Julia: Wat grappig dat je verbaasd was dat D blond is. Hij was bij z'n geboorte wel een heel stuk donkerder, maar in de afgelopen weken is hij steeds lichter geworden. Hij krijgt nu ook wat meer haar voorop zijn hoofd, waardoor zijn inhammetjes wat minder worden. Ien: bedankt voor de tip. Is ook wel handig om mee te nemen in mijn overwegingen voor en buggy, of ie op de fiets kan. Over fietsen gesproken. Zou wel weer eens leuk zijn, om lekker te fietsen, mis dat best wel en vind het jammer dat de kleine nog niet op de fiets kan (en nee, ik ga niet beginnen aan zo'n ding voor de MC, vind ik niets). Ik overweeg zo'n aanhangwagetje, maar heb me er nog niet in verdiept en weet niet of dat veilig/prettig is voor zo'n kleine. Vanochtend heb ik D op een kleed op de grond gelegd en heb zo met hem gespeeld. Hij vond het erg leuk! Met een beetje hulp rolde hij van z'n buik naar z'n rug. Zo grappig, die uitdrukking op z'n gezicht! Vanmiddag gaan we eens kijken bij het KDV, ik ben erg benieuwd!
ohh julia dat meen je niet, ging het zo slecht vannacht??!! balen! dus soma gaat weer naar huis toe, en nu weer even een tijdje lekker met eigen gezinnetje of staat de volgende logeerpartij alweer gepland? @pina, ben jij eigenlijk alweer aan het werk? je was zo'n workaholic voor dat je bevallen was namelijk...hihi! dus je computer doet het weer, fijn! vervelend dat ze zo moeilijk in slaapt komt, s had dat ook in het begin maar gaat nu stuk beter, ik vond het erg vermoeiend, overdag heb je al weinig/geen tijd voorjezelf en dan savonds ook weer niet.... misschien kan je haar inbakeren, geeft ook rust, of iets meer voeding geven. @buggy's, alle kunnen in zo'n houder! ik had die van de prenatal en paste ook. allen is zo'n grote buggy wel zwaar en moet je je fiets wel goed vast houden met kind en buggy erop. zo ik ga ook even eten, en dan zo boodschappen doen!
@ meid, gefeliciteerd met je nichtje. Wat een leuke naam en zondag dus lekker een bezoekje. Dat is iets leuks om naar uit te zien. @ pina, jeetje jij hebt echt pech met je computer. Hopelijk is het nu voorbij. Weet niet goed wat je moet doen. T. heeft meestal haar kramphuiluurtjes rond die tijd en ik kan er weinig anders aan doen dan even met haar lopen/wiegen en tut in (als ze die accepteerd). Ik voel me niet aangevallen hoor haha, ben het helemaal met je eens dat hulp in sommige gevallen echt nodig is. Het gekke is dat die hier nu juist geen hulp lijken te krijgen (zucht). @ Julia, wat lekker dat je een paar uurtjes slaap hebt kunnen pakken. Ik ben blij te lezen dat je ook naar de slapende mama's wilt zwaaien. Voelde me helemaal verdrietig daardoor Wat sneu dat Y. zo huilde bij zijn prikkie. @ buggy's, daar heb ik totaal geen verstand van dus ik lees mooi mee haha. @ Ien, zwaai terug (ookal is het alweer middag haha). @ ons kleintje, bah wat vervelend dat je al een paar onrustige nachten erop hebt zitten. Heb je vandaag nog een beetje extra kunnen bijslapen ? @ Julia, bah wat een baggernacht heb je achter de rug zeg. Enig idee hoe dat nu kwam ? Had Y. dan zoveel last van zijn prikjes of was er iets anders ? Gaat het nu weer wat beter ? @ supernova, hoe was het op het KDV ? Wat een prachtige foto's van D. Nou we zijn hier bij de osteopaat geweest. Vaag gedoe al zeg ik het zelf, maar ik ben nogal down to earth wat dat betreft Ik ben heel erg benieuwd hahaha. T. vond het gelukkig niet erg en baadt het niet, het schaadt zeker niet. Overigens ligt ze nu weer lekker te huilen in bed De tien minuten zijn bijna voorbij dus ik zal zometeen weer eens even naar boven hobbelen.
