Helleu! Anke, en? Nog naar huis wezen kijken? Wast wat? Juul, ha, poepverhalen, jummie, I lóve it! Haha, jij muts, gaat ze lachen als ze dr pinpas kwijt is! Ik geloof dat ik helemaal in de stress zou zitten! Wel mazzel zeg dat hij bij het ING kantoor is afgegeven! Dus die flapdrol van een hub van jou is gewoon getrouwd met een andere flapdrol Lekker stel zo samen dus! Met 3 poepjes van kinderen, 1 grote kakbende bij mekaar Trouwens, is het tandje nu ook te zien bij dat jongste drolletje? Enne, ik offer me wel op hoor als hub het niet geregeld krijgt, om mee te gaan Elfstedentocht: gaat dus niet door, helaaaasssss... Meid, idd zeg, heeeeul raar dat je het zelf moest versturen. Gelukkig maar dat je aan de buitenkant niet kunt zien wat het is Ik kan me wel voorstellen dat je eigenlijk heel de uitslag niet wilt horen Maar hopelijk blijkt het niks te zijn! Hihi, moet ook wel lachen over die leeftijden. Bij ons in de winkel hangen bij de kassa's kleine bordjes voor de caissières met een jaartal erop. Als een jongere tabak of alcohol wil kopen, kunnen ze daarop kijken in welk jaartal-of eerder natuurlijk- ze moeten zijn geboren om het te mogen kopen (jeeeeetje, wazig verhaal maar hopelijk wel duidelijk). Dat jaartal staat intussen al op 1996! Iemand die in '96 is geboren wordt dit jaar 16! Bd, hoe ist nu met oudste? Hopelijk gauw weer beter! Het heerst wel zeg, de kids van Juul, jouw oudste, en zag op fb ook de oudste van Sucre... gaat lekker! Hier: het is jullie vast niet ontgaan (fb), ik heb mijn nieuwe bolide opgehaald vanmorgen! Ooohhww, en ik ben flieft Hij is zo mooiiiii, nu nog een naampie verzinnen Foto's van de shoot gisteren opgehaald. Wat een afzetters zeg, zo duur! Er lag een canvasdoek van 40x40, moest maar liefst 99 ballen kosten! No thanks dus... maar wel een paar hele leuke gewone foto's gekocht. Morgen naar dinnetje toe die ik al veeeels te lang niet heb gezien! O, vannacht ging qua S wel goed, die werd om half 5 even wakker en vanaf toen elk half uur ofzo (das voor nu vrij goed ) maar ik werd zelf om 1 uur wakker en kon niet meer slapen. Nog even een nachtelijke zp-date met Juul gehad Vervolgens om 2 uur weer in slaap gevallen, en werd om 4 uur weer wakker van de telefoon van hub. Die werd door een ex-collega gewhatsappt, die zit in USA. Grrrrr :x Ik kwaad, zegt ie: ja dat deed ik toen ook bij hem. Potverdrie, en ík slaap niet! Nu dus maar niet te laat naar bed, met telefoons op stil. Fijne avond!
bedankt allemaal voor het warme welkom! Doet me goed. Heb alleen nu niet veel tijd. Oudste is ziek. Ook de 5e/6e ziekte? En Daan vraagt al weer weken om een nachtvoeding dus deze mama is een beetje moe haha. Oh enne.. ik baal wel hoor, geen elfstedentocht. Ik als rasechte Fries had wel gehoopt dat die door zou gaan. We gaan dit weekend wel naar LWD toe, toch nog even de finish over schaatsen. Mn ouders wonen daar namelijk vlakbij. Truste straks allemaal en knuffels voor jullie mooie/lieve kindjes!
