De roze klustrein op weg naar zwangerenland deel 5!!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Amanda13, 10 apr 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jeskejes

    jeskejes VIP lid

    1 feb 2011
    8.580
    0
    36
    Eigen baas nu
    brabant
    Weer een teken v leven van mij. J.ens is sinds zaterdag thuis en is toch even een ritme vinden. T is heerlijk dat ie thuis is en t is me een portret. Heeft al een eigen willetje.
    Hy drinkt goed, slaapt met vlagen. Vannacht was hy onrustig. En ligt dan t liefst op je. Al met al is t genieten en doet hy t goed.
     
  2. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    @ Jeskejes fijn dat die thuis is zeg :) heerlijk van genieten meid!! en super dat die het zo goed doet :D

    @ Hier Vandaag de Groeien liggingsecho gehad :)
    wat is het gegroeid zeg jeetje niet normaal!! zon verschil met de laatste echo
    alles zag er goed uit en was allemaal kwa groei netjes buikje was iets groter en beentjes wat kleiner maar allemaal binnen de curve ..
    ligt ook al netjes met het hoofdje naar beneden maar is nog niet ingedaald dus afwachten wanneer die dat gaat doen!
    heb een echo foto in mn album staan hij knipperde ook nog iets met zijn oogjes zo schattig hihi

    36 weken.jpg
     
  3. Wachtende

    Wachtende Fanatiek lid

    29 nov 2011
    4.414
    0
    0
    Toekan dat is idd ff schrikken. Hoe gaat het nu?
    Nuage wat leuk he..al dan die eerste keertjes
    HF mooie echo foto's! Laat t indalen maar beginnen
     
  4. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    tis rustig hier meiden :( leven jullie nog ?
     
  5. PCOmama

    PCOmama Fanatiek lid

    8 aug 2010
    3.520
    0
    0
    Eigen bedrijf
    Almere
    Hier een teken van leven bij mij ;)

    De kleine Sophie doet het hartstikke goed...het wordt al een kleine bolle van zwolle... en dat geheel op mama melk *trots* :)

    Grote broer is ook zo trots als een pauw en kust zijn zusje de hele dag door....

    Met mijzelf gaat het ook super...dus mag niet klagen eigenlijk...

    Hoe is het verder met jullie? Due date nadert voor jullie meiden... spannend..alles al af? Toekan hoe gaat het met jou, was de uitslag bij nader inzien gewoon positief?
     
  6. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    @ Pco mama fijn dat alles zo goed gaat zeg heerlijk :) mag je zeker trots op zijn hoor!! ik kan niet w8 hihih

    met mij gaat het goed zit met smart te w8 wanneer de kleine man gaat komen ben het zwanger zijn namelijk wel een beetje zat! en wordt met de dag nieuwschieriger naar de kleine vent :)
     
  7. liefkleintje

    liefkleintje VIP lid

    16 jun 2011
    5.790
    1.142
    113
    Vrouw
    Hey meiden,

    Ook ik leef nog! :D

    Vandaag mijn laatste paar uurtjes gewerkt en nu verlof! Maar voor mijn gevoel had ik dat al erg lang! Ben natuurlijk al vanaf 7 weken ziek thuis en werk sindsdien boventallig.

    Ik merk ook dat ik steeds meer uitkijk naar haar komst! Ben er ook wel klaar mee ;) Vooral omdat thuis alles klaar is en dus de verveling wel wat komt.
    Hopelijk laat ze ons niet al te lang wachten ;)

    @Hope, heeeeel herkenbaar dat je er klaar mee bent! Hier dus ook!! Alleen bij jou mag hij ook echt al bijna komen :D Spannend hoor!!!

    @PCO, wat fijn dat het allemaal zo goed gaat! Heerlijk! Lekker blijven genieten dus op die roze wolk!!
     
  8. Grumpy

    Grumpy Niet meer actief

    Hier gaat het slecht, ben sinds een week onder behandeling bij de crisisdienst vh Altrecht, maar nu eindelijk goede begeleiding!

    Sam heeft net d'r 1e prikjes gehad:( Maar zich heel netjes gedragen. Ben zo dol op m'n kleine meisje❤ Maar ook zo verdrietig dat al het oude zeer naar boven komt drijven:(
     
  9. PCOmama

    PCOmama Fanatiek lid

    8 aug 2010
    3.520
    0
    0
    Eigen bedrijf
    Almere
    Jeetje Grumpy...sterkte ermee!
     
  10. jeskejes

    jeskejes VIP lid

    1 feb 2011
    8.580
    0
    36
    Eigen baas nu
    brabant
    Grumpy dikke knuff. Goed dat je nu goede begeleiding hebt!