Hello! @Nova, ja maf he? Ik weet ook niet waarom, maar was echt verbaasd toen ik zijn blonde koppie zag. Misschien ook wel omdat mijn 'D' pikzwart haar had toen hij geboren werd. (inmiddels donkerblond) Ja, balen he, de wens om te fietsen maar dat nu even niet kunnen. Ik moet dat nu ook weer missen. Afgelopen 2 weken liet ik soma oppassen. Erg relaxed. Wij hebben trouwens zo'n karretje voor achter de fiets, maar vind Y nu nog te klein om erin te vervoeren. Dat gebibber enzo, lijkt me niet erg fijn voor hem. Bovendien zitten er hier overal van die rottige hekjes waar je met je fiets makkelijk doorheen kan, maar met zo'n kar achter je fiets niet. Hoe was het kdv? @Meid, volgende logeerpartij staat idd alweer gepland. Morgen! Haha! Mijn zus en haar jongste komen een nachtje logeren Maar da's maar 1 nachtje dus die telt niet mee. Verder niks op de planning staan. Even rust. Eind oktober gaan we naar Bulgarije. Ben je je nichtje al wezen bewonderen? @Kleintje, ben je de dag een beetje doorgekomen? @Annelies, wat zei die osteopaat precies, tips? behandelplan? Zo, de dag vliegt voorbij hier. Ik voel me best energiek na zo'n bagger nacht, misschien doordat ik tussen 19 en 22u geslapen heb. Ik ging uiteindelijk pas rond middernacht naar bed. Voeden enzo. Toen hij een half uur in bed lag kwam er een mega golf melk uit, dus stond ik weer naast mijn bed. Heel de handel verschoond, ik blij dat ik meerdere slaapzakken heb . Toen lag hij toch behoorlijk te kreunen (niet huilen gelukkig), vaak speentje gegeven en toen hij uiteindelijk sliep was het volgens mij al tegen half 2. Uurtje later kwam zijn broer. Dus weer eruit, even bij hem geledgen. Nah ja. En zo kan ik wel even doorgaan. Y wilde om 04u weer eten, en toen we daarna net sliepen kwam weer zijn broertje bij ons op bezoek. Al met al veel onderbrekingen, maar gelukkig zonder huilen of heen en weer lopen met een verdrietige baby zoals ik de hele dag al had gedaan. Het gaat nu overigens stukken beter. Slaapt veel vandaag en begint ook weer te lachen. Dat doet de mens goed natuurlijk! Mijn man heeft soma naar Eindhoven gebracht, gelukkig maar. Vandaag niet veel bijzonders gedaan. Beide mannekes onder handen genomen met de tondeuse, beetje schoongemaakt, wasje draaien, duplo bouwen, hutten bewonderen en nu heb ik ze voor sesamstraat gezet. Ik boycot koken vandaag, dus bak zo een stel tosti's en hub heeft gisteren griesmeelpudding gemaakt als toetje. Wie walgde daar ookal weer van? Yummieeeeeee!!!!!!!!!!!!! Zo. Genoeg ego, kom maar op met dat gespam, nu heb ik even 20 minuten tijd!
Kleintje: nog gelukt met slapen vandaag? Wel fijn dat je om 10 uur klaar bent. Dan kun je er zelf evt ook gelijk in duiken. Juul, bedankt voor het zwaaien 2 keer maar liefst! Zwaaaaaaai terug! Pokke zeg die horror nacht. Gelukkig gisteravond die uurtjes gepakt, anders was je nu vast verrot en chago geweest. Nova: ja lijkt mij ook heerlijk om weer eens te fietsen! Hoe was het op kdv? Leuk dat je zo leuk met D hebt gespeeld! Juul, vanaf wanneer durf jij wel te fietsen met dat ding erachter? Ik zit er namelijk over te denken om er 1 aan te schaffen, of die goeie lieve ouwe baardmans ergens rond 5 december een lief briefje te sturen. Annelies, ben ook wel benieuwd wat osteopaat heeft gezegd. Juul, gezellig hoor dat je zus komt logeren (ik vind dat altijd zo stom staan, lijkt net alsof Jezus komt logeren Wedden, jullie vanaf nu ook ) Lekker hoor, de mannetjes gekortwiekt. De allergrootste ook? Hihi, zie het al voor me, die maakt je af denk ik als je dat doet, of niet? Ik ben vandaag weer eens naar de winkels gelopen, nu met een vriendin, er was ook markt. Vanavond komt vriendinnetje langs. Gezellie!
Haaaai, zwaaaaai! We gaan zo eten (ja nu pas, hub was laat thuis en ik in chaos, hihi), dus ff kort. Maar ik las wat over karretjes, we hebben van de week een roady roller gekocht Fietskarretje.nl. Kan met zitje en evt babyschssl, we hebben spanbanden gekocht zodat de maxicosi erin kan. Bijna al onze vrienden hebben zo'n ding en zijn enthousiast. Nog niet mee gefietst, koppeling moet nog op mn fiets. Morgen op vakantie, volgend weekend maar eens proberen. Ideaal hier in de stad, parkeren is geen feest hier namelijk. Ah, eten is klaar, tot later!