Ik meld me maar weer even, drama weekend achter de rug Broerlief moet over ongeveer een week voor zijn bestralingen, zaterdagavond mijn kat Magic laten inslapen, zondag is mijn zusje aangereden door een oetlul die door het rode licht heen reed met 70./80 km per uur en maandag kreeg ik een buikgriep. Gelukkig ook goed nieuws haha; zusje heeft alleen fikse kneuzingen; ik ben aan het opknappen en T. kruipt als een zeehond en heeft van die drift/huilbuien op het moment (errug grappig not) Even een tweetal fototjes van haar vandaag. Eentje met haar tandjes en een snotneus en eentje met een kwijlmond, scheelkijken en een of andere vage rode vlek op dr wang (geen idee wat dat nu weer is).
Oohw, knuffie Annelies! Vandaar het pokkeweekend dat ik op fb las Verdrietig dat je je kat in hebt moeten laten slapen, was hij al ziek of was het ineens? Wat een onwijs leuke foto's van T, wat een ondeugend bekkie heeft ze toch! Die bovenste is echt supermooi! Sucre, good luck meis vannacht, slopend die nachten! Helaas herkenbaar behalve de nachtvoedingen dan..
Natuurlijk moet ik ook wel reageren op de rest, anders zou ik me heel erg schamen (bijna net zo erg als ene Ien die trouwens een hele mooie nieuwe auto heeft). @ Sucre, welcome back. Wat leuk om weer iets van je te lezen en ik kan me voorstellen dat je het af en toe niet meer bij kunt houden. Wat vervelend dat je twee kids ziek zijn Hopelijk voelen ze zich snel iets beter. @ Ien, ahh je maakt je reputatie wel weer waar in je laatste post. Niet alleen de meeste reacties in dit topic, ook nog eens de meeste smileys en natuurlijk moest je ook het ranzigste verhaal posten. Brrr daar krijg ik nu de rillingen van. Wat vervelend dat het met het slapen van S. nog niet helemaal lekker gaat. Als ik lees dat hij vanaf 5 uur om het half uur komt dan heb ik het echt met je te doen (vooral als dat betekend dat dit een redelijke nacht is). Hopelijk breken er snel betere tijden voor je aan. De foto's op FB van S. waren heel erg leuk, maar jeetje 99 euro voor een canvas (afzetters). @ meid, hopelijk een goede uitslag. Het lijkt me niets om zo in onzekerheid te zitten. Slim dat je pas schaatsen in de uitverkoop gaat kopen; ze zijn nu onbetaalbaar. @ daffie, oww auw een harde plek in je borst. Hopelijk zal het geen BO worden. Wat lekker dat je afgelopen nacht goed hebt kunnen slapen, hopelijk volgt er nog zo'n nacht. @ julia, wow knap dat je zo kunt lachen om het kwijtraken van een pinpas. Ik zou echt mega in de stress zijn geraakt. Gelukkig dat er een eerlijke vinder was. Oww bah wat vervelend van de vakantie zeg enig idee hoe en wat nu? Gefeliciteerd met het eerste tandje. @ Bd, ookal een ziek kleintje wat enorm sneu zeg. Zo ik ben weer redelijk bij. Wat enorm jammer dat de elfstedentocht niet door gaat. De laatste keer dat hij was werkte ik bij de keurslagerij en hadden we de televisie in de winkel staan. Het was mijn eerste "echte" winkelbaantje
