Meiden, ik ga per 1 september de verkorte verpleegkunde opleiding doen. Ik sta echt te popelen om te gaan leren!!!! (huh? komt dat uit mijn mond?) Maar ik krijg mijn boeken pas op de eerste schooldag en ik wil zo graag al een beetje gaan lezen enzo... Iemand tips?
Nou dat is jammer, heb 14 jaar als A-vpk gewerkt en heb 2 maanden geleden bij het opruimen van de zolder alle boeken (op 2 stuks na) bij het oud papier gezet! Je kunt al vanalles googlen ook, zeker van anatomie enz. Veel plezier alvast, het is héél erg leuk!!
heb hier nog wel heel veel boeken liggen van de opleiding verpleegkunde. heel veel succes! ik ga trouwens ook in september in deeltijd hbo-v afmaken!!! ben er destijds aan begonnen , maar toen op de mbo-v afgerond.