Je zus, Jezus.. en bedankt, ik ben daar erg vatbaar voor, dus zie ik dat nu voortaan vast ook..... Van je forummaatjes moet je het maar hebben..... Karretje. Euhmmmm, net even hub gevraagd, ik denk dat wij hem er destijds met een maand of 5 in deden. Wij hebben hem via ebay gekocht, uit Amerika over laten komen. Was daar door de strenge keuring gekomen, dus wij gingen er vanuit dat het dan wel een goed ding zou zijn. En in principe ben ik er ook best tevreden over, al is het denk ik wel een van de goedkopere karretjes. Anke, die van jou ziet er mooi uit zeg! Ik geloof dat een groot verschil tussen die karretjes de bak is. Die kan van dat harde plastic zijn zoals bij die van jou, maar kan ook van zacht materiaal zijn. Die wat hardere zien er stabieler uit. Wij gebruikten zo'n babyschelp (heet dat zo?) en dat ging prima. Er passen hier makkelijk 2 kindjes in, dat was erg handig. Toen hij met een maand of 9/10 in het voorstoeltje mocht/kon was hebben we dat wel gedaan, maar een paar maanden later in de herfst en winter toch weer veel het karretje gebruikt, lekker warm in dat ding, dekentje erover heen en hoppakee naar het kdv. Wanneer ik hem nu weer ga gebruiken? Goeie vraag. Ik weet het eerlijk gezegd niet. Ik denk dat het nu uit praktische overweging bijna onmogelijk is voor hubke om op de woensdagen, dan is hij 's ochtends alleen omdat ik uit de slaapdienst kom, met dat karretje de kinderen naar het kdv te brengen omdat hij er 2 naar het kdv moet brengen en 1 naar school. Dat redt hij nooit op tijd als hij met de fiets gaat. Dus. Maar op zich zou ik Y er denk ik met een maand of 5 wel weer in meenemen. Denk ik Korte koppies: haha, nee die ALLER grootste niet nee. Oehoeeee... zou niet zo'n goeie zet zijn idd De allerkleinste ook niet, nog even genieten van die maffe lange plukken haar Nog iets te beleven hier? Tis stilletjes, iedereen wilde plannen en drukke avonden?
:::Welkom bij handelsfirma de Ridder. Uw Instep specialist! deze hebben wij trouwens, alleen dan dus niet in NL gekocht. Het voorwiel laten wij er gewoon aanzitten, veel makkelijker en even veilig. Als je hem afkoppelt (nee, heb het niet over een baby aan tiet ) kan je er gelijk mee wegrijden/wandelen.
@anke, hele fijne vakantie! waar gaan jullie heen? en allemaal aan zo'n fietskarretje??? hier vind die dingen verschrikkelijk, maar misschien komt het ook wel omdat ik ze wel eens bijna onder de auto had zitten, je gaat er toch niet vanuit dat achter de fiets nog een heel gevaarte komt....duhh! neeehh niks voor mij, maar ach parkeer gelegenheid genoeg hier voor de auto en op de fiets met kind voorop en achterop gaat ook prima! mijn ouders zijn gisteravond nog wel gelijk naar eindhoven [waar mijn zusje woont] gereden [2uur hier vandaan] en het schijnt een heel mooi klein poppetje te zijn, ben zo nieuwsgierig! ze zeiden ook dat senn dan al heel groot is vergeleken bij een 'verse'baby, hihi! oja gister nieuwe winterjas besteld via internet en vandaag binnengekomen, helemaal blij, hij staat erg mooi en was haast gratis! [59euro, dat ze daar een jas van kunnen maken, he!?] toch maar eens vaker iets via internet bestellen, doe het eigenlijk nooit.
thanx voor de infosites van fietskarren, denk er wel over na, maar dan moeten ze iets groter zijn. Momenteel parkeer ik ergens buiten de stad gratis, en dan ga ik nog 10 min lopen naar de stad met de kinderwagen. @slapen, heb een half uur kunnen slapen, verder vanavond even de stad in geweest voor de derde keer met de kinderen, bijzonder nogsteeds, raak er nog niet echt aan gewend. Ik ga nu heel gauw naar mijn bedje, welterusten iedereen en hopelijk een rustige nacht.