@ Ien, Magic was eigenlijk echt een wonderkat . Ik heb hem in 2005 gekocht en toen laten testen op afwijkingen. Hij bleek een nierprobleem te hebben wat binnen mijn ras veel voorkomt. Ik heb er dus nooit mee gefokt. Een half jaar na de eerste test heb ik hem weer laten testen en toen bleek hij zo dusdanig achteruit te zijn gegaan, dat ze hem nog maar een half jaar gaven. Hij heeft uiteindelijk nog bijna 7 jaar langer geleefd dan de specialisten hem gaven. Goed geleefd, want ik ben vrij hard tov mijzelf in dit soort dingen. Kwaliteit van leven gaat bij mij voor alles. Helaas kan het bij nierkatten zomaar ineens omslaan en dit was bij hem het geval. Ik vond hem laveloos op de vloer met een mega-ammonialucht. Het komt altijd onverwacht en te vroeg, maar ik stond er niet vreemd van op te kijken. De bovenste foto is inderdaad mooi gelukt
Oh Annelies, wat een lekker ding!!!! En die tandjes! How sweet!!!!!!! En als we het dan toch over tanden hebben, ja Ien, hij is nu een heuuull klein beetje te zien, die eerste tand, maar beter nog te voelen. Dat wilden zijn broers toen natuurlijk ook voelen, dus die zaten met hun schone (ahum?!?!?!) vinger in zijn mond te porren en Y. trok echt een héél vies gezicht. Zo schoon waren die pootjes dus. Oeps. Goed voor de weerstand? @Annelies, ik had je FB berichtje ook gezien afgelopen weekend en zat me al af te vragen wat er aan de hand was, uit de reacties te zien kreeg ik de indruk dat het wel een hele domme vraag zou zijn om te vragen, dus dat heb ik maar niet gedaan. Nu lees ik dus hoe en wat, gatver zeg. Hoe klote kan een weekend zijn. Broer, poes, zus.... bah bah. Is die oetlul die door t rode licht reed gepakt of doorgereden? *was het een witte Kia Picanto trouwens?* Maar zonder gekkigheid, KNUFF voor dikke vette ellende. Gelukkig begin jij weer een beetje op te knappen. Hou je taai meid. @Daf, harde plek inmiddels weg? Wat gek trouwens dat je dat nadat je al een aantal dagen gestopt bent toch nog kan krijgen? Je zou juist verwachten dat dat eerder hard en eventueel pijnlijk wordt. @11steden tocht; Balen Suc! Kan me voorstellen dat dat als rasechte Fries even een flinke domper is, zo close en dan gaat het gewoon niet door. Boehoeee! @Ien, slaap je al? Vannacht geen date hoor, ik duik er zo in! Oh, en na een giga lange werkdag; gisteren om 16u begonnen tot vandaag 16u. Gelukkig wel op mijn werk van 01.20 tot iets voor 07 geslapen, het goede nieuws dat hub vandaag met de baas der bazen heeft gesproken en dat er misschien toch nog wel hoop is. Het blijkt namelijk dat tijdens die week dat én leidinggevende en hub op vakantie zijn ook koniginnedag valt (dus 1 dag minder) en hub werkt nooit op dinsdag (dus 2 dagen minder). Het gaat er in werkelijkheid dus om dat het team 3 dagen geen leidinggevende of senior in de buurt heeft. Zolang er geen release ofzo gepland is tijdens deze 3 dagen moet het volgens "the boss" wel mogelijk zijn dat zij allebei op vakantie zijn. Morgen is zijn directe leidinggevende weer op de werkvloer en gaat hub het dus nog eens met hem bespreken. Maar goed, als the big boss dit zelf al concludeert dan mogen we vast stiekem een vreugdedansje doen he? Ik nok hem, slaap ze allemaal, op naar een rustige nacht!
