Yeah mn medestalker is weer gearriveerd!! Zwaait ff naar Veerle. Auw keelpijn das niet fijn. Daarom hop op tyd je nest in jij. mmm kaascroissant ook lekker. Ah op zich wel goed teken dat ze verbaasd waren dat je ziek was. En dat ze bezorgd waren. Fijne aaf meis.
Dank u dank u. Ik ben nu bij ma. Maarr tv is belangrijker haha. Verder weet ik t niet. Op tyd naar bed denk.
Heel verstandig Jeske! Ik heb vanmiddag, had extra lange pauze ingelast, een grote chocolade-paashaas gekocht bij de Hema! En een chocolade-ding, waar op staat 'Ik vind je lief' Heb ik aan m'n man kado gegeven Hij was helemaal blij, schattig toch!?!
Ik kijk bij mijn abbo's en wat schetst mijn verbazing... Geen nieuwe berichten!! ik denk dat klopt niet! Hihi julle zitten alweer hier!
Ah Veerle lief van jou!!! Dan zijnt net kleine kinders he als die mannen iets jrygen. Ja Jez sorry de dames kletsen hier zo veel. Dan ist topic zo vol. Heb ik niet aan meegeholpen hoor
Veerle ik voel aan mn water dat deel 3 heel roze uit gaat pakken. Zou beteken dat dat gebeurt in ong 1.5 maand. Dan zitten we weer in deel 4 :O
Ik hoop het meiden!!!! Gewoon geen rood meer in deel 4!! Eindstation zwangerenland in zicht zeg maar!
En dan kan je daarna een cursus gemene opmerkingen incasseren bij mij volgen!! Jeetje wat kunnen mensen dom zijn zeg Edit:en dan bedoel ik niet jullie hoor!! Maar bepaalde mensen bij mij in de buurt met hun praatjes
@kelly wat een gezellige banner! @Noorus, balen dat je ei nog niet is geweest... Ik zou je ook niet kunnen vertellen hoe lang je moet wachten. @Nuage....ik kan er niet bij! Wat een fout!!!!!!!!!!!!!!!!!! @Mira, wat fijn dat het zo goed ging bij de gyn! @Waxientje wat fijn dat alles schoon is...nu hopen dat je je snel beter voelt... @Toekan wat bijzonder! @LK mooi zeg! Fijn dat ik jullie toch weer heb gevonden En ik: obstipatie en wittige afscheiding. Ook net onder de douche een ieniemienie beetje wit uit mijn tepel?! Maar ik negeer weer door. En trouwens, temp de laatste dagen net als vorige maand en toen was er ook niets.
Jeske nee vond het niet echt tof nee! Of ik nou zo ongelooflijk dik geworden ben?! En bedankt he! Zijn het er echt geen 2? En bedankt he! Je wordt wel flink dik he! En bedankt he! Gister zegt nog iemand nou bij jou zie je nog niks! En bedankt he natuurlijk...ben zo dik van mezelf
Nee meen he niet. Wat een herten zeg grrrr jeetje. 1 oor in ander oor eruit. Maar das zooo moeilijk. T komt toch hard aan.
Waar was dat gebeurd dan Jez??? Lullig van anderen zeg! En Bo, had ik ook in ronde 3... Hoop dat het voor jou iets betekend! Succes met wachten!