    Lk en Hope laat ze nog maar ff zitten hoor haha. Maar ik ken t nieuwsgierig zijn naar je ukkie.

    Hier gaat t goed. De bv gaat goed. En we genieten volop van ons kleine monster.
     
  11. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    @ liefkleintje jaa echt he hihi kan niet w8 :)
    @ grumpy jeetje sterkte meid fijn dat je goede begeleiding hebt iig
    @ jeskejes k heb een limiet ingesteld voor me zelf ;) vanaf zaterdag mag die komen van mij ben dan precies 37 weken dan mag je ook officieel thuis bevallen ma k wil in het zkhuis !! Ben er echt klaar mee t zit me allemaal in de weg en kan mn draai nie meer vinden met slapen bah! Hoop gewoon dat die niet meer lang opzich laat wachten en gezond en well ter wereld komt :)
     
  12. Noorus

    Noorus Fanatiek lid

    17 nov 2011
    4.575
    0
    0
    Superspannend meiden!!! Ben zo benieuwd naar de komende bevallingen! :) Einde is wel pittig he?! Heb het gelukkig niet zwaar gehad, maar was wel zooo benieuwd!

    @ Grumpy, dikke knuffel meis!

    @ PCO, fijn dat alles goed gaat!

    @ Jeske, lekker genieten van het monstertje! Mooie foto zag ik op FB voorbij komen.

    Hier alles goed! Verlof is nog heerlijk. Kraamvisite loopt nog steeds, ben ik inmiddels wel beetje zat (en dan met name de verplichte bezoekjes haha) :) Ons meisje doet het super, het is zo bizar om haar nu al 'groot' te zien worden!
     
  13. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    @ Noorus fijn dat alles zo goed gaat zeg :)
    kan wel merken nu er babys geboren zijn dat het rustiger is hier !! ma dat is ook logisch denk dat ik dat ook zal hebben!

    ik heb wel zin in de bevalling ben zo nieuwschierig naar de kleine vent ja de pijn enzo dat zal niet prettig zijn maar ja het hoort erbij zeggen ze dus we laten het wel op het beloop!

    heb hier nog een foto van mn buik :) ben nu totaal 15 kilo aangekomen
    37 wk.jpg
     
  14. jeskejes

    jeskejes VIP lid

    1 feb 2011
    8.580
    0
    36
    Eigen baas nu
    brabant
    Mooie foto Hope!

    Wij zijn van t weekend naar de Ardennen geweest. Heerlijk en kleine man deed t super!
     
  15. Wachtende

    Wachtende Fanatiek lid

    29 nov 2011
    4.414
    0
    0
    Wauw mooie buik!
    Noor lekker genieten nog van je verlof!
     
  16. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

  17. Noorus

    Noorus Fanatiek lid

    17 nov 2011
    4.575
    0
    0
    Mooie buik Hope! :) En die nieuwsgierigheid had ik ook steeds meer aan het eind! Nog even en dan is het zover! Spannend hoor! :) Als ik nu aan die momenten terugdenk lijkt het alweer zo lang geleden....
     
  18. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    @ Noorus dankje :) jaaa echt erg zelfs mn man heeft er last van geheh die zegt ik zit elke dag te w8 op mn werk tot ik een telefoontje krijg van schat je moet nu naar huis komen want de kleine komt hij zegt ik krijg het niet meer uit mn hoofd aaaah ♥ ik zei al jaa heb ik ook wordt met de dag erger maar ja laten we maar gewoon denken dat het nog 2 weken duurt dan kan het mee vallen ;)

    ja voor jou is het fftjes geleden he maar is nog maar een paar weekjes valt nog mee toch :)
     
  19. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    Net terug van de Vk controle kleine ligt waarscheinlijk met zn hoofdje wel naar beneden maar is nog helemaal niet ingedaald :(
    ze wist bijna zker dat het wel zn hoofdje was maar wilt dat ik vrijdag voor de zkerheid toch nog even door iemand anders laat nakijken en anders dat ze even met de echo gaan kijken!!
    mocht het zo zijn dat mijn vliezen nu breken moet ik hun gelijk bellen en gaan liggen!
     
  20. Wachtende

    Wachtende Fanatiek lid

    29 nov 2011
    4.414
    0
    0
    Niet al te veel zorgen om t indalen ...je hebt nog even.
    Onze dame moest nog indalen toen ik al persweeën had...daar moesten we dus nog ff op wachten. Fijn is anders maar alles is goedgekomen hoor ;)
     

Deel Deze Pagina