Goedemiddag dames! Wat een verhalen hier, poeh. Es kijken of ik dat bijgelezen krijg. Sucre, welkom terug! Gezellig dat je je weer komt melden. Wij (ik spreek even voor de groep ) snappen best dat je liever je tijd aan je schatjes besteed dan aan ons. Nee zonder gekheid, het is gezellig hier maar je hebt je tijd hard nodig voor je 3 mannen, je werk en de rest van je familie. Oh jij hebt fries bloed, begrijpelijk dat je baalt dat de tocht der tochten niet doorgaat. Ha, lekker op de schaats, jullie hebben dus al geoefend. En symbolisch over de finish, heb je je mannen als lid gemaakt van de ijsclub, voor later? Ai oudste ziek, beterschap! Bd, oudste ziek, manneke toch. Beterschap! Lees dat het goed genoeg gaat voor school. Halve klas ziek, tsja hij dus ook... Huis bijna af, druk bezig met uitzoeken van keuken, badkamer, vloeren etc? Of hebben jullie dat allemaal al gedaan? Leuk is dat, en het vooruitzicht van een mooi nieuw huis, heerlijk! Ientje, blijft geklooi met die nachten bij jullie he? Pfff vermoeiend hoor, trek je het nog een beetje? Op zulke momenten ben ik altijd wel blij dat er ook nog een papa in de buurt is. Hoewel, de telefoon van papa is dan weer minder handig . Wij hebben onze telefoons eigenlijk altijd in de woonkamer liggen (en we hebben nog zo'n ding op ons nachtkastje, dat heet een wekker ), hier ook weleens nachtelijke sms-jes uit USA of zo. Ik zag je mooie bolide al op FB, ziet er goed uit! Juul, dat is inderdaad vlak bij mij, waar je vriendinnetje woont. Weet niet of ze kinderen heeft maar zoja, we gaan naar hetzelfde CB. De trein, nou dat ging dus redelijk goed van de week, wel vol maar geen vertraging. Zelfs niet toen er een bovenleiding knapte, die was op tijd hersteld. En ja, goed gerekend, ik ben uit '75! Ai ben ik de oudste hier?? Boeit me niks hoor! Oeps, pinpas kwijt, gelukkig zijn er nog eerlijke mensen in NL! De reactie van die mevrouw, tsja een serieuze zaak hoor. Zo heb ik eens per ongeluk pinpassen omgeruild met mn moeder, en zij tikte 3x een verkeerde code in. Ik naar de bank om het te herstellen, vraagt dat mens: heeft u geen problemen gehad? Ik: nee, ik ken de pincode van mn moeder. Nooooouuuu dat kon dus ab-so-luut niet! Ik snap het wel hoor, dit soort grappen kan ook fout gaan en dan kost het ook de bank geld. Maar goed, jouw pasje weer terecht, gelukkig maar. En je vakantie, wat een gedoe. Wel prima bestemming, Italie. Ik lees nu ook dat de kans groot is dat hub die week toch vrij kan krijgen. Nou moet toch wel lukken? Gelukkig is the boss positief, dat helpt altijd. Als die zegt dat het kan, dan kan het ook. Gefeliciteerd met de tand, zo maar door, zonder problemen? *kijkt heeeeel jaloers* Hee Daf, late fles eraf. Aiaiai harde plek, zomaar opeens. Hoop voor je dat dat snel over is, lijkt me niet fijn! Meid, uitstrijkje valt inderdaad mee. Heuh, 3x gedaan, 1e keer voor test op geslachtsziekten en 2e was eerste keer bevolkingsonderzoek (ja die heb ik al 2x gehad....). Beide keren was dat mijn eerste consult bij een nieuwe huisarts. Tsja, je komt kennismaken of niet he . Kan me goed voorstellen dat je in de stress zit en dat het eng is om te bellen. Van de andere kant, als er iets mis is, laten ze dat direct weten en neemt de huisarts contact op met jou, daar wachten ze geen 2 weken mee. Al iets gehoord van dat kweekje, of moet je daar ook nog op wachten? Annelies, ik las ook al op FB dat het allemaal flink tegenzat. Gelukkig is je zusje niet erger beschadigd dan wat kneuzingen. Rot van je kat, ook al weet je dat het een keer gaat gebeuren, is het toch niet makkelijk. Die T van jou, dat is echt een snelle zeg! Die foto's zijn