liefde als garantie ziet en dat is het niet. Liefde noemen ze niet voor niets een werkwoord. wij hebben hier ook al 2 keer op het puntje van de afgrond gestaan. één keer zelfs zo dat ik echt mijn spullen al weer gepakt had, om te vertrekken, maar steeds kwam het weer goed. En we zijn er alleen maar sterker door geworden. Het is goed om af en toe in vraag te stellen wat je nog voor elkaar voelt; je mag zeker niet samen blijven uit gewoonte. Maar als je samen besluit om voor een kindje te gaan, dan denk ik toch dat de grote liefde nog steeds aanwezig is, anders kan je dat 'klussen voor een beebje' moeilijk een plekje geven denk ik. Maar neem maar even de tijd om voor jezelf alles op een rijtje te zetten: maar geef ondertussen ook je man de kans om te bewijzen dat hij echt wel voor je wil vechten en dat hij kan tonen hoe graag hij je ziet.. en wie weet:word je weer op slag verliefd op die vent van je.. soms heeft een relatie wat vonken nodig om weer vuur te vatten Hele dikke knuffel!
Ik probeer zp een beetje los te laten en dat lukt wel goed. Betekent wel dat ik jullie niet meer kan bijhouden Sterkte voor de meiden die het nodig hebben. Speciaal nu even voor LK en Jeskejes. Ik ga even bedenken wat ik wil. Want alleen mee lezen is niet wat ik wil, maar steeds op iedereen reageren is me teveel.
Bo dat begrijp ik goed! Ik heb dat ook gehad.. en eigenlijk nog steeds wel een beetje hoor. . Ik denk ook dat ik zp weer uit mijn favorieten ga halen (want ja, na de vakantie staat het daar weer, door veelvuldig bezoek)... en dat ik hier ook wat minder ga komen. de rust van vorige maand, leverde me wel geen vroeg ei op, maar wel veel meer tijd voor mezelf en mijn mannetje en minder 'gemoet' gevoel. dus ik begrijp je heel goed!
Bo niks is verplicht he!! Voel je ook niet verplicht om hier te lezen en te reageren!! Even ego bericht............ Sinds een paar dagen geeft dochter aan als d'r luier vol met plas zit en wil ze een schone!! Nu doet ze dat ook als ze een "grote" boodschap heeft gedaan
Bo: Wat Kelly als zegt: Niks is verplicht, als je het druk heb om even niet mee wil/kan lezen dan is dat nu gewoon zo!!! We worden echt niet boos als je wat minder hier bent hoor Kelly: Wat moet je trots zijn zeg!!! Mss binnenkort eens proberen zonder luier overdag? Of wil je daar nog even mee wachten?
Daar wachten we nog wel even mee , zal wel van de zomer worden dan is het weer er ook beter voor Maar ben allang blij met dit voorlopig
Kelly: Idd, in de zomer is het fijner om te doen! Schoonzus deed dat ook bij haar oudste kids (van april 2005 en april 2007) en ik verwacht dat ze dit ook gaat doen als de kleinste zover is (van mei 2011). Bij haar deed ze altijd de kids lekker zonder luier in de achtertuin rond laten lopen en als er een OEPSIE komt, dan is het zo weer weggespoeld
Ideaal zo'n tuin Wij hebben alleen een balkon hihi, ga wel naar mijn ouders toe in de zomer hihi . Zullen ze niet erg vinden als ik met de kleine kom, goed excuus
Waxientje ik hoop zo dat t wel goed blijft gaan. Wat vind ik t erg voor je. Dikke knuffel!! Denk aan je. Fijn dat buikpijn weg is. Nuage gefeli met je oma. Mooie leeftijd. Pco wel potverdrie toch die vervloekte duivels :x Mira goed bezig met de was! Kelly dikke knuff ook voor jou! Wat goed van je dochter! Liefkleintje ai ai meis. Wat moeilijk. Wel fijn dat je mannetje eraan wilt werken. Hoop dat jullie er aan uit komen. Knuff ook voor jou! Bo doen waar jij je goed bijvoelt! Geeft niks. Al lees je maar mee meis. Als je maar komt vertellen dat je zwanger bent.