Meid, showennnn!!!!! Die fietskar: het is handig, warm en veilig maar ik vind het ook wel geklungel hoor. Hier helemaal, al die vervelende hekjes waar je met je kar achter de fiets niet doorheen komt, ding neemt ook veel ruimte in beslag in toch al overvolle schuur en je mist de gezelligheid van dat kleine koppie voor je op de fiets die je oneindig kusjes op zijn bol kan geven tijdens het fietsen! Maar ja, dat kan natuurlijk pas vanaf een maand of 9/10 en als je van fietsen houdt of er afhankelijk van bent dan is zo'n ding of een bak ervoor wel rete handig. Hub ging trouwens eens tijdens het fietsen in de winter onderuit, hij lag met fiets en al op het fietspad terwijl het karretje met kindjes erin stevig rechtovereind bleef staan! Oh enne, beter niet teveel via internet kopen, niet goed voor je portemonnee
Mooi karretje Anke! Maar wow... Ik moet eerlijk zeggen dat ik wel ff schrok van de prijs zeg! Lekker, met vakantie! Waar ging de reis ook alweer naartoe? Meid, als ik een auto onder mijn bescheiden kontje zou hebben, zou het waarschijnlijk niet in me opkomen om zo'n karretje te kopen, ik ben tenslotte ien, liever lui dan moe maar zonder auto kom je gewoon niet ver en dan is je wereldje gauw klein. Dan is zo'n kar natuurlijk wel handig. Weet nog niet of ik er 1 ga kopen, maar misschien ga ik me er eens in verdiepen. Leuk man, een winterjas! En voor zo weinig geld! Waar? foto? Juul, denk maar zo: gedeelde smart is halve smart! Over het je zus/Jezus gebeuren Slaap lekker allemaal!!
ik maak me zorgen om de kleinste, hij heeft sinds een tijdje het corset om zijn darmen wat meer `binnen boord` te houden. Toen kon hij zijn benen niet goed bewegen en nu is het aangepast, leek heel goed te zitten. En de ene breuk is bijna `weg`en de andere is nu ineens veel groter aan het worden omdat er toch te weinig druk staat op dat deel van de breukband. Ik ga straks weer even bellen met het bedrijf dat ze maakt. ze maken er zoveel werk van en nu is het nog niet goed, dat is balen. Maar ik wil ook niet dat het steeds erger wordt. Nu heb ik het corset op zijn strakst aangesnoerd, en dat vind ik erg eng omdat nu niet weet hoe hij erop reageerd qua zuurstof-inname. hij dronk vanochtend ook niet goed en gisteren ook niet supergoed. ik maak me dus zorgen, moest het even delen. vannacht gelukkig wel eens normaal kunnen slapen, na 3 beroerde nachten drinken jullie kindjes de ene dag meer als de andere dag?
Oww bah ons kleintje, logisch dat je je zorgen maakt. Vandaag maar direct even bellen en maar hopen dat ze het gemakkelijk aan kunnen passen. Mijn dame drinkt niet soms minder, die heeft altijd honger. Ik hoor echter van mijn twee nichtjes (die ook net bevallen zijn) dat die van hun wel vaker hebben dat ze dan weer iets meer en dan weer iets minder drinken. @ fietskar, erg mooi, maar ook erg duur. Ik sla wel even over (of ik moet tegen een mooie tweedehands aanlopen op MP). Osteopaat heeft alles goed gevoelt en ze geeft pijn aan bovenin dr nekje. Dat voelen ging heel erg voorzichtig en madam lag alles mooi te bestuderen. Tot ze bij de bovenkant van het nekje aankwam, ze drukte daar heel lichtjes en T. begon direct te huilen. De "behandeling" (ja ik zet het maar tussen aanhalingstekens) bestaat niet uit kraken of vouwen van de baby. Dit is iets wat ik absoluut niet wilde, omdat ik niet vind dat je dit moet doen met een baby (gevoelsmatig). Ze hebben een vaag apparaatje wat ze op drukken en dan oefent het iets druk uit op de spieren. Ze heeft het me laten voelen en ik voelde er haast niets van. Met dat ding klikken ze dus meerdere keren achter elkaar bij het bekken en rondom dr nekkie. Het deed in ieder geval geen pijn en T. lag een beetje om zich heen te kijken. Ik lees het bovenstaande terug en ik zie nu al dat het er net zo vaag staat als dat het was Volgens hun knapt 90% van de baby's op in 4 "behandelingen", maar sommigen knappen ook eerder op (per "behandeling" 55 euro waarbij sommige verzekeraars slechts een deel vergoeden en anderen alles). Ben benieuwd of het iets gaat helpen, maar kwaad kan het zeker niet op deze manier.