leuk! Hier, nog steeds geen tandje . B heeft er mega last van, nog steeds veel poepen, kwijlen, bijten, etc. Ik zit nu elke avond haar tandvlees te masseren, dat vindt ze fijn. Maar nog niks te voelen behalve 2 harde bulten. Verder gaat het allemaal wel goed met haar gelukkig. Zelfs slapen overdag gaat weer wat beter, in ieder geval een slaapje van langer dan een uur. Met mij wat minder, dinsdag op mn werk al 3x op de wc gezeten binnen een uur (einde van de dag, gelukkig), naar huis rijden was nogal een uitdaging maar is goed gegaan. Daarna de halve avond op de wc gezeten, zelfs B in bad doen duurde te lang . 's Nachts ook steeds eruit. Om 7 uur stond ik op omdat B wakker werd, ben ik dus flauwgevallen. Had B gelukkig op het aankleedkussen liggen, maar geen succes. Manlief was inmiddels ook al ziek geworden, die heeft B naar het kdv gebracht, ik heb bijna de hele dag geslapen. Het gaat gelukkig wel beter nu, ben niet meer zo slap (heb ook weer gegeten), maar heb het huizen kijken maar afgezegd, dat wordt dus volgende week. Mooi balen dus, ben wel een beetje aan het werken nu, en had hier ook nog wat bij te kletsen. Verder dus weinig nieuws, zaterdag is er open huis in 2 huizen die ons leuk lijken (oa die ik hier had gepost) dus we nemen vast een voorproefje. Verder nog een kraamvisite en dat is echt de laatste.
Haha, Juul, die lekkere smerige vingertjes in het mondje van Y, jammie! Daf, mijn zus had het ook toen ze helemaal was afgebouwd, na 2 weken ofzo. Maar hopelijk is het bij jou geen bo geworden! Juul, heb je al meer nieuws over Italie? Anke, oei flink ziek geweest dus! Wow, eng dat jij flauwviel terwijl B op de commode lag! Wow, jij al 2 keer voor het bevolkingsonderzoek?! Dan ben jij echt al ouuuuud! Ik moet dit jaar voor 't eerst, brr. Hier gaat t redelijk. De nachten zijn gewoon bout, maar sinds ik me erbij heb neergelegd, heb ik er vrij weinig last van. Ik weet nu ook vaak de volgende ochtend niet meer hoe vaak ik eruit ben geweest en hoe laat enzo. Vannacht ook niet wakker gelegen, oja om 1 uur even. Juul waar was jij? Hub gaat er ook regelmatig uit hoor, maar ik vind het wel zo fair om op mijn vrije dagen het meest eruit te gaan. Hub heeft ineens een avonddienst vanavond, overgenomen van collega. Lekker saai dus hier, maar dan maar weer lekker vroeg naar bed. Nu nog effe zp-en
Ien: was die fotosessie in de supermarkt? Hier ook gister geweest. Ben benieuwd hoe ze zijn geworden. vond het inderdaad ook erg duur hoor. Enne, jij hebt zeker twee weken vrij genomen om met je nieuwe toet rond te rijden Sucre veel plezier het weekend. Misschien heeeeeeel misschien toch een toch. Wie weet. Annelies wat een kl*te weekend heb je achter de rug. Hopelijk snel weer wat positiefs. Maar als je naar dat snoetje van je kleine meid kijkt moet je toch wel een beetje opvrolijken Julia: misschien toch goed nieuws over je vakantie. Wanneer zekerheid? Anke: we hebben eigenlijk alles al voor het huis. Word over 8 - 10 weken opgeleverd. Wordt wel tijd dus. En jij ziek jee, pas je op met dat flauwvallen. Beterschap. En jij al 2x voor het bevolkingsonderzoek..... ouwe!!! hihi. Ik moet dit jaar voor het eerst. Super veel zin in....NOT!! Vandaag uitslag van de kweek. Ben nog niet veel wijzer. Arts zou mij bellen maar kreeg assistente aan de foon en die wist ook niet zo veel. Ze wist alleen te vertellen dat er nieuwe medicijnen klaar lagen. Dus ik zeg; is het dan blaasontsteking? Daar kon ze me geen antwoord op geven (??) maar wel dat ik niet reageerde op bepaalde antibiotica. Raar verhaal maar goed. nu 5 dagen nieuwe antibiotica kuur en dan weer testen of er bloed in zit. Tis allemaal wat.
