De spruitjes en het preitje van juli 2011

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Bd81, 3 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. annneliesje

    annneliesje Fanatiek lid

    16 jan 2011
    3.569
    0
    0
    Administratief medewerkster
    Noord Nederland
    @ meid, wat een supergoed nieuws. Wat zul jij opgelucht zijn.

    @ julia, geniet van je weekend

    @ anke, hopelijk zit er een huis bij waar je echt voor gaat :)

    @ ien, jeetje zo aan het gillen, pffff. Hopelijk een fase die snel voorbij gaat (en die T. niet zal hebben haha).

    @ fien, wat lief dat je even een berichtje plaatst. Ik zou het het leuk vinden wanneer je inhaakt, maar kan me dan voorstellen dat je het niet doet. Hopelijk gaat alles goed met de kleine.

    @ bd, hopelijk komen ze erachter wat het is en is het snel opgelost

    Ik heb effe snel gereageerd, moet zo richting mijn werk. T. had gistermiddag een dramamiddag (gillen/krijsen/janken). Hopelijk maakt ze het R. niet zo lastig :)
     
  2. ientje

    ientje Fanatiek lid

    7 jun 2010
    2.999
    0
    36
    Meid, jeetje stom zeg, vergat ik helemaal op jouw supernieuws te reageren! Echt superfijn! Nu even afwachten wat het wel was, maar dit is al effe flinke opluchting lijkt me!!

    Annelies, o jee, drama dus gisteren. Hopelijk is ze vandaag wat rustiger, dan zit jij ook wat rustiger op je werk lijkt me ;)
     
  3. meid

    meid Fanatiek lid

    14 okt 2010
    1.259
    0
    0
    iedereen druk vandaag???wat rustig hier!
    ik ben vanavond alleen thuis en dacht even lekker te gaan kletsen en lezen hier, maar dat valt tegen, hihi!!

    juul is lekker aan het genieten in brugge! kan je een beetje bijslapen meid?

    @anneliesje, ja ik ben idd heel erg opgelucht. ik ben normaal zooo nuchter maar dit vond ik toch wel heel erg eng,
    hoe is het gegaan met de dame? heeft ze het papa vandaag erg zwaar gemaakt?

    @ientje, wanneer word jij 30dan? ik in mei maar heb niks ontvangen nog, en als ik hem krijg mocht ik hem retour doen, zei de assistente.
    ach het stelt echt niks voor, alleen die zenuwslopende 2wk wachten...
    is S al een beetje uitgegild?

    @flientje............volgens mij mis ik iets, maar kennen we jou?????? was je hier eerst onder een andere naam?
    maarre je mag altijd gezellig mee komen kletsen.

    ga maar eens even rondneuzen hier...
     
  4. ientje

    ientje Fanatiek lid

    7 jun 2010
    2.999
    0
    36
    Meid, tja het is idd wel erruugggggg rustig, is er niet een bepaald iemand toevallig de hort op dit weekend? ;) :D :p

    Ik word ook in mei 30 :) ik heb afgelopen week de brief gehad. Ik ga sowieso de dokter weer bellen deze week. Ik ben 6 weken na de bevalling ongesteld geweest, daarna nog een paar keer een soort van ongesteld en sindsdien helemaal niks meer. Geef natuurlijk nog bv, dus daar kan dat aan liggen. Maar weet eigenlijk niet of dat uitstrijkje dan wel kan/mag/handig is.
    En ik wil ook weer naar die moedervlek van laatst laten kijken, ik wil hem toch weg laten halen. Volgens mij is ie sinds de vorige keer weer veranderd, een raar ding. En voordat ik het erg eng vind worden, moet ie maar gewoon van mn been af. Dan maar een litteken ;)

    Fijn he, zo'n ego verhaal! Verder weinig te melden dus ;)

    Oh, enne.. je hebt pb. Over 30 seconden ongeveer.
     
  5. meid

    meid Fanatiek lid

    14 okt 2010
    1.259
    0
    0
    @flientje, sorry, het kwartje viel wat later...maar kom je gezellig mee doen weer! leuk!

    oh en ientje je kan volgens mij geen uitstrijkje laten maken als je nog bv geeft, maar anders maar even aan de ha vragen.
    zat er niet een info boekje bij ofzo?
    mmm een moedervlek die verandert of groeit of gaat jeuken of bloeden zou ik idd ook weglaten halen.
     
  6. Daffiee

    Daffiee Actief lid

    21 okt 2010
    226
    0
    16
    NULL
    NULL
    #4206 Daffiee, 18 feb 2012
    Laatst bewerkt: 18 feb 2012
    Meid, dan zal ik ook weer eens wat posten:).