Veerle, fijn dat er iets aangedaan wordt op het werk! Zijn toch ook wel lange dagen. Hopelijk mag je mannetje snel van de medicijnen af, zal wel fijn zijn! Jeske, goed zo meid, hopelijk heb je gevonden waar je mindfulness kan laten doen. PCOmama, wat balen dat de duivels er zijn! Mira, je ei krijg je toch pas later te zien op FF? Fijn dat de koelkast het weer doet! Kelly, gelukkig dat ze alles terugdraaien! Heb je een beetje rustig gehouden vanmiddag? Wat knap van je dochter! Evy, wat een mooie foto meid!! Waxientje, nee toch?! Ik ga voor je duimen en hopen dat het allemaal goed zit!! Nuage, gefeliciteerd met je oma! LK, hopelijk komen jullie er samen uit!! Dikke knuffel en heel veel suces met je keuze. Bo, idd wat de andere meiden aangeven, gewoon doen wat goed voelt! Itsme: gestopt met de pil vanaf sept. 2010, bezig vanaf jan. 2011 Mira: gestopt met de pil vanaf dec. 2010, bezig vanaf feb. 2011 Toekan: gestopt met de pil vanaf aug. 2007, bezig vanaf okt. 2011 PCOmama: nooit pil gehad na bevalling 9-6-2007, nog steeds bezig Amanda: getopt met de pil vanaf sept. 2009, bezig vanaf feb. 2011 13 maart hebben we al de volgende afspraak. Half 11 moeten we in het ziekenhuis zijn voor een gesprek met de fertiliteitsverpleegkundige en daarna nog met een specialist (weet alleen niet meer wat voor) Was een fijne intake, arts zei gewoon waar het op stond en waar we rekening mee moesten houden. Knop omzetten naar de MMM, had er stiekum al een beetje rekening meegehouden, dus dan valt de schrik wel mee. Alhoewel het best wel binnnenkomt als het door een specialist gezegd wordt.
Fijn dat jullie een goed gevoel hebben gehad na het gesprek. En 13 mrt schiet al weer op! Best wel heavy als de arts het zo zegt lijkt me. Succes! Bo: zou het jammer vinden als je niet meer komt. Ik ben dr ook niet meer zoveel. Afstand nemen kan helpen. Waxientje: hoop dat niks betekend voor jullie en dat alles oké is! Evy: fijn dat jullie goede echo hebben gehad! PCO: balen vd duivels! Op naar het kerstkind Binnenkort weer Tamoxifen? Mira: balen van die k^%+=^%- cyclus van jou! Hoop snel op goede behandeling voor jullie! Noorus: hoe is ie met jou? Rest: zwaai! + fijne avond!
Heej lieve meiden! Net van 7:00 17:30 gewerkt, ben kapot Momenteel ligt er weer een client op sterven, dus daar zijn we behoorlijk druk mee. Nu even onderuit op de bank, vriendlief heeft lekker gekookt @ Veerle, wat fijn dat je even bij je vriendin langs kon En goed dat ze op je werk zaken aan gaan pakken! En ja heerlijke dagen gehad, maar nu op het werk ook meteen weer heftig (ligt weer iemand op sterven) Hoop dat je man in aanmerking komt voor de behandeling! Doe jij nu nog aan ZI!? @ PCOmam, neee geen duivels Had zon goede hoop bij jou @ Mira, ik zing nog voor jou ei hoor! (waren ze op mn werk niet zo blij mee ) @ Evy, wat heerlijk meis! Geniet er lekker van! @ Uberbitch, @ Kelly, spannend morgen! @ Waxientje, jeetje wat schrikken meis!!! Heb je ook krampen? Bruinverlies hoeft helemaal niks te betekenen he, maar snap je angst wel Hoop dat het hierbij blijft meis! @ Liefkleintje, aaah meis toch Wat klote voor je En wat Toekan zegt, helemaal mee eens! @ Bo, goed dat het je goed doet meis. Voel je niet verplicht hier te reageren. @ Amanda, dat lijkt me ook niet niks meis, maar wel fijn dat jullie geholpen worden!
Yepsie ik mag weer aan de Tamoxifen....a.s. zondag begint het weer dus dan kan ik weer ietsie geirriteerd overkomen whahaha.... Maar goed, het is een goed doel niet waar Kerstkind here we come Hoest met de rest? Iedereen weer een beetje van het $^$%&%$ gevoel af of dat niet? Knuffel voor de meiden die er even doorheen zitten!
Ja Ja, manlief is er helemaal blij mee! Ik wat minder toen ik het APK rapport zag, maar goed....er moet toch nog wel iets mee gebeuren vind ik dan he..maar goed APK zit er wel op dusss het zal allemaal wel! Binnenkort moet de distributieriem vervangen worden..maar ja dat moet altijd..ik hoop dat we er geluk mee hebben en anders verpats ik hem weer hahaha... mama rules zullen we maar zeggen
Pff...een nog groter (*#@(&#$*(&#@*(&$# gevoel. Na opwerking waren er nog maar 1,4 milj zwemmers over... Maarja...positief denken was het he?
Zware werkdag Noorus! Nu met de beentjes op de bank Succes met Tamoxi PCO! Hier alles verder goed hoor! Lig met dekbed op de bank en heb warme choco op Noorus we doen nog ZI,maar ronde 4 maar 1 poging aangezien m'n ei in ene veelste vroeg was (en ik op wintersport er geen zin in had om het op deze manier te doen...), hadden we nog eventjes niet op gerekend, was al rond cd 14-17, ronde 3: cd 27 en ronde 1/2 rond cd 32-37. Dus de cyclus word korter Komende ronde vanaf cd10 1xper 2-3 dgn ZI doen... En dan misschien ook een kerstkindje