Bd, het was in het winkelcentrum. kids-profi-portrait heet het. Leuk dat je 't ook hebt gedaan, wilde S een beetje lachen? Haha, zo erg is het nog nét niet, 2 wk vrij maar wel al een km of 70 ermee gereden Echt genieten! Jij ook dit jaar voor 't eerst voor het bevolkingsonderzoek, zullen we samen gaan? Wat een raar verhaal zeg van die kweek. Irritant zeg, zo'n assistente die dan niet eens weet wat ze moet vertellen. Waarom belt ze dan?! Hopelijk slaat deze ab in elk geval aan en ben je dr snel vanaf. Even een vraagje, ik lees vaak dat moeders ipv gewone smeerkaas, la vache qui rit op een boterham smeren. Weten jullie of dat een reden heeft? Gewoon, viel me op en ben verder helemaal niet nieuwsgierig
Bd, lekker dan een assistente die je wel belt maar niks kan vertellen. Oja ze belde natuurlijk voor de medicijnen, wel vaag dat de dok je niet belt. Maar als je niet reageert op de ab zit die blaasontsteking er nog en kan dat het bloed verklaren. Hopelijk slaat de nieuwe ab wel aan. Ien, druk aan het rondscheuren jij! Heb ook zo'n sessie gedaan toen B 5 weken was. Leuk hoor maar het verkooppraatje bij de foto's vond ik misselijkmakend. Ach wij hebben er ook leuke foto's aan overgehouden, oma's ook weer blij . La vache qui rit, zit daar misschien minder zout in dan in gewone smeerkaas? Vind ik nou echt zo'n vakantiebeleg, eet ik alleen maar op vakantie bedoel ik. Net als schwarzwaldeeschinken trouwens. Over vakantie gesproken, we gaan in juni een week naar de Ardennen, net geboekt. Bungalow op een camping met zwembad en kinderboerderij.
@ Ien, volgens mij zit er in smeerkaas behoorlijk wat zout, maar ik kan het mis hebben hoor Schijnt dat baby's geprakte banaan op brood ook lekker vinden. Ik vind het trouwens niet normaal dat je de volgende ochtend niet meer weet hoe vaak je eruit bent geweest @ Bd, wat enorm vaag zeg. Ik zou morgen gewoon nog een keertje bellen en vragen wat er precies uitgekomen is. Hopelijk werkt het antibioticakuurtje nu wel. Hopelijk zijn de fototjes mooi geworden. @ Anke, wat vervelend dat B. zoveel last van het doorkomen van haar tandjes heeft. Het klinkt alsof jij het ook even flink te pakken hebt gehad. Gelukkig dat je je nu alweer beter voelt. Succes met het bekijken van de huisjes, hopelijk zit je droomhuisje er bij. @ Julia, hahaha ik lag hier helemaal dubbel van het berichtje van Y. en zijn broertjes. Ach is goed voor de weerstand toch? Is er nu 100% zekerheid dat je vakantie dor zal gaan? Ennuh nee het was geen kia picanto, maar een peugeot 106 (ook nieuw ). Vandaag drie van mijn katjes weer laten testen op de erfelijke afwijkingen. Gelukkig was alles goed en ben ik weer een maandloon armer
@Meid, ja lastig he om vroeg op te staan. Hoewel het soms ook 'makkelijk' is (als J vroeg wakker is, dan is er niet echt een keuze). @Sucre, balen dat je mannetje ziek is, beterschap! @Annelies, wat een k*t weekend heb jij gehad zeg. Arme magic, wel fijn dat ze langer heeft geleefd dan verwacht, maar toch. En dan ook nog een aanrijding, wat een sukkel met 70 door het rode licht! En dan ook nog je broer. Dikke knuffel voor jou! Ah wat een leuke foto's! En wat gaaf dat je de tandjes op