    @Anke, O wat vervelend van je vader? Hoe is het nu met hem? Lijkt me moeilijk om een huis te kiezen. Zit 'het' huis er wel bij dan?

    @Bd, vervelend dat ze nog steeds niet weten wat het is, maar wel fijn dat ze niks ernstigs gevonden hebben. Als je er echt veel last van hebt, kunnen ze je dan niet doorsturen naar de specialist?

    @Juul, hoe is je weekendje? In elk geval veel plezier nog morgen!

    @Meid, oh superfijn dat het allemaal goed was!!:D

    @Flientje, als je weer zin hebt, is het natuurlijk altijd gezellig als je weer mee komt kletsen:).

    @Annelies, en T vanmiddag weer wat vrolijker? Hoe is het verder?

    @Ien, hmm uitstrijkje als je bv geeft, geen idee of dat mag. Maar ik denk niet dat het heel gek is als je onregelmatig ongesteld wordt als je bv geeft. Ik ben zelf pas net deze week voor het eerst ongesteld geworden na de bevalling. Maar als je je zorgen maakt, zou ik gewoon de dokter bellen.

    Hier alles prima. J overweegt deze week een carriere als drummer, hoewel zangeres haar ook wel wat lijkt:D. Verder hebben we vandaag met mijn sbroer en zijn vriendin zelfgemaakte sushi gegeten, was er gezellig.
    J zit de laatste week een beetje verstopt, echt zo sneu. Nu wat dingetjes van de dokter gekregen en het lijkt te werken.
    Morgen voor het eerst naar het zwembad met J, ben benieuwd!
     
  7. NA2252

    NA2252 Niet meer actief

    Och heden, uitstrijkjes. Gezellig. Niet mijn ding hoor; ik de halleluja-stand in zo'n stoel. Brr. Succes allen die moeten!

    Gesmeerde stembanden: herkenbaar! Hier krijst en kraait ook een ongeleid projectiel van bijna 7 maanden de tent bij elkaar. Reteschattig, daar niet van, maar af en toe mag het wel iets minder...

    Big Fat Gipsy Wedding. Sowwie, maar ik vind het dolkomisch! Met die bruiden dan hé, dat die kinderen met snijwonden op hun buikjes lopen vanwege strakke baleinen en veel te zwaren lagen stof, daar heb ik geen goed woord voor over!
     
  8. Bd81

    Bd81 Fanatiek lid

    5 jun 2007
    2.754
    1
    0
    Ff snel; meid gelukkig, goed nieuws!!

    Flientje; heeee welkom ;)
     
  9. ientje

    ientje Fanatiek lid

    7 jun 2010
    2.999
    0
    36
    Meid, ja er zat wel een infofolder bij, maar daar kon ik niet in vinden wat ik zocht. Wel dat je de eerste 6 maanden na bevalling niet mag, maar die ben ik natuurlijk al voorbij.
    Vraag het morgen wel aan de assistente.

    Daf, een muzikaal tiepje dus, die J van jou! :)
    Ah balen dat ze zo verstopt zit joh, misschien heeft Annelies nog tips?
    Zwem se, leuk!

    Flien, ja die bedoelde ik, big fat gypsy wedding!
    En hier is het echt met goed fatsoen geen kraaien te noemen hoor, het klinkt als een speenvarken! En reteschattig is dat hier ook echt niet, 2 keer was geinig zeg maar. ;)
    Ik ben maar in de negeerstand gegaan, hopelijk helpt het.

    O, hij maakt er intussen geen geheim meer van dat ie van rug naar buik kan, vandaag een aantal keer gezien! En die beentjes proberen onder dat kontje te krijgen, dus hier zal het ook vast niet meer lang duren voor hij probeert te kruipen.
     
  10. meid

    meid Fanatiek lid

    14 okt 2010
    1.259
    0
    0
    @daffie, gezellig! nog een berichtje erbij.......is iedereen carnaval aan het vieren ofzo????
    hier kennen wij het eigenlijk niet.
    ohh heerlijk sushi!
    veel plezier met het zwemmen met J!

    @flien, hoe gaat het eigenlijk met jou en de rest? hoop gedoe dus gehad, nu weer allemaal wat rustiger?
     
  11. NA2252

    NA2252 Niet meer actief

    Ien; o arme jij. Is het zo erg? Negeren vind ik altijd maar moeilijk, heb geen rust als er gejammerd, gekrijst of gewhateverd wordt. Ik hoop dan maar dat het tijdelijk is! Wat knap ook dat ie omrolt! Mag onze piepmuis wel een voorbeeld aan nemen. Ze is nu 70 cm en 5.5 kilo en dus erg licht waardoor ze nog heel sterkt het hefboomeffect heeft en amper op haar buikje kan blijven liggen..