@ons kleintje, wat vervelend allemaal zeg, ik zou wel uitkijken hoor met zo'n corset ivm zuurstof...tijdje geleden een trouwjurk gepast met zo'n torsolet eronder en dat vond ik al benauwd...[tis wel iets heel anders maar toch..] zal snel de kinderarts bellen! of de man die die dingen maakt, want het moet wel goed zitten, zo'n kleintje kan het zelf nog niet aangeven! en hier drinkt s elke dag hetzelfde.hij laat ook nooit een fles staan ofzo. zuipert! @ien de liever lui dan moe is, ahahahhahahha! fietsen is wel heel actief hoor!misschien is er voor jou wel een scooter te koop met zo'n ding erachter,whahah...ik zie je in gedachte al rijden..... ik heb de jas bij v&d vandaan! en hij zat nog goed ook! maar goede tip julia, niet te veel via internet kopen...nie goed voor mijn portemonnee en aangezien ik nu ook nog 1dag per week minder ga werken is mijn portemonnee toch al aardig uitgedund.
Ons Kleintje: Jakkes, gedoe met corset. Ik zou bellen hoor en het goed na laten kijken. Wel fijn dat je vannacht toch goed heb kunnen slapen! Kleine man heeft sommige dagen niet zo veel trek en dan gaan de flesjes echt niet leeg. De dag erna haalt hij het goed in hoor, en blijft er geen druppel over in de fles.Als D zijn fles niet leegdrinkt heeft het ook weinig zin om het te blijven proberen. Alles wat je er met moeite nog inkrijgt, laat ie met dezelfde gang er weer uit lopen met het doen van een boertje . Dus als hij eens wat minder drinkt maak ik me niet druk, hij haalt het wel weer in. Anneliesje: Klinkt wel wat vaag ja, maar als het helpt dan is het prima toch. Ik moest bij jouw verhaal gellijk denken aan een Reiki ' behandeling' wat ik ooit heb gehad, over vaag gedoe gesproken. Ik ben best wel spiritueel ingesteld, maar dan wel met twee voeten op de aarde. En als iemand dan fluitend, puffend en zuchtend om me heen gaat dansen, ben ik er klaar mee . Sorry, erg off topic, maar moest er even aan denken. Rondleiding op het KDV was best leuk, we zijn op 2 lokaties geweest. Lokatie 2 heeft onze voorkeur, gevestigd in nieuwbouw (andere lokatie is oud!), lekker dichtbij, kleinschalig. Schoonouders willen graag ook wat oppassen, dus we gaan kijken of we daar onderling goed uit kunnen komen. Dan zou D 1 dag, hooguit 2 in de week naar het KDV gaan. Nu nog een baan voor mij, en dan ben ik helemaal blij .
Kleintje: he, wat rot dat het corset nu weer niet goed blijkt. Ik zou ook gelijk contact opnemen. Als er iets belangrijk is, is het wel de gezondheid van je kindjes. Nova, hoop voor je dat er straks plek voor D is op het leuke kdv! Hier rustig dagje, zus zou langskomen maar belde af. Geeft niet, S ligt lekker te tukken dus ik kan even lekker mn gang gaan hier. Even de boel aan kant maken. Nu ff koffiepauze, dus zp tijd Maar ik ga gauw weer verder, voordat hij weer wakker wordt!
Heb geprobeerd te bellen, maar zijn vanmiddag dicht, dus een mailtje gestuurd. Hopelijk hoor ik nog wat. Nu probeer ik maar gewoon op mijn mamainstict te vertrouwen, corset iets losser gemaakt. Hij deed het zojuist weer beter met drinken. Vervelend..., bedankt voor de reacties. Maandag gaan we naar het academisch ziekenhuis en worden de breuken opnieuw bekeken en horen we misschien op welk termijn de operatie gaat plaatsvinden. ook gaan we dan naar de kinderarts om te kijken hoe ze zich ontwikkelen en wordt er een schedelecho gemaakt bij de kleinste omdat die zo vaak geopereerd is (en omdat er een fout is gemaakt bij zijn eerste operatie namelijk dat de medicijnen die hij kreeg voor zijn veeel te lage bloeddruk, vanuit het infuus lekten in het bedje en ze daar na een uur pas achter kwamen) wel spannend dus. Denk zelf dat het wel goed met hem is trouwens, hij plastte destijds meteen dus organen leken het nog goed te doen.
O, dat wordt weer spannend maandag Kleintje! Maar als jij zelf er een goed gevoel over hebt, dan denk ik dat je daar wel gelijk in hebt! Jij ziet het beste hoe het met je kindjes gaat!