de foto hebt gekregen. Ik ben er vandaag een tijdje mee bezig geweest om t eerste tandje op de foto te krijgen (dan kon ik m naar mn man sturen die op t werk zat), maar wilde maar niet lukken... Wo, kan T al kruipen! @Julia, tjee wat maak jij lange dagen. Oh gelukkig dat het met de vakantie waarschijnlijk toch geregeld kan worden. En was het een rustige nacht vannacht? @Anke, ah ziek! Oh en je man dus ook? Hopelijk B niet. En wat eng dat je flauw gevallen was. @Ien, ah jouw zus dus ook. Ik vond het zo vreemd zo lang na het afbouwen... Maar gelukkig is het hier geen BO geworden. Balen dat de nachten nog zo moeilijk gaan. Accepteren en niet op de klok kijken is dan misschien inderdaad het beste. Hopen dat het snel beter gaat! @Bd, hmm wat vaag dat de assistent niets wist, maar dat betekent hopelijk wel dat het niet iets ernstigs is? @Ien, geen idee waarom moeders la vache qui rit erop smeren. Ik weet wel dat smeerkaas niet te vaak mag vanwege het zout, dus misschien zit er niet zoveel zout in dat andere? Vandaag naar het CB geweest. J was goed gegroeid, maar dan wel vooral in de breedte, haha. Was wel grappig, ik zat daar bij de ka. En tijdens het gesprek voelde ik ineens een tandje in J's mond. Ik had m helemaal niet aan zien komen. Zit al weken te kijken, maar ik had echt niks zien zitten. Volgens de ka zat de 2e er ook aan te komen. Nou en toen was het nog niet afgelopen, want na het bezoek ging ik J in de wachtkamer aankleden, rolt ze ineens van rug naar buik! Dat was dus ook nog niet eerder gebeurd. Twee mijlpalen in 1 uur, tjakka!
@Anke, voel je je al weer ietsje beter? Over dingen die je alleen op vakantie eet, voor mij oreo's, jummie! @Annelies, wo das een dure bezigheid die erfelijkheid laten checken. Fijn dat er niks aan de hand was.
Haha, het klinkt zo net alsof ik niet meer weet of ik er 15 of 20 keer uit ben geweest, maar het is meer 3 of 4 keer hoor. En de meeste tijd gaat het om het speentje. Hij heeft wel minimaal 1x per nacht dat ie echt even wat aandacht nodig heeft. Tja weet je, het went dus echt soort van. Niet dat het ineens fijn is, maar toch. Minder vervelend. Maar goed. Het blijft wel inhouden dat ik elke avond zo vroeg mogelijk naar bed wil/ga. En vandaag is dat nu. Sterker nog; ik lig al! Trusten!
Ik heb vive een sms gestuurd en kreeg dit terug; Hoi! Alles goed hier! Preitje is een heerlijk kind en ze doet het goed. Haar haar groeit inmiddels tot op haar schouders! Ik heb problemen gehad met mijn ex, vader van de jongens, info werd uit zijn verband gehaald en daarom heb ik besloten niet meer op zw.p te gaan. Ik mis het wel erg en ik ben ook wel erg benieuwd hoe het met iedereen is!
Haaai alles goed hier! Ah Ientje lekker geslapen! Bd, tnx voor het doorgeven, fijn om wat van je buddy te horen. Jammer dat we haar hier niet meer zien maar begrijpelijk. Daf wow draaien en een tandje binnen een uur, jij zal wel stralen van trots! Vandaag weer gewerkt want ik ben weer beter , was weer lekker hectisch en heb wat huiswerk meegenomen . Overigens was het om 3 uur bijna uitgestorven, iedereen ging schaatsen. Morgen echt, maar dan ook echt de laatste kraamvisite. Fijn weekend allemaal!