    Meid: alles rustig wel, maar toch erg voorzichtig geworden. Met het baby'tje alles super hoor! Ze heeft nu echt lange haartjes met een slaapplekje achterop. Koddig gezicht! Ze babbelt er lustig op los: peppep, memmem en bakpao (een echt new kid :p) en ondefinieerbaar gezwets. Leuk! Ben erg blij dat ze wat meer eet, melk is niet haar ding dus ze krijgt nu 3 flessen en broodjes, maaltijdjes, diksap en yoghurt en volgens mij komt ze nu wel wat meer aan!
     
  12. ientje

    ientje Fanatiek lid

    7 jun 2010
    2.999
    0
    36
    Wow, 5,5 kilo? Das echt licht ja! Maar wel lang!
    Fijn dat ze nu wat beter eet, haha bakpao, wie weet vindt ze die ook wel lekker :D
     
  13. Daffiee

    Daffiee Actief lid

    21 okt 2010
    226
    0
    16
    NULL
    NULL
    @Ien, wat goed dat S nu steeds vaker rolt. Hier is het bij 2 keer gebleven. Oeh en ook al richting kruipen, dat gaat ineens snel!

    @Meid, hier wordt ook weinig aan carneval gedaan hoor. Ik heb er zelf ook weinig mee moet ik zeggen...

    @Flien, ah wat lief dat babbelen he, haha bakpao. Hier is het sinds vanmorgen al de hele dag dadadada.

    Vanmorgen wezen zwemmen, wat leuk is dat zeg! Ik had nog gerekend op een aankleeddrama. Thuis moet ze nogal eens huilen als we haar truitje aantrekken. Maar niet dus, daar was ze keurig stil aan t lachen:(:). Fijne zondag nog!
     
  14. AnkeM

    AnkeM Fanatiek lid

    21 mei 2011
    2.278
    1
    0
    Ha meiden!

    Meid wat fijn dat je goed nieuws hebt gehad, een grote opluchting!

    Flien blij om te horen dat het goed gaat. Lekker dat je meisje beter gaat eten, ze kan het wel gebruiken. En dat haar, jaloers! Hier inmiddels net niet meer kaal :)

    Ientje, S rolt inmiddels ook in jouw bijzijn begrijp ik, hihihi. En meteen maar door naar kruipen, wauw! Voorzichtig met die moedervlek hoor, beter een keer te vaak naar laten kijken.

    Daffiee, leuk om te horen dat het zwemmen bevalt, ik overweeg het ook al even maar op een of andere manier komt het er niet van. Ben je specifiek naar babyzwemmen geweest of gewoon vrijzwemmen? Haha, muzikale J :)

    Hier, gister naar ouders gereden en vandaag weer terug om bij mn vader op bezoek te gaan. Hij was weer wat opgeknapt, en een stuk minder sloom dan aan de telefoon. Vanochtend ging het ook weer beter dan gister en hij voelde zich duidelijk ook beter. Nu afwachten wanneer hij naar huis mag, waarschijnlijk ergens deze week. En zijn galblaas gaat ook nog weggehaald worden, we weten ook nog niet wanneer. Maar wel fijn om hem even te zien en te constateren dat hij wel ziek is maar dat het ook weer beter wordt.
    Verder begint B zich overal aan op te trekken en zich nog meer te bewegen, ze lag gister opeens onder de tafel, met rollen en draaien kom je ook een eind :). Kruipen probeert ze wel, resultaat dat ze op haar knieën zit en dan haar armen vergeet en met haar neus op de grond belandt ;). Huilen uiteraard maar gelukkig ook zo weer over.
    Verder kletst ze de hele dag nu, papapapapapapa, bwabwa poepoepoe, heel gezellig. En vandaag heeft ze d'r eerste boterham op. ze had duidelijk meer vast voedsel nodig maar tot vandaag weigerde ze een boterham.
     
  15. meid

    meid Fanatiek lid

    14 okt 2010
    1.259
    0
    0
    @anke, fijn dat je kan zien dat het met je vader de goede kant op gaat! hopelijk kan hij snel geopereerd worden.

    wat kletsen jullie kids al zeg.....S maakt amper geluid, af en toe wat gillen, maar verder weinig. ben al weken 'mama' aan het oefenen, lijkt me zo leuk als zijn eerste woordje 'mama' zal zijn, hihi.

    @daffie, wat super dat ze het zwemmen zo leuk vond, en gelukkig is je een hoop gehuil bespaard gebleven!

    @flientje, ik snap wel dat je voorzichtig bent. gedoe is niks.
    wat een slanke dame zeg! met een bos haar dus, ben je al druk aan het vlechten???haha!

    @supernova, jij zou toch carnaval in spanje vieren? is dat nu ook? [of stel ik nu een hele domme vraag]
     
  16. ientje

    ientje Fanatiek lid

    7 jun 2010
    2.999
    0
    36
    Goeiemorgen!

    Daf, S draaide in die eerste week ook 2 keer. Daarna 3 keer en nu ligt ie sinds 10 minuten in de box en is al 2 keer heen en weer gerold :D Het kan snel gaan dus ;)
    De box is overigens gelijk al bijna te klein, hij heeft haast geen ruimte om te draaien! (intussen is ie al 4 keer heen en terug, hij heeft een nieuwe hobby :D)
    Leuk dat het zwemmen zo leuk was, en fijn dat ze niet ging huilen! Je zou juist denken dat ze helemaal doodop was na het zwemmen.. Maar goed. Voor herhaling vatbaar dus!
    Zodra S niet meer verkouden is gaan wij ook met hem zwemmen :) Hub begon er met 6 weken al over, haha.

    Anke, fijn dat het met je vader steeds wat beter gaat.
    Ach, hihi met het neusje op de grond, zal een hoop frustraties opleveren!
    Leuk he, dat gebrabbel! S zit ook heel de tijd bababababaaba wawaawafwafwawawapapapa ieeeeeeeeeeeee!
    Hij is ineens dit weekend van alles méér gaan doen, leuk!

    Meid, geniet nog maar van de rust, voor je het weet kletst ie de oren van je kop :D ;)

    Ik zag op Nova's fb dat ze naar Spanje ging, dus de carnavallen vallen idd tegelijk! (of misschien een paar dagen verschil, maar wel in dezelfde periode dus)
    Hier ook 0,0 carnaval. Hier ook geen carnavalsvakantie, maar gewoon voorjaars ;)

    Als S straks in bed ligt ga ik de trapkast eens aanpakken! Ik heb al helemaal in mn hoofd wat ik daar allemaal bij wil stouwen, dus dat wordt even een uitdaging ;)
    Zo eens in de zoveel tijd (jaar ofzo) krijg ik ineens die kriebels. Zouden het de voorjaarskriebels al zijn? ;)

    Fijne dag allemaal!
     
  17. julia6

    julia6 Fanatiek lid

    6 feb 2008
    3.639
    0
    0
    Gelderland
    Ben er weer!

    Ohhh, dat is even omschakelen zeg, na zo'n weekend relaxen en alleen doen waar je zin in hebt, 'moet' ik nu ineens heel veel..... Heb de knop om om te schakelen nog niet gevonden geloof ik.

    @Flientje, fijn dat je het even komt uitleggen! Ik vond het inderdaad wat vreemd hoe je dat aangepakt hebt, nu wel beter te begrijpen! Fijn dat het goed gaat met jullie!

    @Ien, als dat ding idd weer veranderd zou ik hem ook weg laten halen, wel zo'n rustig gevoel. En ja... IK was de hort op, heb je me gemist? :D
    30 dit jaar? Wie wat waar? Jij? OUDJE!!!!!!!!!!!

    @uitstrijkje, volgens mij mag dat ook niet als je nog bv geeft, tenminste, dat is wat ik eerder begreep toen ik een eeuwigheid geleden (ik zeg het er maar bij) die brief ontving :)

    @Daffiee, lekker dat het zwemmen zo goed ging! Ik zal binnenkort ook eens gaan. Ook wel goed voor de oudtse, beetje oefenen. Net over de grens in Dld zit een ontzettend mooi groot, SCHOON, zwembad. Verschillende baden, restaurantjes etc. Goedkoop ook. Misschien eens een keer een paar uurtjes heen in een weekend.

    @Meid, fijn goed nieuws! Phewwww!!!!

    @Anke, fijn dat het beter gaat met je vader! Huis van jullie dromen al gespot?

    @Ien, trapkast? *proest*, ik heb gisteren de voorraadkast opgeruimd. Was nodig ook! Gevolg natuurlijk dat hub vanmorgen niks kon vinden, maar ja. IK kan nu iig alles weer vinden. :D

    Weekendje was echt super! Fijn hotel en het niets hoeven en alles mogen was echt heerlijk. Niet hoeven zorgen voor kids en vooral huishouden - wow! Was even vergeten hoe dat voelde! Veel moois gezien, ook téveel chocolade winkeltjes aan de binnenkant (....) en vooral genoten, heel erg genoten!
    Natuurlijk ook lekker om weer thuis te zijn hoor, maar ik moet nog even omschakelen....

    Zo naar het CB. Eens kijken hoe Y gegroeid is. Het blijft toch mooi al die ontwikkelingen, kruipt lekker door de kamer, gaat af en toe op 1 halve bil/heup zitten om om zich heen te koekeloeren en kruipt vervolgens weer verder.

    Fijne dag allemaal, later!!!
     
  18. NA2252

    NA2252 Niet meer actief

    Juul: het kruipt en zit op één billetje! Waauw! Vet knap!

    Meid: vlechten, hihi, nee nog niet. Ze heeft giga veel berg dus ze draagt nu in schuine scheiding met een knipje om het een beetje te verbloemen.

    Ien: jaa dat zijn vast de voorjaarskriebels! Ik ben ook geneigd om het hele huis op z'n kop te zetten en vanalles te veranderen. Heerlijk dat zonnetje, krijg je energie van hé!

    Daffie: die babbels, zo leuk!

    Bd: bedankt hé ;) Tis wel leuk hier weer te zijn hoor!

    Anke: sterkt emet je vader, klinkt behoorlijk pittig! Ik hoop dat hij gauw naar huis mag en hij verder opknapt!
    Jij ook zo'n behendig kind, goed man. Wat zijn die kinders toch snugger eigenlijk he, al rollend op bestemming komen, je moet er maar opkomen!

    Hier alles goed!
     
  19. Daffiee

    Daffiee Actief lid

    21 okt 2010
    226
    0
    16
    NULL
    NULL
    @Julia, fijn dat je weekendje zo leuk was! Klinkt ook goed met alle chocowinkels:D. Hoe was het bij het CB? Even de blits gemaakt met kruipende Y natuurlijk:).

    @Ien, en is de trapkast weer helemaal naar je zin? Ja, een te kleine box klinkt bekend. Wij leggen het boxkleed vaak gewoon op de grond, vindt ze nog leuker ook. Trouwens geen idee waarom het boxkleed op de grond leuker is dan in de box:(.

    @Meid, haha ja hier ook een strijd om het eerste woordje, mama of papa. Ik hoorde J gister wel een paar keer een m-klank maken, dus ik heb goede hoop;).

    @Anke, fijn dat het weer ietsje beter gaat met je vader. Zo, die B is zich al aan het optrekken? Goed man!:D
    We zijn gewoon wezen vrijzwemmen, maar het beviel zo goed dat ik babyzwemmen nu ook overweeg.

    J is vandaag ziek geworden. De hele dag al 39+ en veel hoesten, zielig meisje:(. Morgen dus maar niet naar de opvang. Mijn man en ik gaan allebei een half dagje thuis werken.
    Verder woensdagochtend een eerste hypotheekgesprek gepland. Ik ben benieuwd. Ook al een aantal huizen op het oog, waarvan de mooiste helaas al onder voorbehoud verkocht is.
     
  20. ientje

    ientje Fanatiek lid

    7 jun 2010
    2.999
    0
    36
    Juul, welkom terug! En dan MOET je op je eerste dag terug gelijk weer werken! ;)
    O, uitstrijkje mag dus nog niet?
    Ik kwam er om half 1 vanmiddag achter dat ik de dokter zou bellen. Kon dus niet meer. En morgen zijn ze dicht, dus woensdag even bellen.
    Jaaaa hoor, jij ook al je voorraadkast uitgemest! :D
    Lekker is dat he, kun je tenminste alles weer vinden.
    Vond ook de verkleinset voor in de maxi cosi, lekker handig om die los in de trapkast te smijten ;)
    Ohh, Y al bijna aan het zitten, jee! Stoere vent! Daar kan S nog wat van leren, al ging hij heel de dag de hele woonkamer door, al schuivend/rollend :D

    Boxkleed in/uit de box, ja Daf, das logisch: geen spijlen natuurlijk! ;)
    Ahh beterschap voor je meiske!
    O leuk, hypotheekgesprek! (naja, leuk... ;)) Jammer dat dat ene huis al zowat verkocht is.

    Flien: berg, irritant! Gelukkig zit er een flinke bos haar overheen :)
    Ja het was vast dat zonnetje vanmorgen, dat me aan het soppen zette! Na de trapkast was die opruimwoede voorbij overigens :D

    Morgen weer werken, S gaat naar mn zus. Mn ouders zijn met vakantie, dus zus is de lucky one die op mag passen :D
     

Deel Deze Pagina